Autor Tema: Vijetnamka m65  (Posjeta: 36030 vremena)

Offline gogo3006

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1289
  • What are you looking at, punk....
Odg: Vijetnamka m65
« Odgovori #120 u: 12. 05. 2009. 08:08:30 »
Mislim da je jedna od boljih ali da joj je cjena penphana kod nas u Hrvatskoj,
kao svoj ostaloj lovackoj opremi. Ljudi pa tu je sve najmanje 50%skuplje nego
vani,pogledajte od carapa,cizama,kosulja da ne nabrajam.A pogotovo oruzje i municija,
valjda cemo uci u E uniju pa ce i nama lovcima svanuti.
Skrenuo sam sa teme ali to je upravo tako. sor

Oće, oće, uf
svanit će nam kad uđemo u EU ( ako uđemo)

Bit će ti onda puške u šoške, jer nećeš imat di lovit kad stranci preuzmu lovišta.
Ako želiš bit sritan jedan dan, opij se,
ako želiš bit sritan misec dana, oženi se
a ako želiš bit sritan cili život,
BUDI LOVAC

Offline stipe_zg

  • K 500
  • ***
  • Postova: 753
Odg: Vijetnamka m65
« Odgovori #121 u: 12. 05. 2009. 11:01:28 »
Ovo je potuno van teme ali sumnjamda moze da bude gore mslim da su za to najbolji dokaz zemlje koje su vec u EU  ,a u kojima bukvalno cveta lovstvo (austrija,francuska) ,a sto se tice  da ce nam neko oduzeti lovita u to potpuno sumnjam kolko vidim u bugarskoj , slovackoj je bolja situacija sada od kada su u EU neko pre ulaska. Mislim da smo najveca opasnost mi sami i nas nedovoljno dobar odnos prema prirodi i divljaci.
Prim. Pre nekog vremena sam lovio u uedenom lovistu u sumadiji i lovac "domadjin" posto je zavrsio sa lovom seda u traktor  na koji je bila zakacena citerna i odvoije kako bi je ospraznio  na onom mestu gde je do malopre lovio.
Toga u EU nema odnosno ima ali te tako kazne da ti vise nepadne napamet da tako nesto uradis

Offline grom

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4331
Odg: Vijetnamka m65
« Odgovori #122 u: 03. 01. 2014. 17:47:24 »
Zna li netko gdje se mogu naći original USA hlače koje idu uz vijetnamku?? Znači zelene od onog čvrstog materijala sa kosim gornjim džepovima, metalnom dugmadi i prihvatom između noga za gamaše?.Unutra je isto prihvat za postavu. S unutarnje strane je veća bijela deklaracija.

Offline spinnaker

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2113
Odg: Vijetnamka m65
« Odgovori #123 u: 09. 01. 2014. 08:00:52 »
Zna li netko gdje se mogu naći original USA hlače koje idu uz vijetnamku?? Znači zelene od onog čvrstog materijala sa kosim gornjim džepovima, metalnom dugmadi i prihvatom između noga za gamaše?.Unutra je isto prihvat za postavu. S unutarnje strane je veća bijela deklaracija.

u Alpha shopu u Dubravi, preko puta okretišta tramvaja

i hlače imaju sve što si nabrojao

Offline grom

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4331
Odg: Vijetnamka m65
« Odgovori #124 u: 09. 01. 2014. 14:10:11 »
Hvala, nije mi blizu ali ću se snaći.