Autor Tema: 30.06 koju optika? tasco titan, nikon monarch ili leupolda 3-9x50 ili više  (Posjeta: 3710 vremena)

Offline mance25

  • K
  • *
  • Postova: 29
pomozite mi oko odabira optike. pogotovo ako netko ima karabin 30.06, pa bi molio iskustva tih korisnika. ali svi su prijedlozi dobrodošli!

Offline Boboo79

  • K 500
  • ***
  • Postova: 799
ja imam 3oo6 i tasko titan 3-12x52, meni super za sada bez ikakvih problema, ispalio 200 tinjak komada!

Offline mance25

  • K
  • *
  • Postova: 29
koliko košta takav tasco i gdje ste ga kupili? koliko je garancije?

Online Nosler

  • Global Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 6944
Generalno se moze reci da se "cuvas" jeftine optike a sva sredja klasa pa na vise zadovoljava. zagi
I aint asked any pardon for anything I've done.

Offline mance25

  • K
  • *
  • Postova: 29
gdje se u zagrebu ili rijeci to može kupit? ako netko zna nazive dućana...

Offline vuk sa motajice

  • K 500
  • ***
  • Postova: 673
  • budi do kraja ono sto jesi
Ja bih ti preporucio Leupolda  e sada koji model sve zavisi od tvoje finansijske situacije,ali nebih isao ispod Leupolda model vx2 pa vx3 ili vxr kojega ja imam,odlicna optika a ja sam je kupio u Zagrebu u ducanu Puškarnica Zagreb pa pogledaj cijene i šta imaju evo ti njihov link http://www.puskarnicazagreb.hr/kontakt ili Induchem Zagreb http://www.tvrtke.com/induchem-d-o-o,pid-8,mf-1783.aspx
Moja puska,moj pas i ja

Offline mance25

  • K
  • *
  • Postova: 29
kako se ponaša leupold u sumrak i zoru?  rostilj

Offline vuk sa motajice

  • K 500
  • ***
  • Postova: 673
  • budi do kraja ono sto jesi
kako se ponaša leupold u sumrak i zoru?  rostilj
Kao i svaka druga optika,veoma dobar za prvoga sumraka jos pogotovo ovaj model kao moj VXR sa iluminacijom odnosno crvenom tačkom na sredini krsta končanice,a o doživotnoj garanciji Leupolda na ime kupca da i ne govorim,sjajne optike.
Moja puska,moj pas i ja

Offline mance25

  • K
  • *
  • Postova: 29
hvala vuk! puno si mi pomogao!  sauf

Offline stane.malnar

  • K
  • *
  • Postova: 83
Imam zastavu 30-06 staru 2 godine, na njoj je tasco titan 3-9 na čeličnim fiksnim nosačima.Upucao sam je lani kad sam je kupio na SAKO  hammerhead 11,7 kod puškara i mogu se pohvaliti da je grupa pogodaka u 2-3cm na 100m .Isam puškar govori da je to zlatna sredina i to jako odlična sa obzirom na cijenu a i na grupu pogodaka. . .

Offline moro

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1880
  • Bolje ružno pivat nego lipo plakat..
Generalno se moze reci da se "cuvas" jeftine optike a sva sredja klasa pa na vise zadovoljava. zagi

E ovo je dobar savjet koji svakako trebaš poslušati.