Autor Tema: Moji vajmarci!!  (Posjeta: 21170 vremena)

Zoran

  • Gost
Odg: Moji vajmarci!!
« Odgovori #60 u: 16. 12. 2008. 17:32:20 »
šta im ne krupirate rep izgledaju mi pomalo štakorasto sa tim dugim repovima pa nije to gonič da mu ga ne krupiraš a ove nove glupe zakone o tome ne treba komentirat!

Zoka poslušaj znalca just d4

di vidis tu znalca kad vidis da nezna ocemu prica!  uf
pa onda nisam ni htjeo komentirati!
1-da je procito postove znaobi ocemu se radi!
2-ebe se njemu sta ovaj pas ima rep, a 8 taj pas moze da bude i gonic,a isto moze da bude Sluzbeni pas!
jedini pticar koji moze da bude sluzbeni pas!!!
nebi reko da nezna ocemu prica, mozda i zna, bar bi znao da je se malo informiro!  rol
-----------------------------------------------------------------------------------
a sad mozemo nabrajati prednosti i mane repa!

mana;
1-nekome se ne sviđa kad ima rep!
2-kod nekih pasa nastaju velike rane na repovima!
i to je to!

prednost:
1-pas ima rep/nekome se sviđa!
2-pas se lakse moze sa ostalim psima "sporazumiti" mahanjem itd..
3-isto tako mozes sa repom ti psa da razumijes u nekim stavrima ponasanja!
4-ajd mozes ga voditi svugdje na izlozbe
5-ma ima toga jos svašta za nabrajati

ja sa svojim psima nisam imo problem kod ostecenja repa!!!
valja jer lovim na takvim terenima, gdje nedolazi do ozljeda!
mozda po nekim terenima je jako nezgodan rep, pa ih bolje odsjeci!

uglavnom sve prednosti kod ove pasmine, idu na to da im ostane rep!
e sad kako se kome sviđa!

ja sam tako pse dobio ne odrezane! pa im svakako ja nemogu sad naknadno sjeci!

...joj poceosam preozbiljno pisti nesto niej uredu  rol
« Zadnja izmjena: 16. 12. 2008. 17:34:35 od Zoran »

Zoran

  • Gost
Odg: Moji vajmarci!!
« Odgovori #61 u: 16. 12. 2008. 17:39:52 »
i ljep pozdrav inženjeru  d4

Offline SEJFO

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2801
  • MAGNUM LEGENDA
Odg: Moji vajmarci!!
« Odgovori #62 u: 19. 12. 2008. 01:23:52 »
 Pozdrav!!! d4
 Vidim ja da niko ne smije ništa napisati protiv vajmarac!!!
 a i ko bi šta imao i napisati kad je to rasa za sve namjene: hoćeš ptičara imaš ptičara, hoćeš goniča imaš goniča, hoćeš čuvara imaš čuvara!!! Hoćeš dalmatinca samo ga prefarbaš!!
 To je najpametniji pas na svijetu: samo se kod njih dokazalo naučno da mogu biti pametniji od gazde, Zoki reci nisam li u Pravu!!! ;) ;D rol rol rol rol
NE SLIJEDITE ME I JA SAM IZGUBLJEN!!!

Zoran

  • Gost
Odg: Moji vajmarci!!
« Odgovori #63 u: 19. 12. 2008. 08:19:21 »
 d1  d4

Offline SEJFO

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2801
  • MAGNUM LEGENDA
Odg: Moji vajmarci!!
« Odgovori #64 u: 01. 01. 2009. 20:01:28 »
 Pozdrav!!! d4
neki dan na nacional geografik Tv -u neka emisija o psima onako letimično pogleda al nisam obraćao pažnju kontam zbrinjavanje lutalica, kad odjednom ugledam vajmarca pa pomislih mamu mu ko je odbacio vajmarca, i pojačam kad ono bog te mazo vlasnici vajmarca bili odsutni od kuće pa pas valjda dobio stres, pa ga doveli u kliniku da se oporavi, em skupa klinika, em ga vole, hoću reći Zoki brajko bogami su na cijeni u svijetu!!! d4 zagi
NE SLIJEDITE ME I JA SAM IZGUBLJEN!!!

Offline chasseur

  • K
  • *
  • Postova: 39
Odg: Moji vajmarci!!
« Odgovori #65 u: 14. 06. 2013. 13:42:39 »
Pozdrav svima, nemam ništa protiv vajmaraca koji su stvarno predivni psi, ali ih nažalost nisan ima prilike uživo viditi u lovu. Čudi me da u ovoj temi niko nije spomenija malog minsterlendera koji je isto jako svestrani pas, počevši od lova na sitnu divljač, pa također do odrađivanja krvnog traga, također bitna je činjenica  da se on jednako dobro snalazi na svim vrstama terena, počevši od polja, gustiša, krševitog terena, pa do vode. Ne bi bilo loše kad bi se naš lovci malo bolje upoznali sa ovom pasminom jer većina još uvik misli da su oni podizači (vjerojatno zbog sličnosti sa njem prepeličarom)!

Offline Zoran

  • K 100
  • **
  • Postova: 455
Odg: Moji vajmarci!!
« Odgovori #66 u: 22. 01. 2014. 21:39:06 »
Pozdrav svima, nemam ništa protiv vajmaraca koji su stvarno predivni psi, ali ih nažalost nisan ima prilike uživo viditi u lovu. Čudi me da u ovoj temi niko nije spomenija malog minsterlendera koji je isto jako svestrani pas, počevši od lova na sitnu divljač, pa također do odrađivanja krvnog traga, također bitna je činjenica  da se on jednako dobro snalazi na svim vrstama terena, počevši od polja, gustiša, krševitog terena, pa do vode. Ne bi bilo loše kad bi se naš lovci malo bolje upoznali sa ovom pasminom jer većina još uvik misli da su oni podizači (vjerojatno zbog sličnosti sa njem prepeličarom)!

šta ti ima biti cudno kad je moja tema,,, neznam kako je tebi palo na pamet da spominjes


Offline Zoran

  • K 100
  • **
  • Postova: 455
Odg: Moji vajmarci!!
« Odgovori #67 u: 22. 01. 2014. 21:39:54 »

Offline chasseur

  • K
  • *
  • Postova: 39
Odg: Moji vajmarci!!
« Odgovori #68 u: 14. 11. 2014. 13:42:06 »
Oprosti Zorane, mislim da san ja polupa lončiće i objavija post na ovu temu a nije mi bila namjera. sor laz

Offline leon

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2633
Odg: Moji vajmarci!!
« Odgovori #69 u: 14. 11. 2014. 19:46:09 »
Sve OK, samo oni dugački repovi  uf uf

Offline Liken

  • K
  • *
  • Postova: 9
Odg: Moji vajmarci!!
« Odgovori #70 u: 05. 09. 2016. 12:56:02 »