Autor Tema: Oprema za reloading LEE  (Posjeta: 4781 vremena)

Offline Huntercro

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3352
  • 200+
Oprema za reloading LEE
« u: 12. 12. 2008. 20:29:39 »
Novo osnovani usko specijalizirani proizvodno trgovački obrt LOV-PRO iz Našica u svojoj ponudi osim lovačke opreme iz vlastitog asortimana imati će u ponudi opremu za reloading tvrtke LEE iz USA. Kako se narudžba priprema svi koji su zainteresirani mogu kontaktirati broj 098-814-927 (Huntercro) u svezi nabave opreme i besplatnih savjeta oko reloadinga sa LEE opremom.
Kao višegodišnji korisnik njihove opreme mogu vas kvalitetno uputiti i savjetovati oko nabavke ili nenabavke iste.
Isto tako proizvodimo visoke lovačke stolice i užad sa ručkom za povlačenje odstrijeljenjih divljih svinja - vrlo povoljno (kod našeg cijenjenog člana foruma Ise na ispitivanju se nalazi nekoliko prototipova pa se može i on kontaktirati oko kvalitete proizvoda).   
 

 
« Zadnja izmjena: 12. 12. 2008. 22:33:40 od Huntercro »
Dobra Kob!   www.lov-pro.hr  oprema za reloading

Offline Antezg

  • K 500
  • ***
  • Postova: 858
Odg: Oprema za reloading LEE
« Odgovori #1 u: 12. 12. 2008. 20:45:35 »
Ajde stvarno pohvalno da se netko sjetio  d4 A oće li biti i komponenti?

Offline Huntercro

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3352
  • 200+
Odg: Oprema za reloading LEE
« Odgovori #2 u: 12. 12. 2008. 22:34:32 »
Za komponente treba papirologije da boli glava, pa prostorija sa protupožarnim vratima pa .......
Dobra Kob!   www.lov-pro.hr  oprema za reloading

Offline Antezg

  • K 500
  • ***
  • Postova: 858
Odg: Oprema za reloading LEE
« Odgovori #3 u: 12. 12. 2008. 23:08:10 »
Znači nažalost i dalje ništa kod nas paci

Offline Kaligula

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1210
Odg: Oprema za reloading LEE
« Odgovori #4 u: 04. 01. 2009. 23:14:30 »
Koliki god entuzijasta naš Huntercro bio,logika mu ne dopušta da se uvali u komponente,barut i ostalo što i svi naši trgovci izbjegavaju.
 Papirologija,uvjeti,porez i ostali klipovi koje nam država pod noge baca su dovoljno jaki problem da se jednostavno pod tim uvjetima ne isplati s time zaje.....
Na žalost !!

Offline Huntercro

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3352
  • 200+
Odg: Oprema za reloading LEE
« Odgovori #5 u: 05. 01. 2009. 07:01:36 »
Ubiće nas ova birokracija. Tražio sam nekoga da me prati sa zrnima i barutom - nitko neće. Zato ću i narućivati manje količine robe da i sebe ne sjebem. Ako ste primjetili sa svakim prije naruđbe spreman sam izvršiti konzultacije šta i kako mu je najjeftinije.
Dobra Kob!   www.lov-pro.hr  oprema za reloading

Offline josip89

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1321
Odg: Oprema za reloading LEE
« Odgovori #6 u: 05. 01. 2009. 08:26:34 »
jebo takvu državu

Offline medicus

  • K 500
  • ***
  • Postova: 862
  • A cane non magno saepe tenetur aper.
    • http://piceapungens.com/
Odg: Oprema za reloading LEE
« Odgovori #7 u: 05. 01. 2009. 08:34:43 »
Jel postoji neka web stranica i da li planiraš proširiti ponudu na ostale proizvode ili samo ono što sam proizvedeš + LEE!?


Offline Huntercro

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3352
  • 200+
Odg: Oprema za reloading LEE
« Odgovori #8 u: 05. 01. 2009. 22:31:51 »
naravno dobro si shvatio, zasad samo konopci za vući divljač, stolice (lovački tronošci - visoki) samo što se ne krene (malo kože zafrkavaju) a one su najbitniji dio (jer na stolicu ide i garancija od godine dana - što nitko ne daje osim mene a ako bude dobra koža bude i dvije godine) i oprema lee. Biti će internet stranica ali ne želim nešto reklamirati što još nemam u rukama pa molim da me shvatite jer ja nisam tip čovjeka koji od jezika pravi lopatu. Zasada nudim savjete oko reloadinga sa lee opremom pogotovo oko best buy i onoga šta čovjeku najviše treba da bi se što više uštedilo. naravno da su troškovi uvoza veliki i davanja su velika, ali nastojim razviti mrežu korisnika LEE opreme. Pogotovo što je tu i garancija 2 godine plus osigurana mreža servisnih dijelova još niz godina. Isto tako probati ćemo dobaviti i repariranu opremu LEE po povoljnim cijenama. Reloading je naročito aktualana otkako je cijena streljiva skočila, a kad imate sve u sobi i volite pucati i pucati i pucati, imate nešto baruta kapsli i zrna - to je prava stvar za vas. Evo ja sam neki dan složio nekakve metke sa SPCE sellier bellot zrnima (mislim negdje oko 28 € - 100 komada u frankoniji) znači oko 2 kune zrno, kapsla ,25 kn i barut iz JNA metaka badave.
Isprobao na 100 metara grupe od 3-5 cm sa optikom povećanja 4X - 6X i debelim crtama, ja zadovoljan. Otišao u lov u Požegu i na daljini od oko 130 metara sa 4 metka iz vlaka izvadio 3 gicana. Napominjem da su gice bile u trku. Nije bilo prostrela ali su rane bile takve da je divljač pala u vatri. I sad recite šta ja tu imam mudrovati za 2,25 lipa imam metak dok je najjeftiniji 7 kuna. Kad smo kod rws komponenti 45 eura 450 grama baruta (za oko 200 metaka)  znači oko 1,7 kn barut, rws zrno od 7-10 kuna i kapsla (ja recimo imam sb -0,25 kn) i vi imate u rukama metak koji košta u trgovini od 25-35 kuna za od 10-12 kuna. I još što ste sigurni koliko imate baruta u njemu jer ste sve to sami vagali. Naravno da se sve to ne odvija samo tako jednostavno, treba puno slagati pucati i isprobavati. Ali uvijek ima kolega koji će dati savjet i skratiti muke.
I kad jednom složite dobitnu kombinaciju to je to. Neki dan sam za 223 rem slagao nešto sa sierra zrnima od 63 graina i accurate 2230 barutom. Prva serija skoro 50 cm grupa. Druga serija 15 cm i treća bingo 3 komada u naljepnicu od 2 cm. Pa jel treba što bolje. Metke sam kupovne kupio jedino kad sam išao na europsko u Poljsku jer su takve bile propozicije. Naravno da sam ih preštelao preko vage. Rezultat - s karabinom sam bio najbolji kod naših. Trema je odradila svoje ali uz malo treninga ništa nije nedostižno. ove se godine sigurno vidimo u Mrkoplju pa možemo malo pričati o tim čarima reloadinga. Vjerujem da rezultat neće izostati. U startu je malo skupo (??) kad se oprema nabavlja (za jedan kalibar kit+matrica+alat za skraćivanje čahura - cca 2000-2100 kuna) ali ako osoba puca 10-20 metaka godišnje odmah treba reći da se njoj ne isplati kupiti opremu za punjenje.
E sad sam krenio ko Isa postove od pola metra  happi (nadam se da mi prijatelj neće zamjeriti). Sad odoh nanati jer ujutro idem malo u polje. Pozdrav   
Dobra Kob!   www.lov-pro.hr  oprema za reloading

Offline hunter

  • K 500
  • ***
  • Postova: 572
Odg: Oprema za reloading LEE
« Odgovori #9 u: 05. 01. 2009. 22:43:30 »
Lijepo je cuti ovakvu vjest, jos pogotovo kad covjeka znate i kad je clan foruma.

Huntercro rodjo lovcino, neka ti ide sve od ruke, i da budes za HR ono sto je Cabelas za USA iskrene zelje!


Dobra Kob!

Offline .50AE

  • Moderator
  • K 1000
  • *****
  • Postova: 1513
Odg: Oprema za reloading LEE
« Odgovori #10 u: 06. 01. 2009. 00:59:58 »
Lijepo je znati da se moze nabaviti i u ovim krajevima, bez iscekivanja koliko ce te oderati na carini.... jos da vidimo cijene... koliko bi izasao kalup 90357 6_CAVITY_TL430-240SWC
a koliko rezervni dio  PT1002    Lever priming tool?
...umjesto glave ima barutanu, pa su mu misli nalik na eksplozije...

Offline Huntercro

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3352
  • 200+
Odg: Oprema za reloading LEE
« Odgovori #11 u: 06. 01. 2009. 13:35:06 »
pogledam pa javim u toku dana, nadam se ako ne sutra ujutro imaš informaciju na pm
Dobra Kob!   www.lov-pro.hr  oprema za reloading

Offline Huntercro

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3352
  • 200+
Odg: Oprema za reloading LEE
« Odgovori #12 u: 22. 01. 2009. 13:29:14 »
Prvi kontigent opreme za one koji su naručili je stigao i ovih dana je isporuka na moju i njihovu sreću.

Molim zainteresirane za pm, saslušaću želje i složiti najpovoljniju ponudu.

« Zadnja izmjena: 06. 02. 2009. 10:10:21 od Huntercro »
Dobra Kob!   www.lov-pro.hr  oprema za reloading

Offline Huntercro

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3352
  • 200+
Odg: Oprema za reloading LEE
« Odgovori #13 u: 12. 02. 2009. 21:55:14 »
Prav roba je isporučena, ovih dana ide diljem ko je naručio.
Danas sam isprobao LEE LOAD ALL za punjenje sačmenih metaka - odličan. I odmah na streljanu u polje opali prvijence i delaj druge. Dogovorio nekoliko prezentacija opreme.
Oni koji su naručili Kit Breech lock challenger mogu samo reći da dobijaju fantastičnu robusnu radnu presu u kitu, superiška.
Ovih dana ću staviti slike i jednog i drugog 
Dobra Kob!   www.lov-pro.hr  oprema za reloading

Offline Huntercro

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3352
  • 200+
Odg: Oprema za reloading LEE
« Odgovori #14 u: 04. 03. 2010. 17:41:50 »
Proizvodno trgovački obrt LOV-PRO iz Našica ima u svojoj ponudi opremu za reloading tvrtke LEE iz USA.
Stranica je www.lov-pro.hr
Zainteresirani mogu kontaktirati broj 098-814-927 091-1814-927 (Huntercro) u svezi nabave opreme i besplatnih savjeta oko reloadinga sa LEE opremom.
Kao višegodišnji korisnik njihove opreme mogu vas kvalitetno uputiti i savjetovati oko nabavke ili nenabavke iste.
Isto tako proizvodimo visoke lovačke stolice i užad sa ručkom za povlačenje odstrijeljenjih divljih svinja - vrlo povoljno (kod našeg cijenjenog člana foruma Ise na ispitivanju se nalazi nekoliko prototipova pa se može i on kontaktirati oko kvalitete proizvoda).   
Dobra Kob!   www.lov-pro.hr  oprema za reloading