Autor Tema: III. Kup branitelja Grada Zagreba u streljačkoj disciplini gađanja glinenih go  (Posjeta: 1896 vremena)

Offline fazan

  • Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 3773
  • Živim da lovim
U nedjelju 30 svibnja u organizaciji lovačke udruge „ Dobra kob „ održan je na streljani lovačkog društva „Sokol „ Stupnik  III.  Kup branitelja Grada Zagreba  u streljačkoj disciplini gađanja glinenih golubova – TRAP  , koji se tradicionalno održava povodom Dana branitelja Grada Zagreba.
Okupilo se je 19 ekipa lovačkih društava koji djeluju na području grada i to je do sada najveći odziv ekipa na jedno takmičenje. Prvenstveno toliki odziv je iz pijeteta spram branitelja , ali i velikog poštovanja društva organizatora na čelu s predsjednikom Ivanom Krupecom.
Po izvlačenju redoslijeda , ekipe su se postrojile na čelu s kapetanima momčadi , te po odavanju počasti Domovini i palim braniteljima takmičenje je službeno otvorio izaslanik gradonačelnika gospodina Bandića,  gospodin Mate Barbir.
Nakon cjelodnevne utakmice proglašeni su najuspješnije ekipe  i  pojedinci  trećeg Kupa branitelja.
U ekipnom takmičenju prvo mjesto osvojila je ekipa L.D. „ Lještarka „ Zagreb sa pogođena 68 goluba , drugoplasirana ekipa je L.D „ Fazan „ Šestine sa 66 pogođenih golubova , a treći su strijelci iz L.D. „ Lug – Lužan „ također sa 66 pogodaka , ali sa slabijim šestim strijelcem.
U pojedinačnoj konkurenciji  prvak je Davor Pelin iz „ Fazana“ Šestine sa 29 pogođenih meta , koliko je pogodio i drugoplasirani Ivan Rak  iz „Sokola „ Stupnik dok je treće mjesto zuzeo Robert Kelc.
U takmičenju „ fair- play „ najuspješniji je bio član „ Fazana „ Šestine Zoran Vnučec  , a u gađanju zračnom puškom najuspješniji je bio Ivica Strancarić član „Dobre kobi“sa respektabilnih 48 (50) krugova.
Sukladno dobrim lovačkim običajima po završetku i proglašenju pobjednika nastavilo se likovat ili tugovat uz gemište.
Ovim putem šaljem ispriku članovima Foruma Deanu i HS 2000 kojima nisam imao posvetiti više vremena zbog protokolarnih obveza.


Hrvatske Domovine Sin.

Offline OldHunter

  • K 500
  • ***
  • Postova: 543
  • Kad nemam kaj pametnog za reći - šutim !
Iskrene čestitke svim sudionicima, a posebno osvajačima odličja !  d7 z10
Mi Zagorci smo si oduvijek bili dobri sa Hrvatima ! d4

valdop

  • Gost
a ko je osvojio prvo mjesto u gađanju zračnim pištoljem, inače čestitke svima  just

Offline fazan

  • Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 3773
  • Živim da lovim
Iskrena isprika gospodinu  Drenškom , članu L.U. "Medvedgrad" Šestine.

Oreški Ivica - prihvaćam ispriku
« Zadnja izmjena: 01. 06. 2010. 17:39:59 od valdop »
Hrvatske Domovine Sin.

Offline fazan

  • Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 3773
  • Živim da lovim
Još jedna isprika ! uf Ne vem zakaj sam Iveka  prekrstil u Drenškog . Opral bum to s 2 litre i 2 vode. Može ?
Hrvatske Domovine Sin.

valdop

  • Gost
Još jedna isprika ! uf Ne vem zakaj sam Iveka  prekrstil u Drenškog . Opral bum to s 2 litre i 2 vode. Može ?

može iako mislim da bu vode previše, pozz