Autor Tema: Moj stenac NLT "PAVI"  (Posjeta: 4985 vremena)

Offline rututuki

  • K
  • *
  • Postova: 28
Moj stenac NLT "PAVI"
« u: 12. 01. 2010. 15:40:15 »
Stene je kupljeno cisto i ljubavi prema ovoj rasi nije za nikakav lov nego za kucu i trenutno se drzi u kucu dok malo poraste box je u izgradnji tako kad napuni nekih 4-5 mjeseci ide u box prije nece  sad ima 2 mjeseca tu su slike sa nepune 2 mjeseca grize sto stigne cuponja mali ima bas fino izrazenu bradicu mada se slabo vidi ovde na slike jer je sa telefona ne mogu da nadjem punjac za aparat cim ga nadjem bice novih slika evo nesto slika







Offline peca

  • K 100
  • **
  • Postova: 367
Odg: Moj stenac NLT "PAVI"
« Odgovori #1 u: 12. 01. 2010. 16:36:36 »
ako voliš ovu rasu vodi ga u lov ako ga nećeš voditi u lov bolje bi bilo da uzmeš nek drugu rasu

Offline rututuki

  • K
  • *
  • Postova: 28
Odg: Moj stenac NLT "PAVI"
« Odgovori #2 u: 12. 01. 2010. 17:48:07 »
nema ni jedna rasa srce ka ova:)

Offline peca

  • K 100
  • **
  • Postova: 367
Odg: Moj stenac NLT "PAVI"
« Odgovori #3 u: 12. 01. 2010. 19:10:56 »
to srce je za lov i po mom mišljenju lovačke pse nebi trebalo prodavati ljudima koji ih neće voditi u lov

Offline rututuki

  • K
  • *
  • Postova: 28
Odg: Moj stenac NLT "PAVI"
« Odgovori #4 u: 12. 01. 2010. 19:15:29 »
e ovaj moj u lov nece ic samo moze u setnju

Offline peca

  • K 100
  • **
  • Postova: 367
Odg: Moj stenac NLT "PAVI"
« Odgovori #5 u: 12. 01. 2010. 19:16:38 »
tako samo kvariš rasu

Offline wachtel

  • K 100
  • **
  • Postova: 106
Odg: Moj stenac NLT "PAVI"
« Odgovori #6 u: 12. 01. 2010. 19:50:14 »
e ovaj moj u lov nece ic samo moze u setnju


Ne mora u lov ako covjek nece, ali ako ga mislis drzat privezanog i doslovno samo u setnji imat ces velikih problema s disciplinom i sa kolicinom nakupljene energije sto je karakteristicno za svakog terijera pa tako i za ovog. Ako si stvarno mislio imati psa samo za po doma i po dvoristu iskljucivo kao ljubimca onda se moram sloziti da si pogrijesio u izboru pasmine.  dr.i

Offline Nikola S

  • K 100
  • **
  • Postova: 394
  • Drug član
Odg: Moj stenac NLT "PAVI"
« Odgovori #7 u: 12. 01. 2010. 20:10:54 »
tako samo kvariš rasu

Postoji mnogo ljudi koji drze lovacke pse,a nisu lovci. Ako decko misli da stene redovno vodi u polje,da ga obucava za ispite i utakmice,da jamari sa njime,da ga vodi na izlozbe....zasto ga nebi drzao?


Rututuki,stenac ti je lep,samo radi sa njime,steta je da uludo propadne ta genetika...
Za mnom cika...Za mnom potraga...A preda mnom put za Dovraga...
Bar da mi je ficok rakije...Tu bi moglo da se sakrije...
Pa kad svirci nagare...Zadnji gros cu propiti...
Ali ne dam magare...S belegom na levoj kopiti...Di je da je,neka je...Samo nek daleka je...
Da je duze trajalo,ne bi valjalo..

Offline gogidj

  • K
  • *
  • Postova: 42
Odg: Moj stenac NLT "PAVI"
« Odgovori #8 u: 12. 01. 2010. 21:26:17 »
Ni ja svog ne vodim u lov, i nemislim da sam pokvario rasu stim..
Za mene je vise pokvaren pas,bez nosne pecurke,pocjepanog stomaka, odvaljene vilice i.t.d...
Samo ti njega prijatelju zaposli, neka radi nesto, trcanje po polju, ganjanje lopte, plivanje i.t.d..
Moj ima devet mjeseci, i sve to radi dva tri sata dnevno, i nemam problema, plasticne flase obozava ne traje mu ni pet minuta..... ref
Kad ga odvedem na poligon niko vise fudbal ne igra  samo on
 ref ref
pozzzzzdddrav i cuvaj ga dobro....

Offline peca

  • K 100
  • **
  • Postova: 367
Odg: Moj stenac NLT "PAVI"
« Odgovori #9 u: 13. 01. 2010. 11:43:23 »
Uredu je ako ćeš ga učiti da radi a ako češ ga držati isključivo kao ljubimca kvari se rasa.Dalmatinski pas je bio radni pas a koliko ih sada radi,i sve pasmine terijera su nekad bile radne dok je to danas samo nekolicina radi čega radi ljudi kao  koji ne puštaju psa da radi ono za što je stvoren

Offline RACI

  • K 100
  • **
  • Postova: 101
Odg: Moj stenac NLT "PAVI"
« Odgovori #10 u: 13. 01. 2010. 13:33:29 »
Pavi ti je stenac kakav se samo pozeljeti moze, vodio ga ti u lov ili ne. Naravno on ce se jos mijenjati, NLT je rasa koja posjeduje puno energije u sebi i svakodnevno je treba nekako ispucavati. Ganjao on divljac ili lopticu, njemu ce najvjerovatnije biti svejedno, samo ako ga dovoljno pazis i brines o njemu.
Da bi se prenijela dobra genetika treba puno vise od izlazaka u lov. (Nadam se da ce se vecina sloziti s ovim)
Puno srece u radu!

Offline rututuki

  • K
  • *
  • Postova: 28
Odg: Moj stenac NLT "PAVI"
« Odgovori #11 u: 13. 01. 2010. 22:00:54 »
pa setace se naravno pustat da se istrcava nisam bas strucan za te izlozbe inace bi i to proba ali nisam siguran

Offline RACI

  • K 100
  • **
  • Postova: 101
Odg: Moj stenac NLT "PAVI"
« Odgovori #12 u: 15. 01. 2010. 00:07:38 »
pa setace se naravno pustat da se istrcava nisam bas strucan za te izlozbe inace bi i to proba ali nisam siguran

Ako im rodovnik, moj ti je savjet: PROBAJ!
Ja sam isto tako probao i ni malo se ne kajem, puno srece. zagi

Offline rututuki

  • K
  • *
  • Postova: 28
Odg: Moj stenac NLT "PAVI"
« Odgovori #13 u: 15. 01. 2010. 00:29:59 »
ima nego dzaba kad ne znas i ne umijes

Offline RACI

  • K 100
  • **
  • Postova: 101
Odg: Moj stenac NLT "PAVI"
« Odgovori #14 u: 15. 01. 2010. 20:19:02 »
ima nego dzaba kad ne znas i ne umijes

Zato Googlaj ! pic