Autor Tema: Lovački šeširi  (Posjeta: 2608 vremena)

Offline Sesiri NEKI

  • K
  • *
  • Postova: 1
    • Šeširi NEKI
Lovački šeširi
« u: 13. 10. 2010. 07:27:43 »
NEKI je profesionalna, specijalizovana firma koja se bavi isključivo unikatnom izradom svih vrsta šešira. Šeširi koji se izrađuju u NEKI-ju, su od vrhunskog, posebno selektiranog materijala iz uvoza. Naš proizvodni program prate prepoznatljivi način izrade i kvalitet koji je glavno obeležje naših proizvoda dugi niz godina.

Tim NEKI za Vas pravi i šešire i kape po narudžbini, po Vašem modelu, po donetom uzorku i od donetog materijala.

Novo u ponudi naše firme: LOVAČKI ŠEŠIR:


MASKIRNI ŠEŠIR


Ostatak naše ponude možete pogledati na našem sajtu:
http://www.sesiri-neki.com

Hvala!

Offline evaeva

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3872
  • 270 Win, gente et non dimittet.....
Odg: Lovački šeširi
« Odgovori #1 u: 02. 12. 2010. 11:49:03 »
Najbolji izbor lovačkih šešira sam vidio petkom na placu i to po cijenama oko 150 kuna što nije puno za lovački šešir, bilo ih je raznih modela i veličina. Osobno ne nosim lovački šešir ali smatram da lovačka etika iziskuje lovački šešir na glavi svakoga lovca.
270 Win, gente et non dimittet.....

Offline fazan

  • Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 3773
  • Živim da lovim
Odg: Lovački šeširi
« Odgovori #2 u: 02. 12. 2010. 20:38:56 »
Najbolji izbor lovačkih šešira sam vidio petkom na placu i to po cijenama oko 150 kuna što nije puno za lovački šešir, bilo ih je raznih modela i veličina. Osobno ne nosim lovački šešir ali smatram da lovačka etika iziskuje lovački šešir na glavi svakoga lovca.
Da , kako je lovački šešir dio tradicije i kulture lovačke populacije , još je važnije i potrebnije da kada netko novi dođe u društvo da " nakloni" šešir  i uljudno se predstavi . A , ne da nogom otvara vrata , nadajući se valjda da bi ja od strahopoštovanja trebao naručiti još jedan šešir.
 Jesi li shvatio imaš Sesiri NEKI ili nikakav !
Hrvatske Domovine Sin.