Autor Tema: Jana  (Posjeta: 4020 vremena)

Offline Jana

  • K
  • *
  • Postova: 19
Jana
« u: 05. 10. 2007. 21:50:06 »
Jana je epanjel bretonka,koja voli lov i rad u polju  z2  d7,nema papire...Evo par slikica:








« Zadnja izmjena: 07. 10. 2007. 13:38:11 od Administrator »

Offline Jana

  • K
  • *
  • Postova: 19
Odg: Jana
« Odgovori #1 u: 06. 10. 2007. 09:59:24 »
Hvala medo, Sto jos reci o JaničKao i svaki bretonac je dobrocudna,brza i bistra,a posto zivim u gradu navikla se i na te uvjete.U polje ide 2-3 puta tjedno...Vecinom na selo gdje se mora suzdrzavati da ne ubije koke  ;D .

Offline shaga

  • K 500
  • ***
  • Postova: 570
  • Wild Boar
    • Ima jedan grad na moru............
Odg: Jana
« Odgovori #2 u: 06. 10. 2007. 10:54:47 »
Nemojte se vezati za ovo da je 100% tacno,ali sam cuo da su bretonci jedni od najpametnijih i najvjernijih pasa!!!
Super je
"A u ruke Mandusica Vuka Bice svaka puska ubojita"!!!!

Offline medo

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4140
  • Metaka, pusaka i sexa nikad dovoljno......
    • Hunting Agency
Odg: Jana
« Odgovori #3 u: 06. 10. 2007. 11:41:48 »
Jano samo naprijed.ja sam uzivao sa svojim bretoncima.Super su

Zoran

  • Gost
Odg: Jana
« Odgovori #4 u: 06. 10. 2007. 12:33:12 »
Nemojte se vezati za ovo da je 100% tacno,ali sam cuo da su bretonci jedni od najpametnijih i najvjernijih pasa!!!
Super je

evo naj intelgentiji pas je Grcki granicarski pas!

samo kako info. je ovaj post

Offline Jana

  • K
  • *
  • Postova: 19
Odg: Jana
« Odgovori #5 u: 07. 10. 2007. 13:35:24 »
Slazem se s tim da su bretonci pametni,ali s tim da su vjerni 100% pa i neznam bas,bretonci vole vlasnika ali bi otisli sa svakim lovcem u polje.Jer vole lov,pa ako ti s bretoncem neodes bar 1. tjedno u polje,pas poludi mentalno...Bas mi je zao sto nemam Janine slike iz polja,jer nemam digitalac...U polju bude dosta fermi,rastjerivanja,trcanja,skakanja,nestanaka  ;D ...Bile bi to dobre slike.Za vikend idemo na otok Silbu,idemo smanjiti zecju populaciju  z11 .Pozdrav svima!

Offline Jana

  • K
  • *
  • Postova: 19
Odg: Jana
« Odgovori #6 u: 16. 10. 2007. 11:54:29 »
Bili smo na Silbi..14  z11 smo uhvatili  :D ...Nemam puno vremena i nazalost nema slika sa Silbe...Evo par slika iz parka:  d7
z7

Offline SPYDER

  • K 100
  • **
  • Postova: 443
Odg: Jana
« Odgovori #7 u: 16. 10. 2007. 14:11:10 »
Koliko je stara izgleda razigrano

Offline shaga

  • K 500
  • ***
  • Postova: 570
  • Wild Boar
    • Ima jedan grad na moru............
Odg: Jana
« Odgovori #8 u: 16. 10. 2007. 14:18:10 »
Bili smo na Silbi..14  z11 smo uhvatili 
Ma Sta kazes!!! d4
Jesi li ti ijednog odstrijelilač
Jeli Jana kako radila i koliko je pasa bilo sa njomč
Ili je sve sama diglač
"A u ruke Mandusica Vuka Bice svaka puska ubojita"!!!!

Offline Jana

  • K
  • *
  • Postova: 19
Odg: Jana
« Odgovori #9 u: 17. 10. 2007. 08:45:25 »
Jana ima 1 godinu i 3 mjeseca...Na silbi smo bili s istarskim gonicem,i 2 eng.setera...Jana je bila malo ratoborna-neznam jel to u radu  ččč oTPRILIKE 6 ZEKICA SU PASI SAMI ULOVILI!Jana je bila odlicna i ponosim se s njom..Ona je s gonicem otisla i nije se vracala 30-ak minuta...Poslije ona dolazi sama sa  z11 u ustima... Seteri kao da nisu bili s nama...Otisli su negdi...Jana i gonic su uvik bili negdi u blizini...A zeceva ima dosta,i to onih domacih ..

Offline Jana

  • K
  • *
  • Postova: 19
Odg: Jana
« Odgovori #10 u: 22. 10. 2007. 18:57:53 »
Jana i bigl Portos...

Offline Jana

  • K
  • *
  • Postova: 19
Odg: Jana
« Odgovori #11 u: 27. 10. 2007. 13:40:59 »
d7 d7

Offline hunter

  • K 500
  • ***
  • Postova: 572
Odg: Jana
« Odgovori #12 u: 06. 11. 2007. 17:41:31 »
zamolila sam moderatora da pobrise ovaj topic jer nema smisla se ovdje natezati.ako me netko hoce provocirati,tupiti mi,raspravljati....neka mi se obrati na pp.ovo vise nema smisla.Pa sto da sam mlada od vas.Mislila sam da ce vam biti drago sto mlade ljude zamina lov,ocigledno sam se prevarila.

Jana zamoli ponovo moderatora da neobrise ovaj post, ima ljudi kojima su interesantni tvoji postovi. Kojima je drago cuti da tako mladu djevojku zanima priroda i psi to je nesta predivno ja te u potpunosti razumijem jer sam i ja takv bio.

Svi ti lovci koji postanu lovci sa 18 i misle ako su polozili lovacki ispit da je to ono sto predstavlja lovca tu se varaju, lovac se postaje puno ranije a to je samo vrhunac kojim se lova krunise.

A to sto je zakon RH da se nemoze nositi oruzje ispod 18-e to nije zakon u svim zemljama , kod mene lovacki ispiti se polazu sa 11 god starosti, a oruzje uz pratnju punoljetne osobe mogu da nose mladi loci od 14 god p ana vise, postoje i posebni dani koji se zovu youth hunting days uvjek to bude vikend prije pocetka sezone gdje mogu loviti svi izmedju 14 i 18 god kao maloljetnici uz pratnju punoljetnih i to je samo lov za njih.

Nastavi tako kao si i do sada radila uzmi Janu kad god mozes i idi u prirodu, pogotovo ako imas svoje privatno zemljiste, pazi samo da jana nebi napadala lanad i gonila srne ostalo je sve u redu avjerujem da tako i radis, jer vidim da imas puno znanja i ako si mlada mozda bi nekima mogla da odrzis lekciju ovdje o poznavanju prirode, zivotinja i pasa!

Pozdrav i Dobra kob mlada Lovkinjo!

Offline hunter

  • K 500
  • ***
  • Postova: 572
Odg: Jana
« Odgovori #13 u: 06. 11. 2007. 18:23:39 »
onda nemas sta da se brines, tvoj izlazak u prirodu sa Janom nesteti nikome jer vi nelovite divljac ako jana i potrci za kojim zekom ili fazanom ili sta vec ima od divljaci to ce svaki pas uraditi, jana se malo istrci ti uzivas gledajuci je kako je presretna sto trckara ukolo po prirodi i zadovljnja si i ti i Jana!


Jana je sigrno presretna sto ima takvog vlasnika, a sretna je jer zivi okruzena stvarnom prirodom, a ne ulicama i parkovima!

Offline Jana

  • K
  • *
  • Postova: 19
Odg: Jana
« Odgovori #14 u: 07. 11. 2007. 15:43:49 »
prije svega hvala moderatorima sto su pobrisali odredene postove ...Evo par slikica iz polja-
eto to je to zasada..hvala hunteru na podrsci.