Autor Tema: LOVAčKI STIL  (Posjeta: 21041 vremena)

Offline Stipe Šibenik

  • K 500
  • ***
  • Postova: 801
  • MINER AMATER
Odg: LOVAčKI STIL
« Odgovori #75 u: 21. 11. 2008. 22:54:48 »
Ma vi ste KONZERVATIVNI u najmanju ruku. Vama ne paše ništa, tražite svaku situaciju da iskoristite da možete pljucat po drugima.   Kad se čovjek fino obuče onda je LOVAŠ a kad se loše obuče onda ruši ugled lovaca uf

Smeta vam kako se tko obuka, a ne smetaju vam neke fotke divljači na forumu koje ne da su neetične nego i gadljive za nekog tko nije navikao na to.....


Ajde mi prokomentirajte ovaj moj post molim vas Vi sa tim komentarima.
Preobračenik

Offline magwin

  • Global Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 3976
  • smatraju nemogućim ono što nisu probali
Odg: LOVAčKI STIL
« Odgovori #76 u: 21. 11. 2008. 23:03:38 »
Ma vi ste KONZERVATIVNI u najmanju ruku. Vama ne paše ništa, tražite svaku situaciju da iskoristite da možete pljucat po drugima.   Kad se čovjek fino obuče onda je LOVAŠ a kad se loše obuče onda ruši ugled lovaca uf

Smeta vam kako se tko obuka, a ne smetaju vam neke fotke divljači na forumu koje ne da su neetične nego i gadljive za nekog tko nije navikao na to.....


Ajde mi prokomentirajte ovaj moj post molim vas Vi sa tim komentarima.

ja nisam ništa komentirao ali stvarno mi je glupo vidjeti nekoga u plavim trapericama ili tenisicama.
nepratim modu i nepodnosim prestiž ali svakako bi se trebalo držati barem boje-smeđe ili zelene, kakva god garderoba to bila.......

Offline anto

  • K 100
  • **
  • Postova: 104
Odg: LOVAčKI STIL
« Odgovori #77 u: 21. 11. 2008. 23:25:32 »
Ma vi ste KONZERVATIVNI u najmanju ruku. Vama ne paše ništa, tražite svaku situaciju da iskoristite da možete pljucat po drugima.   Kad se čovjek fino obuče onda je LOVAŠ a kad se loše obuče onda ruši ugled lovaca uf

Smeta vam kako se tko obuka, a ne smetaju vam neke fotke divljači na forumu koje ne da su neetične nego i gadljive za nekog tko nije navikao na to.....


Ajde mi prokomentirajte ovaj moj post molim vas Vi sa tim komentarima.

Stipe Sipe teaa

Offline almir

  • K 500
  • ***
  • Postova: 657
Odg: LOVAčKI STIL
« Odgovori #78 u: 22. 11. 2008. 00:36:24 »
sve 5
recimo mene osobno je fascinirala slika u ovoj temi
http://forum.lovac.info/index.php?topic=197.0
 čovjek meni ne izgleda ni kao LovaŠ ni kao ŠalabajzeR
koji ide u lov da popije koju s drustvom pa da mu
brze prođe vrijeme jer mu zena radi nedjeljom
mozda će netko reci da je hercegovac (čarape)
il nema lova bez novog sakoa,
al ruku na srce ja bi bio ponosan da bar jedna moja
slika govori 20% onog sto govori ova
kad je pogledam vidim LOVCA a ne tipa u trapericama
pred birtijom koji čeka autobus s puškom na leđima,
 neznaš jel ide puškaru, na ratište il ga je žena izbacila
iz kuće
Mislim da bi trebali baš tome teziti i po pitanju
stila i po pitanju slikanja divljači
a ne se natezati oko nebitnih stvari tipa kapi krvi
il maskirnog prsluka
JBG ima nas svakakvih
sa automatima i kokotarama,
kapama i šeširima,
sa stilom ili bez
svak svoje zna.
Normalno ove bez stila treba skrenut na pravi put rol
ne vidim ništa loše ako netko stavi sliku šta valja il nevalja
ako i uvrijedi nekog time ide njemu na dušu a ne meni
Zanimljivo da nitko nije stavio sliku svog kolege
pa da komentiramo da je tip-top
nego sama negativa
zar vidimo samo loše il smo tolko loši

Kolko smo lovci vidi se i u ovoj temi, stavi se slika svi od srca komentiramo,
nakon nekog vremena slika se obriše a mi ga i dalje pizdimo i
praznu slamu mlatimo   d13
Baš smo ekipa mad

ako sam nekog uvrijedio
 sor
a ako neče
nek se truje meni je i onako sve jedno

                                                     Dobra kob!

Offline Stipe Šibenik

  • K 500
  • ***
  • Postova: 801
  • MINER AMATER
Odg: LOVAčKI STIL
« Odgovori #79 u: 22. 11. 2008. 01:11:11 »
Almire svaka čast. Iskreno i dubokoumno i tako zbilja jest.
Preobračenik

Offline PinzHunter

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1823
Odg: LOVAčKI STIL
« Odgovori #80 u: 22. 11. 2008. 11:41:35 »
nismo mi spomenuli da se mora kupovati najskuplja lovačka oprema, samo govorimo da treba biti boja u skladu sa prirodom. Da li su hlače na meni od 50 ili 100 kuna/maraka/ eura to nije bitno. bitno je da je pristojna.to nismo mi izmislili.u svakom lovačkom priručniku stoji da lovci trebaju biti skladno obučeni. jer kakav je lovac bez skladne opreme? ko takvog lovca uzima za ozbiljno?

Eto zamisli policajca ili saobracajca na ulici u farmerkama reguliše saobraćaj??? ja  ne bih njegove upute slijedio jer to ne prilici.

znaci nije diskusija o tome koliko oprema kosta nego koje je boje. A boja  ima od maslinasto zelene do deep forest green, pa kome sta pase. d1
Tornjak.."Biće koje posjeduje ljepotu bez sujete, snagu bez oholosti, hrabrost bez okrutnosti i sve ljudske vrline bez ijedne ljudske mane"

Offline KOBI

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2278
Odg: LOVAčKI STIL
« Odgovori #81 u: 22. 11. 2008. 12:34:23 »
Ja ne volim biti radikalan niti ikad procjenjujem kakav je ko lovac,niti me se to tice.Isto tako me se ne tice ko sta i koliko ima i da li moze kupiti opremu ili ne.jer ja osobno nemam nista od toga bio on u sorcu u lovu il bio u najskupljoj lovackoj opremi.Njemu na sramotu.Vise volim da sam bezbjedan i da kolega ma kako bio obucen se ponasa krajnje profesionalno dok drzi oruzje u rukama.

Jednstavno na osobe neprikladno obucene gledam kao na neke seprtlje,one koji ne postuju lovacku tradiciju,kojih nije briga sta ce druge kolege reci,ili pak na one koji love samo iz neke koristi i koji lov smatraju nekom bezveznom stvari i imaju cilj da samo odu u sumu,puknu i okace nesto na cengele.

Lovac koji voli lov,voli prirodu,voli oruzje ce namaketi nesto para da uzme i lovacku odjecu koja je puno jeftinija nego recimo puska i da izgleda kao lovac a ne kao neki ratnik,borac,policajac itd...
Daleko od toga da ni ja sam ne izadjem u loviste u trenerci,sorcu ali to je samo kada idem obici soliste,hraniliste,kaljuziste itd..
Kada je puska u rukama druga je prica,ne ih mogao zamislit sebe u trenerci i s puskom na ledjima,jos ako neko ide sa mnom u lov.....

Offline zvedris

  • K 100
  • **
  • Postova: 422
Odg: LOVAčKI STIL
« Odgovori #82 u: 22. 11. 2008. 12:39:01 »
 just just just

fino rečeno,a ne u negativnom kontekstu na koji sam ustvari imao primjedbu kod nekih postova ranije.
« Zadnja izmjena: 22. 11. 2008. 12:41:24 od zvedris »