Autor Tema: SWAROVSKI optike (Z6, TIROL i ostale)  (Posjeta: 146842 vremena)

Offline medo

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4140
  • Metaka, pusaka i sexa nikad dovoljno......
    • Hunting Agency
Odg: SWAROVSKI optike (Z6, TIROL i ostale)
« Odgovori #90 u: 04. 05. 2008. 21:34:58 »
dali netko ima nekakvih iskustava sa optikom swarowski AV 3-9x36, imaju je u ponudi svi koji su zastupljeni za swarowskoga u RH! cijena oko 7,700 kn? d7
Bezobrazno previse kosta i 3-9x36 je tipicna dnevna optika ,a takve performanse mozes dobiti i za mnogo manje novaca.

Offline perop

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1909
Odg: SWAROVSKI optike (Z6, TIROL i ostale)
« Odgovori #91 u: 20. 06. 2008. 15:10:23 »
Osobno sam uspoređivao moju optiku Docter 2.5-10x48 illuminated sa Swarowski Z6 2-12X50 mislim da postoje neke sitne razlike u korist Swarovskog ali one nisu i ne mogu opravdati toliku razliku u cijeni. Sam vlasnik Swarovskog mi je rekao da on ne vidi nikakvu značajnu razliku. Usporedbu smo vršili kasno popodne.  Docter je u sumrak kao i u rano jutro odlična optika i smatram da u lovačkom pucanju maksimalno do 300m zadovoljava sve uvjete. Ipak ljudi vole marke pa tko ima novaca neka izvoli.

Offline pepi2

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3381
  • Nigdar ni tak bilo da ni nekak bilo
    • Lovacka Agencija
Odg: SWAROVSKI optike (Z6, TIROL i ostale)
« Odgovori #92 u: 18. 07. 2008. 19:27:12 »
swarovski 1,5-6x42T sa sinjom,
star 10 godina ,bez ostecenja i ogrebotina sve radi bezprijekorno
3300kn,vrijedi li toliko?
nemam fotografiju , hvala


Zoran

  • Gost
Odg: SWAROVSKI optike (Z6, TIROL i ostale)
« Odgovori #93 u: 18. 07. 2008. 21:01:36 »
swarovski 1,5-6x42T sa sinjom,
star 10 godina ,bez ostecenja i ogrebotina sve radi bezprijekorno
3300kn,vrijedi li toliko?
nemam fotografiju , hvala



KOLEGA MISLIM DA CES SE GRDNO ZAJEBATI ako ga nekupis!
moje misljenje da to vrjedi i vise!

Offline perop

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1909
Odg: SWAROVSKI optike (Z6, TIROL i ostale)
« Odgovori #94 u: 18. 07. 2008. 21:10:36 »
Optiku koju kupuješ posudi na nekoliko dana da je pregledaš i isprobaš. Ako može zamoli vlasnika Etrana da pogleda ima li kakvu skrivenu manu.
Po cijeni koju Vi navodite to bi to mogla biti uspješna kupovina.

Zoran

  • Gost
Odg: SWAROVSKI optike (Z6, TIROL i ostale)
« Odgovori #95 u: 18. 07. 2008. 21:15:04 »
uglavnom vrjedi vise od ovi neki koje dobijes nove, i od lepolada i nikona i tih ostalih, koji bi htjeli biti optika!  :laugh:

Offline perop

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1909
Odg: SWAROVSKI optike (Z6, TIROL i ostale)
« Odgovori #96 u: 18. 07. 2008. 21:31:32 »
Nova optika je nova optika. Ona ima garanciju i veliku vjerojatnost da je ono što kupujete tehnički ispravno. Ovdje možete za količinu novca koju plaćate u prosjeku dobiti ono što ste tražili. Nikon i Leupold su odlične optike. Swarovski je vrhunska optika koju ako vam netko prodaje za mali novac (pogotovo lovci i strijelci) upitajte se zašto to rade? Ako je proizvod ispravan isplati ga se imati.

Zoran

  • Gost
Odg: SWAROVSKI optike (Z6, TIROL i ostale)
« Odgovori #97 u: 18. 07. 2008. 21:42:47 »
Nova optika je nova optika. Ona ima garanciju i veliku vjerojatnost da je ono što kupujete tehnički ispravno. Ovdje možete za količinu novca koju plaćate u prosjeku dobiti ono što ste tražili. Nikon i Leupold su odlične optike. Swarovski je vrhunska optika koju ako vam netko prodaje za mali novac (pogotovo lovci i strijelci) upitajte se zašto to rade? Ako je proizvod ispravan isplati ga se imati.

kolega ja se satobom slazem 100%! ali ako je kolega napisao ovo;;; star 10 godina ,bez ostecenja i ogrebotina sve radi bezprijekorno
onda idem od toga da sve stima kako treba!
e sad da on to nije napiso onda nebi ja ove stvari druge ni spominjo!

Offline perop

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1909
Odg: SWAROVSKI optike (Z6, TIROL i ostale)
« Odgovori #98 u: 18. 07. 2008. 21:52:24 »
I ja se slažem sa vama ali imao sam slučaj kada osobe prilikom pada oštete optiku vješto je zamaskiraju i poslije prodaju. Može se dogoditi da optika ima neku skrivenu manu. Moj prijatelj mi je pričao da na jednom Swarovskom koji je kupio nisu radili klikovi nije ga mogao štelovati. Kada neko nešto prodaje sve je uvijek super ali ja sam za onu "vjerujem ali provjeravam".

Zoran

  • Gost
Odg: SWAROVSKI optike (Z6, TIROL i ostale)
« Odgovori #99 u: 18. 07. 2008. 21:58:33 »
I ja se slažem sa vama ali imao sam slučaj kada osobe prilikom pada oštete optiku vješto je zamaskiraju i poslije prodaju. Može se dogoditi da optika ima neku skrivenu manu. Moj prijatelj mi je pričao da na jednom Swarovskom koji je kupio nisu radili klikovi nije ga mogao štelovati. Kada neko nešto prodaje sve je uvijek super ali ja sam za onu "vjerujem ali provjeravam".

sta ce to biti da i  mene neko postiva ovdje!=?  :laugh:

ima i ona; sam pao sam se udario ako njemu izgleda sve super mislim onda i ja da je super! ako sumlja, neka ode puskara njemu na kavu 200kuna sto je pregleda i ako kaze da je ok. onda je valjda ok!
pozdrav

Offline perop

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1909
Odg: SWAROVSKI optike (Z6, TIROL i ostale)
« Odgovori #100 u: 18. 07. 2008. 22:11:13 »
Ne poznajem puno puškara ali među njima je puno priučenih majstora. U puške se još nešto i razumiju ali o optici uglavnom ne znaju ništa. Iz osobnog iskustva poznato mi je da se vlasnik tvrtke ETRAN jako dobro razumije u optiku i sva pitanja vezano uz istu.

Pozdrav!!! Dobra Vam Kob!

Offline shandi

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1859
Odg: SWAROVSKI optike (Z6, TIROL i ostale)
« Odgovori #101 u: 18. 07. 2008. 22:14:58 »
majstor je majstor,bio priučeni ili školovani,ako zna raditi
Kad se šolja rakije narolja,onda šolja radi što ga volja!

Offline pepi2

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3381
  • Nigdar ni tak bilo da ni nekak bilo
    • Lovacka Agencija
Odg: SWAROVSKI optike (Z6, TIROL i ostale)
« Odgovori #102 u: 18. 07. 2008. 22:33:19 »
znam da je na nevidjeno tesko procijeniti ali bilo mi je neugodno raditi fotografiju jer optika je kod puskara, a ja sam htio svakako vase misljenje
jer puskar je i prodaje,skinuta sa blazera zato sto klijent zeli sirokokutnu sa osvjetljenom kon.
optika ima dozivotnu garanciju u cijelom svijetu sta god to znacilo ?

Zoran

  • Gost
Odg: SWAROVSKI optike (Z6, TIROL i ostale)
« Odgovori #103 u: 18. 07. 2008. 22:35:40 »
znam da je na nevidjeno tesko procijeniti ali bilo mi je neugodno raditi fotografiju jer optika je kod puskara, a ja sam htio svakako vase misljenje
jer puskar je i prodaje,skinuta sa blazera zato sto klijent zeli sirokokutnu sa osvjetljenom kon.
optika ima dozivotnu garanciju u cijelom svijetu sta god to znacilo ?

pa znaci da je kupis! ako te puskar zaj... onda ga javno reklamiraj na forumu i sire....  :laugh:

Offline shandi

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1859
Odg: SWAROVSKI optike (Z6, TIROL i ostale)
« Odgovori #104 u: 18. 07. 2008. 22:49:30 »
ja bi ipak dobro provjerio baš zato što je puškar.ko zna,možda optika nije u redu pa ju je puškar malo sredio,ušminkao i sad bi je utopio.jedino ako si dobar snjime i misliš da te nebi zaj....,onda sve ok
Kad se šolja rakije narolja,onda šolja radi što ga volja!