Autor Tema: vladaboxer-moji psi  (Posjeta: 7934 vremena)

Offline amater

  • K
  • *
  • Postova: 69
Odg: vladaboxer-moji psi
« Odgovori #15 u: 23. 02. 2010. 09:45:46 »
Drug svaka cast imas prelijepe kerove za pozaviditi  ;)  ;)

Offline vladaboxer

  • K 100
  • **
  • Postova: 110
Odg: vladaboxer-moji psi
« Odgovori #16 u: 23. 02. 2010. 20:35:30 »
KISS - u sustini skoro da nije moguce spojiti te dve stvari, ali ocigledno nije nemoguce! ;D Ferro je imao mnogo duzu dlaku kada je bio mali, ali ni tada nije imao previse dugu, sto mozes videti na slikama. Medjutim, nije njemu dlaka kratka, ako to mislis, samo je ostra i potpuno polegla uz telo, nije trsava, niti meka, sto je najcesci problem kod pasa sa velikom bradom! Nasuprot njemu, Falk je imao potpuno kratku dlaku, a sada ima na grebenu duzu dlaku od Ferra, samo sto ima na nogama i glavi puno kracu ! Ne sredjujem mu dlaku, nesto posebno, ali daleko od toga da je zapustena, on zivi u stanu, kao kucni ljubimac, cesljam ga i kupam svake nedelje, tako da je u tom smislu "sredjen", mada i Hanibal koji zivi u boksu, kod mojih na selu, nema nikakvih problea sa dlakom! d4

amater - HVALA!  zagi

Offline KISS

  • K 100
  • **
  • Postova: 243
Odg: vladaboxer-moji psi
« Odgovori #17 u: 23. 02. 2010. 21:32:11 »
Onda OK.!  d4

Hvala na odgovoru.  zagi

Offline kutle86

  • K
  • *
  • Postova: 49
Odg: vladaboxer-moji psi
« Odgovori #18 u: 25. 02. 2010. 14:56:06 »
Svaka čast psima po mome čejfu
Istina i samo istina

Offline KREC

  • K 100
  • **
  • Postova: 116
Odg: vladaboxer-moji psi
« Odgovori #19 u: 10. 03. 2010. 12:54:22 »
Muzjaci izgledaju odlicno sto je bilo i za ocekivati i kad vec  d7 lovis ,postavi koju slicicu da uzivamo.Sa kojim psom je parena Sara od Ide ? Sta lovis najvise itd... Pozdrav,Mirko

Offline vladaboxer

  • K 100
  • **
  • Postova: 110
Odg: vladaboxer-moji psi
« Odgovori #20 u: 10. 03. 2010. 23:01:36 »
Najcesce lovim ali posto sam ozenjen, ne smem da postavljam slike trofeja!  zagi
Prvo da kazem da se spisak pasa malo smanjio! Dona je poginula i nije vise medju nama, Saru od Ide sam dao drugaru, na ime stenadi koje je trebalo da uzme od Done, posto je, Dona sa mesec dana skotnosti, preskocila u boks kod Bessy i tu joj je, na zalost bio kraj! Sara treba da bude uparena sa Azisom Zlatna Greda, ali nikako da pocne da trazi! Ja uzimam prvobirano zensko stene iz te kombinacije, ostalo ostaje drugaru, takav je bio dogovor.
Njena cerka Mamba, ce nas verovatno uskoro napustiti, jer nije ispunila moja ocekivanja, tako da su sada tu Ferro i Falk-Hanibal od muzjaka i Boni i Bessy od zenki.
Bessy je uparena pod Ferrom i ako Bog da, posto ona nikako nije mogla da ostane skotna, posle visegodisnjeg lecenja, izgleda da ce konacno prijatno da me iznenadi, a nadam se da ce uskoro i Boni poceti da trazi! Iz ove prve kombinacije, ako bude srece, da se osteni, ostaje sve kod mene, a i od Boni ce ostati stene-dva, pa cemo na jesen videti na cemu smo!

Offline vladaboxer

  • K 100
  • **
  • Postova: 110
Odg: vladaboxer-moji psi
« Odgovori #21 u: 10. 03. 2010. 23:05:51 »




Offline vladaboxer

  • K 100
  • **
  • Postova: 110
Odg: vladaboxer-moji psi
« Odgovori #22 u: 10. 03. 2010. 23:08:55 »
Ne volim da se slikam i retko nosim fotoaparat sa sobom, ali imam nesto slika u kompu i nekoliko snimaka, ali posto je kod nas zabranjeno prikazivanje takvih snimaka, necu rizikovati sa postavljanjem istih na net!  zagi

Offline nostromo

  • K 500
  • ***
  • Postova: 915
  • (P)loviti se mora!
Odg: vladaboxer-moji psi
« Odgovori #23 u: 10. 03. 2010. 23:18:24 »
Ima li u tom compu jos koja slika od Bessy? Najmanje o njoj pricas a drzis je 7 godina i to kazes da je bolesna. Nije to za nista ;).
Meni se od ovih slika sa prethodne strane ona najvise svidja pa ako ima jos koja slika a moze i rodovnik.

pozz

Offline Lovočuvar

  • K 100
  • **
  • Postova: 250
Odg: vladaboxer-moji psi
« Odgovori #24 u: 10. 03. 2010. 23:25:12 »
Prijatelju prva liga,nemam ti šta drugo reći!Ferro i Falk mi samo potvrđuju moje razmišljanje o Arisu i toj liniji,a kažeš da su i ostali kod tebe,nešto onda moraju i vrijediti i u radu! d4 z14

Offline vladaboxer

  • K 100
  • **
  • Postova: 110
Odg: vladaboxer-moji psi
« Odgovori #25 u: 11. 03. 2010. 00:43:25 »
nostromo - Stari racunar mi je crkao, pa sam na zalost, bespovratno ostao bez nekih dragih slika, ali imam nekoliko svezih od bakute! U pravu si, sto se tice toga da je to moj najbolji pas, jer jeste! Ferro je mozda lepsi od nje, ali Besy je lovila sve od prepelice, preko lisice, jazavca, divlje svinje do srne i uvek bila za svaku pohvalu, ima 5 titula u eksterijeru i nikada nije uhvatila za manje od 4! Ima dobru kosku, odlicnu dlaku, pravilan palez i ispravno zubalo, sta jos covek da pozeli od jedne kuje! Ne pisem o njoj, iz razloga sto nikako ne mogu da dobijem potomke od nje i sto, ako uspem da ih dobijem, planiram da ih zadrzim za sebe! Bar dvoje-troje, pa tek kasnije da odaberem nesto, sto mi se najvise svidja! Rodovnik mi je kod mojih, u Valjevu, ponecu ga za viken pa cu ga skenirati. To je kombinacija dve linije, preko Foxa vom Heidenbruch i Lorda vom Hunsruck , ako ne gresim!



Lovočuvar - ako zelis neku bolesnu ostrinu, onda Aris nije pas za tebe, ako nasuprot tome, zelis, isto sto sam i ja kada sam odlucio da ih kupim, odlican eksterijer, jak rodovnik, puno glasa u polju, odlican rad na povrsini i prosecnu ostrinu, onda je to pravi pas da pod njim paris! Falk-Hanibal ide na pripreme za svestranu, pa cemo videti, sta ce ispasti od njega, Ferra sam odlucio da zadrzim kao kucnog ljubimca, koji nece ici na jamarenja i DS, da bih u slucaju da mi jedan muzjak pogine, imao od cega da opet dobijem takvog!  zagi zagi

Offline KREC

  • K 100
  • **
  • Postova: 116
Odg: vladaboxer-moji psi
« Odgovori #26 u: 11. 03. 2010. 12:25:41 »
 U pravu si, sto se tice toga da je to moj najbolji pas, jer jeste! Ferro je mozda lepsi od nje, ali Besy je lovila sve od prepelice, preko lisice, jazavca, divlje svinje do srne i uvek bila za svaku pohvalu.
***Kolega mislim da gresis,to sto ona ne moze da se koti je jedno a to sto je vrhunski radni pas i tvoj omiljeni je sasvim nesto drugo i mislim da treba da pises o njoj jer je malo terijera koji rade npr. prepelicu podjednako dobro kao i ostale discipline.

Lovočuvar - ako zelis neku bolesnu ostrinu, onda Aris nije pas za tebe, ako nasuprot tome, zelis, isto sto sam i ja kada sam odlucio da ih kupim, odlican eksterijer, jak rodovnik, puno glasa u polju, odlican rad na povrsini i prosecnu ostrinu, onda je to pravi pas da pod njim paris! ***Evo jednog lepog primera iskrenosti i objektivnosti kad se govori o psima sa kojima paris !!! Vlado je to lepo rekao ako hoces to i to pari,ako hoces ekstremno ostrog ti nemoj itd.Bilo bi dobro kad bi se svi tako ponasali,a ne kao pojedinci hvale svoje i dizu u nebesa iako znaju da od tog nema ama bas nista.U rodovniku imas rupu i to kod Zole Savis jer je opste poznato da cika Sava nije mario za rad,ali je dobro potkovan u svakom slucaju i vredi ga provuci kroz svoje pse u svakom slucaju jer je Zip bio jedan od lepsih,kompaktnijih i radnijih pasa u Srbiji.Dobar pogled,Mirko
[/quote]

Offline Lovočuvar

  • K 100
  • **
  • Postova: 250
Odg: vladaboxer-moji psi
« Odgovori #27 u: 11. 03. 2010. 13:39:40 »
Hvala dečki,to se cjeni! d4 zagi Meni ne treba luda oštrina kod psa,ali mora hvatati divljač u rupi to svakako.
Ja više lovim površinu sa mojim psima i tražim rad na površini maksimalu.

Offline vladaboxer

  • K 100
  • **
  • Postova: 110
Odg: vladaboxer-moji psi
« Odgovori #28 u: 11. 03. 2010. 23:58:45 »
Nije Beka moja ljubimica, moj ljubimac je Ferro! On nema konkurenciju u tome ko je najbitniji i jedini ima privilegiju da spava u stanu, na mom krevetu i da ne bude satiran na jamarenjima. Bio je na jednom, na zalost rupe taj dan nisu radile i ici ce, kada budemo kopali lisicice, jos jednom-dva puta, ove godine, cisto da ga zelja mine, da i on udavi nesto! Besi je samo u svemu dobra, daleko od toga da je ona najbolji pas u ovoj drzavi, ili nesto slicno, ona je samo za 4 u svakom vidu lova i za titulu u lepoti kod svakog sudije, a meni je to sasvim dovoljno, cak i vise od toga, za jednu kuju! Odnosno, to + stenci i meni bi ona bila blizu savrsenog!

Offline vladaboxer

  • K 100
  • **
  • Postova: 110
Odg: vladaboxer-moji psi
« Odgovori #29 u: 26. 03. 2010. 23:04:39 »
Ostao sam vam duzan Besikin rodovnik i evo postavljam ga sada, uz, za mene, jako bitnu novost! Besi je danas, posle visegodisnjeg lecenja, na carski rez, konacno donela na svet zivog potomka! Bilo je samo jedno stene, zensko, zivo i zdravo, hvala Bogu, a nadam se da ce tako i ostati!

Ponosni tata i mama...

I malena Iron Fesika