Autor Tema: Vijetnamka m65  (Posjeta: 36029 vremena)

Offline scorpion

  • K 100
  • **
  • Postova: 256
Odg: Vijetnamka m65
« Odgovori #30 u: 08. 06. 2008. 22:31:14 »
za alpha jaknu postoje dvije podstave.ova crna košta 400 kn,a ova zelena 184 kn,imogu se dobiti u svim bojama u kojima ima i jakna.jakna košta 840kn
cijena je 840 kn, ali ako trebaš veličinu za "pravog" čovjeka, recimo XL ili XXL, a dobar dio lovaca spada u tu kategoriju (pogledaj klub forumaša 100 i više kg, a i sam sam tu negdje), cijena skače na 989 kn  nocom Pomalo nepravedno prema nama, zar ne ?   :pferd:

Offline ante.rupe

  • K
  • *
  • Postova: 91
Odg: Vijetnamka m65
« Odgovori #31 u: 08. 06. 2008. 22:34:50 »
za alpha jaknu postoje dvije podstave.ova crna košta 400 kn,a ova zelena 184 kn,imogu se dobiti u svim bojama u kojima ima i jakna.jakna košta 840kn
cijena je 840 kn, ali ako trebaš veličinu za "pravog" čovjeka, recimo XL ili XXL, a dobar dio lovaca spada u tu kategoriju (pogledaj klub forumaša 100 i više kg, a i sam sam tu negdje), cijena skače na 989 kn  nocom Pomalo nepravedno prema nama, zar ne ?   :pferd:
pa s obzirom koliko se tu materijala potrosi, nije puno, haha

Offline Lazar

  • Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 5506
  • Panem et circenses
Odg: Vijetnamka m65
« Odgovori #32 u: 08. 06. 2008. 22:36:49 »
meni te jakne za lov na ds prebucne
Mihi est compositum in Taberna Mori

Offline scorpion

  • K 100
  • **
  • Postova: 256
Odg: Vijetnamka m65
« Odgovori #33 u: 08. 06. 2008. 22:52:29 »
Je li netko probao M-65 iz Lapis plusa? Cijena je 499 kn pa me zanima vrijedi li to uopće, odnosno je li nešto bolja od onih zelenih vojnih koje nakon par pogona kroz pravu šikaru izgledaju prilično očerupano  ččč

Offline shandi

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1859
Odg: Vijetnamka m65
« Odgovori #34 u: 10. 06. 2008. 09:28:19 »
ne znam kakva je ta iz lapisa,ali može se nabaviti vojnih,toga barem ima koliko hočeš.a ne vjerujem da bi se odmah podrapala
Kad se šolja rakije narolja,onda šolja radi što ga volja!

Offline File

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1449
  • ko´ žali olova, govno mu od lova
Odg: Vijetnamka m65
« Odgovori #35 u: 10. 06. 2008. 19:25:39 »
Ona iz lapisa mi neizgleda isto kao očeva koja je original i stara je 17 godina ali oni je deklariraju kao original i još navode načine kako prepoznati original e sad nek netko usporedi i vidi ima li razlike i to je to
Ćaća viče mater plače!

Offline shaga

  • K 500
  • ***
  • Postova: 570
  • Wild Boar
    • Ima jedan grad na moru............
Odg: Vijetnamka m65
« Odgovori #36 u: 10. 06. 2008. 19:39:33 »
Je li netko probao M-65 iz Lapis plusa? Cijena je 499 kn pa me zanima vrijedi li to uopće, odnosno je li nešto bolja od onih zelenih vojnih koje nakon par pogona kroz pravu šikaru izgledaju prilično očerupano  ččč
Nije losa, ali nije ni original.
Dosta je meksa (ili bar ova sto sam ja uzeo kod njih) ali sve u svemu dobra kopija.
Nego ako neko ima mogucnosti da naruci iz njemacke iz americkih army shopova, koji su ostali kao zaostavstina americkih vojnih baza, koje su nekada tamo bile (ja mislim negdje do devedesetih).
SIGURNO CE KUPITI PRAVU JAKNU
P.S. to su neki kao second hand radnje, moj otac je kupio jeftino ali poodavno
"A u ruke Mandusica Vuka Bice svaka puska ubojita"!!!!

Offline PinzHunter

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1823
Odg: Vijetnamka m65
« Odgovori #37 u: 10. 06. 2008. 20:28:01 »
Je li netko probao M-65 iz Lapis plusa? Cijena je 499 kn pa me zanima vrijedi li to uopće, odnosno je li nešto bolja od onih zelenih vojnih koje nakon par pogona kroz pravu šikaru izgledaju prilično očerupano  ččč
Nije losa, ali nije ni original.
Dosta je meksa (ili bar ova sto sam ja uzeo kod njih) ali sve u svemu dobra kopija.
Nego ako neko ima mogucnosti da naruci iz njemacke iz americkih army shopova, koji su ostali kao zaostavstina americkih vojnih baza, koje su nekada tamo bile (ja mislim negdje do devedesetih).
SIGURNO CE KUPITI PRAVU JAKNU
P.S. to su neki kao second hand radnje, moj otac je kupio jeftino ali poodavno

ova gore navedena sa slikom je iz Armyshopa u njemackoj. ali ja neznam kako je dobra i jeli original.Moj zet je imao jednu istu i prva posjeta  sa istom ostade bez jakne jer mu je rodjak htio odkupiti i tako ode jakna.znaci mora da je dobra.??
Tornjak.."Biće koje posjeduje ljepotu bez sujete, snagu bez oholosti, hrabrost bez okrutnosti i sve ljudske vrline bez ijedne ljudske mane"

Offline shandi

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1859
Odg: Vijetnamka m65
« Odgovori #38 u: 10. 06. 2008. 22:44:01 »
ja imam zelenu alpha jaknu i maskirnu neku kopiju.ta maskirna se može sakriti iza originala.koliko je meni poznato samo je alpha original,a sve ostalo su kopije.razlika u kvaliteti je preočita
Kad se šolja rakije narolja,onda šolja radi što ga volja!

Offline gardista

  • K 100
  • **
  • Postova: 250
Odg: Vijetnamka m65
« Odgovori #39 u: 11. 06. 2008. 07:44:08 »
tačno....

Offline stipe_zg

  • K 500
  • ***
  • Postova: 753
Odg: Vijetnamka m65
« Odgovori #40 u: 11. 06. 2008. 12:21:48 »
Jeste da je alfa najbolja ali kao sto rekoh to je samo jedna od firmi koja je radil snadbevanje vojske model je nasto skracivanjem vojnoh mantila(tzv)koji je bio nesto duzi od alfe nevidim zasto bi bila alfa original kada je isto tako riginal i rothco i verovatno jos neke firme su radile taj model . Mislim da sam model nije izum alfe

Offline blackpowder

  • K 500
  • ***
  • Postova: 606
  • R.I.P.
Odg: Vijetnamka m65
« Odgovori #41 u: 11. 06. 2008. 14:43:40 »
Jeste da je alfa najbolja ali kao sto rekoh to je samo jedna od firmi koja je radil snadbevanje vojske model je nasto skracivanjem vojnoh mantila(tzv)koji je bio nesto duzi od alfe nevidim zasto bi bila alfa original kada je isto tako riginal i rothco i verovatno jos neke firme su radile taj model . Mislim da sam model nije izum alfe

Dok sam bio srednjoškolac (davnooooo) obavezan dio garderobe bila je Tankerica (danas je zovete vijetnamka). Na etiketi je bio tanker i američka zastava. Kupovale su se na Ponte rosu u Trstu i koštale su 50.000 lira (traperice carrera su tada bile 25.000 lira). Bile su čak i nepromočive do prvog pranja. Prave "face" našli bi nekoga da im prošvera originalnu sa vojnog otpada u Pordenoneu  i još kad bi imala koju zaostalu oznaku ihhhhh veselja! Johny (Štulić - što uopće pitaš) se nije skidao iz jedne takve ni ljeti ni zimi. z1 
R.I.P.  rođ.1960-06-15

Offline Kaligula

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1210
Odg: Vijetnamka m65
« Odgovori #42 u: 11. 06. 2008. 22:36:30 »
Blackpowder,kak si ti star.

 Prastar.

Ej,Blackpowder,ja ti zavidim na tim vremenima,jer si sigurno kvalitetnije živio nego svi mi danas.

Drago mi je zbog tebe.

I žao mi je zbog svih nas koji živimo u prezentu.

Nekad su ljudi više cijenili male,osnovne,temeljne stvari u životu a danas ...

Sve je mutiralo u proganjanju novaca,moći,pozicija i više se ne uživa u ničemu što nema neku društveno prihvačenu i javno obožavanu "markicu".

Kad danas sjednem u neki lokal u centru u komandosici,popreko me gledaju.
Čista je,čitava je i relativno ušćuvana,ali ...

Nije Dolce Gabana,nije VERSACE,nije Boss proizvod,pa sam im "Fuj !!! "

Zato ja zbrišem na selo,naručim si Cedevitu pa se zgražaju mom izboru osvježenja  a ne mojoj odjeći. d4

Offline oliverl

  • K 500
  • ***
  • Postova: 695
Odg: Vijetnamka m65
« Odgovori #43 u: 12. 06. 2008. 09:56:20 »
Kaligula upravo tako d4

Offline gardista

  • K 100
  • **
  • Postova: 250
Odg: Vijetnamka m65
« Odgovori #44 u: 12. 06. 2008. 11:03:55 »


Zato ja zbrišem na selo,naručim si Cedevitu pa se zgražaju mom izboru osvježenja  a ne mojoj odjeći. d4
[/quote] zato danas na selu piju: produzeni esspreso sa mlekom, cokoladicom,malim kišobrančićem i mini vatrometom,i šta ti ja znam kakvim sve scenskim efektima pride.....

ujedno milim admine za zazmure na ovaj offtopic, misam mogao da odolim a da ne prokomentarisem... ;)