Autor Tema: video uradci kao pomoć pri dresuri  (Posjeta: 3889 vremena)

Offline banjsakz

  • K 100
  • **
  • Postova: 329
  • dobra kob
video uradci kao pomoć pri dresuri
« u: 27. 11. 2018. 07:47:12 »
pozdrav
dali ima neko ovih 5 nastavaka videa sa prijevodom na hrvatski ili srpski ili titlovima?
https://www.youtube.com/watch?v=4NCLdT8S5DM
narod je konj a jahači se mijenjaju...

Offline Mladen.M

  • K 100
  • **
  • Postova: 308
  • Bu-ba
Odg: video uradci kao pomoć pri dresuri
« Odgovori #1 u: 27. 11. 2018. 08:25:16 »
Nekad davno imao sam ovu kazetu, posudio je i nikad se nije vratila, vrlo kvalitetno i ako netko ima CD volio bih da se javi - otkupio bih jedan primjerak.
Dresirao sam nekoliko oštrodlakih ptičara upravo na ovaj način i mogu reći da je jako primjenjiva.
Što OČI vide RUKE naprave! Ili?...

Offline tar

  • K 100
  • **
  • Postova: 130
Odg: video uradci kao pomoć pri dresuri
« Odgovori #2 u: 21. 07. 2019. 12:17:47 »
Ovako se vjerojatno nekada radilo, danas to ide sasvim drukčije na sreću! I ovdje jedna stvar nije napravljena ili bar nije snimljena a činjenica je da jako malo lovaca i radi nešto što treba napraviti prije svega, sve počinje sa socijalizaciji!
Što god da radite sa psom, socijalizacija je temelj svega.
Meni se ovdje ne sviđa niti način pljenskog rada sa psom, niti rad na aportu a niti poslušnost.

Offline Ideerp

  • K 100
  • **
  • Postova: 252
Odg: video uradci kao pomoć pri dresuri
« Odgovori #3 u: 21. 07. 2019. 16:42:21 »
Ovo je sve na silu,ovaj pas uopće ne pokazuje sreću prema vlasniku...ja moga nisan udario sve skupa 5 puta u ovih 9 mjeseci a poslušniji je deset puta od ovih koji su primili batina i batina,sve je stvar pristupa i ljubavi koju pas osjeća,bilo je dana kad je bio "kreten",al onda u boks i gotovo nemà rada taj dan i amen

Offline tar

  • K 100
  • **
  • Postova: 130
Odg: video uradci kao pomoć pri dresuri
« Odgovori #4 u: 21. 07. 2019. 23:34:34 »
Slažem se kolega Ideerp! Ali vjeruj, ne treba lupiti niti jednom ali baš niti jednom! Ovo sa boxom ti je super a i ignoriranje je dobro kao i izostanak nagrade! Pozitivna metoda traje dugo ali su rezultati neusporedivi u odnosu na prisilu

Offline Gabro

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2291
Odg: video uradci kao pomoć pri dresuri
« Odgovori #5 u: 22. 07. 2019. 22:07:08 »
Ma ima tu i do pasmine dosta. Lakše je obučit poslušnosti ptičara od goniča, i to puno. O lovu i da ne govorim. Otvorena vrata od kapije ptičar neče van nikad, staje na glas....gonič kroz kapiju, niz ulicu, traži mačku i za njom... nisam expert ali vidim da ču morat zasukat rukave u ovom drugom slučaju, elektrika im ne gine

Offline Ideerp

  • K 100
  • **
  • Postova: 252
Odg: video uradci kao pomoć pri dresuri
« Odgovori #6 u: 23. 07. 2019. 20:29:00 »
Gabro elektriku nemogu vidit nacrtanu,al u tvom slučaju je opravdano jer si pomorac pa nemaš vrimena odradit sa pason,po mom mišljenju kad čovik upotrebljava struju baca sebe u drugi plan i struja je gospodar pasu(dok ne otupi na taj strujni šok i onaj zvuk,u ovo san se uvjerio),a virujen da su goniči teži za obuku.
Tar šta se tiče udaranja to triba bit neka krajnja i najzadnja opcija i triba ga se klepnit ako ima razloga,nikakvo iživljavanje ni batinanje nego dvi odgojne...koda san ih ja malo dobio