Autor Tema: Kavez za prevoz pasa do lovista.  (Posjeta: 14009 vremena)

Offline brat nikola

  • K
  • *
  • Postova: 56
Kavez za prevoz pasa do lovista.
« u: 23. 09. 2011. 07:56:24 »
Postovane kolege lovci,dali neko ima kavez za prevoz pasa i di se to moze nabavit? ili mozda je sam napavio pa da mi malo pokaze slike da vidim kak to napravit...hvala :)

Offline herr_stoka

  • K
  • *
  • Postova: 53
Odg: Kavez za prevoz pasa do lovista.
« Odgovori #1 u: 23. 09. 2011. 08:40:09 »
Ja imam iz italije. Mislim da je materijal stakloplastika.

Ovisi kolko veliki trebaš. Za jednog psa najednostavnije kupit transporter.

Ja sam kupio novi auto, pa sad radim po dimenzijama, jer mi ovaj nikak ne paše.
 

Offline brat nikola

  • K
  • *
  • Postova: 56
Odg: Kavez za prevoz pasa do lovista.
« Odgovori #2 u: 23. 09. 2011. 09:46:39 »
ma trebat ce m za 2 psa,a imam skodu octaviu i kuku ugradjenu,pa bi mi bilo najednostavnije da stavim to na kuku i potrpam pse unutra i gas u atar...

Offline herr_stoka

  • K
  • *
  • Postova: 53
Odg: Kavez za prevoz pasa do lovista.
« Odgovori #3 u: 23. 09. 2011. 11:38:12 »
onda najbolje prikoica.

Offline brat nikola

  • K
  • *
  • Postova: 56
Odg: Kavez za prevoz pasa do lovista.
« Odgovori #4 u: 23. 09. 2011. 11:53:40 »
mislim da je puno jeftinije kupit taj kavez nego prikolicu,jer nju treba i regestrirat,a ovo ne...

Offline evaeva

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3872
  • 270 Win, gente et non dimittet.....
Odg: Kavez za prevoz pasa do lovista.
« Odgovori #5 u: 23. 09. 2011. 12:05:09 »
Ako misliš stavljati kavez za dva psa na kuku automonbil će ti poprilično sjesti (znam iz iskustva) ali opet i na tom kavezu moraš imati i žmigavce i svijetla jer ako se voziš asfaltiranima prometnicama lako te mogu kazniti organi reda jer ako nemaš sva ta sr..a ugrožavaš sigurnost u prometu. Čak mislim da i na tom kavezu mora biti vidljiva tablica automobila.
Isto ti je i sa euro kukom, ukoliko ne vučeš prikolicu a imaš euro kuku na automobili umogu te kazniti.
270 Win, gente et non dimittet.....

Offline brat nikola

  • K
  • *
  • Postova: 56
Odg: Kavez za prevoz pasa do lovista.
« Odgovori #6 u: 23. 09. 2011. 15:44:17 »
ma znam ja da ce auto sjesti kad to stavim,vucem ja prikolicu za dva konja s autom..a nije mi problem razvuc instalaciju i stavit lampe na kavez,sam da vidim kak to izgleda i ak nije skupo da to uzmem ili napravim,jos bolje....nemam di nac neki nacrt ili slike

Offline evaeva

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3872
  • 270 Win, gente et non dimittet.....
Odg: Kavez za prevoz pasa do lovista.
« Odgovori #7 u: 23. 09. 2011. 22:16:13 »
Imaš u lovačkome vjesniku oglas ili potraži negdje na internetu tko izrađuje te kaveza za na kuku a ima ih sigurno nekoliko. cijena im je oko 1000-2000 kuna što i nije malo d1, jedino da se sam baciš na posal i sve to napraviš od alumunija pa će ti i automobil manje sjesti. U nedjelju poslikam kod mene u društvu kako su njih par to vlastoručno napravili pa pošaljem slike.
270 Win, gente et non dimittet.....