Autor Tema: P: Lovački nož  (Posjeta: 2959 vremena)

Offline gorky

  • K
  • *
  • Postova: 8
    • g-knives.com
P: Lovački nož
« u: 12. 02. 2016. 08:53:35 »
Prodajem ovaj prekrasan i kvalitetan nož iz radione Randy Lee-a. Randy je i sam strastveni lovac i zadnjih 33 godine izrađuje vrhunske noževe.  Uz nož dolazi kožna futrola ručne izrade i kvalitetna torbica za čuvanje. Čelik je 154 CPM, dakle izuzetno kvalitetan nehrđajući čelik koji jako dugo drži oštrinu. Drška je od jelenskog roga s bolsterima i taperiranim tangom. Randy na svoje noževe daje doživotnu garanciju bez obzira što koristi i prirodne materijale koji normalno 'dišu' za razliku od umjetnih. Sva oštećenja nastala normalnim korištenjem noža, otklonit će besplatno ili će nož zamijeniti drugim.

Nož u prodaji košta preko 500$ na američkom tržištu.
Cijena noža je 2500 kn što je naravno ispod cijene čak ako se i ne uzme u obzir dostava, carina i naravno PDV.























Dakle nož je potpuno nov, nikad korišten! Sve dodatne informacije molim na PM!

Link na stranicu nožara: http://www.randyleeknives.com/

Offline gorky

  • K
  • *
  • Postova: 8
    • g-knives.com
Odg: P: Lovački nož
« Odgovori #1 u: 03. 03. 2016. 08:45:30 »
Bump

Offline gorky

  • K
  • *
  • Postova: 8
    • g-knives.com
Odg: P: Lovački nož
« Odgovori #2 u: 10. 05. 2016. 12:27:04 »
Bump

Offline deeejan

  • K 3000
  • *
  • Postova: 5433
Odg: P: Lovački nož
« Odgovori #3 u: 10. 05. 2016. 13:08:45 »
prekrasan noz...al mnogo brate...
ne kazem da je skupo, neg nemaju izgleda ljudi para... zagi

Offline HS-2000

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1356
  • Živim,lovim i uživam...
    • 0000000
Odg: P: Lovački nož
« Odgovori #4 u: 10. 05. 2016. 20:15:32 »
Stvarno lijep nož za mene skup ali svaka roba ima svoga kupca... d4
Odavno smo graničari stari!!!!

Offline gorky

  • K
  • *
  • Postova: 8
    • g-knives.com
Odg: P: Lovački nož
« Odgovori #5 u: 11. 05. 2016. 18:45:05 »
Hvala na komentarima! Da, slažem se s vama. Nož je skup ali postoje i razlozi zašto nešto košta toliko koliko košta. Naravno da si ovakav nož ne može svatko priuštiti ali tako je uostalom i sa svakom drugom opremom.

Kao što sam i napomenuo i u prvom postu, cijena je još i povoljna ako se uzme u obzir da mu je cijena nešto iznad 500$ bez dostave, carine i PDV-a  zagi

Offline OldHunter

  • K 500
  • ***
  • Postova: 543
  • Kad nemam kaj pametnog za reći - šutim !
Odg: P: Lovački nož
« Odgovori #6 u: 12. 05. 2016. 09:37:58 »
Hvala na komentarima! Da, slažem se s vama. Nož je skup ali postoje i razlozi zašto nešto košta toliko koliko košta. Naravno da si ovakav nož ne može svatko priuštiti ali tako je uostalom i sa svakom drugom opremom.

Kao što sam i napomenuo i u prvom postu, cijena je još i povoljna ako se uzme u obzir da mu je cijena nešto iznad 500$ bez dostave, carine i PDV-a  zagi

Bez želje za omalovažavanjem i spuštanjem cijene, nemogu a da ne kažem slijedeće:
1. Cijenu robe utvrđuje tržište.
2. Za potencijalne kupce nije uopće bitno koliko si ti platio taj nož (mogao si ga platiti 5000$, a mogao si ga i dobiti badava - kupcu to ne znači NIŠTA)
3. Da je nož lijep - lijep je, ali koliko je netko spreman platiti za njega, e to je već "drugi par cipela" (tu je već u "igri" loš standard itd.).

Ja osobno da idem u nabavku novog noža (a imam ih barem dvadeset - već ni sam neznam koliko ih imam  paci), kontaktirao bih svojeg "susjeda" Danijela i za manje novaca napravio bi mi (meni) ljepši i bolji nož.  sor
Mi Zagorci smo si oduvijek bili dobri sa Hrvatima ! d4

Offline danijel

  • K 500
  • ***
  • Postova: 701
  • Nema straha dok je v puški praha
Odg: P: Lovački nož
« Odgovori #7 u: 12. 05. 2016. 10:37:14 »
Sorry Old, al ja takav noz, na tom nivou, nebi mogao napravit jer nemam dovoljno znanja.
Neznam radit ni hollow grind, niti  guard soldering.

 zagi

Offline gorky

  • K
  • *
  • Postova: 8
    • g-knives.com
Odg: P: Lovački nož
« Odgovori #8 u: 12. 05. 2016. 12:37:37 »
Bez želje za omalovažavanjem i spuštanjem cijene, nemogu a da ne kažem slijedeće:
1. Cijenu robe utvrđuje tržište.
2. Za potencijalne kupce nije uopće bitno koliko si ti platio taj nož (mogao si ga platiti 5000$, a mogao si ga i dobiti badava - kupcu to ne znači NIŠTA)
3. Da je nož lijep - lijep je, ali koliko je netko spreman platiti za njega, e to je već "drugi par cipela" (tu je već u "igri" loš standard itd.).

Ja osobno da idem u nabavku novog noža (a imam ih barem dvadeset - već ni sam neznam koliko ih imam  paci), kontaktirao bih svojeg "susjeda" Danijela i za manje novaca napravio bi mi (meni) ljepši i bolji nož.  sor

Upravo tako! Cijenu određuje tržište. Obzirom da je ova cijena trenutno tržišno najniža, zaista ne vidim u čemu je problem. Ja ne očekujem da ću ovaj nož prodati danas ili sutra ili za mjesec dva tri... ali kad se proda, proda se!
Vama za informaciju ovaj nož i još jedan sličan sam dobio u zamjenu za nož koji sam ja napravio. Oba su mi stigla direktno od knifemakera gospodina Lee-a. Obzirom da mi ne trebaju oba noža, ovaj sam stavio u oglasnik. I da, bilo bi mi drago da se proda na domaćem terenu.

@danijel - Lijepi pozdrav darovitom kolegi  z10

Offline ivod

  • K 500
  • ***
  • Postova: 618
Odg: P: Lovački nož
« Odgovori #9 u: 12. 05. 2016. 13:15:54 »
Dragi kolega Gorky, susjede dobri i uljudni...
Kako vidite, ovdje je uobičajeno komentirati oglase, pa vam u tom duhu želim sreću u prodaji ovoga lijepoga noža.
Danijele, koji je sad pak vrag "guard soldering" ?

Offline danijel

  • K 500
  • ***
  • Postova: 701
  • Nema straha dok je v puški praha
Odg: P: Lovački nož
« Odgovori #10 u: 12. 05. 2016. 13:25:39 »
Dragi kolega Gorky, susjede dobri i uljudni...
Kako vidite, ovdje je uobičajeno komentirati oglase, pa vam u tom duhu želim sreću u prodaji ovoga lijepoga noža.
Danijele, koji je sad pak vrag "guard soldering" ?

Ivo, to vam je lotanje stitnika.. ;D
Komplicirana operacija kod izrade noza.

Offline ivod

  • K 500
  • ***
  • Postova: 618
Odg: P: Lovački nož
« Odgovori #11 u: 12. 05. 2016. 14:04:44 »
Ah... Ipak, ne vidim klasični guard na ovom krasnom nožiću.

Offline danijel

  • K 500
  • ***
  • Postova: 701
  • Nema straha dok je v puški praha
Odg: P: Lovački nož
« Odgovori #12 u: 12. 05. 2016. 14:11:39 »
Ok, na  bolster sam mislio... ;)

Offline ivod

  • K 500
  • ***
  • Postova: 618
Odg: P: Lovački nož
« Odgovori #13 u: 12. 05. 2016. 14:40:52 »
Satrali su nas anglizmi  zagi

Offline gorky

  • K
  • *
  • Postova: 8
    • g-knives.com
Odg: P: Lovački nož
« Odgovori #14 u: 14. 08. 2016. 09:14:45 »
 d7 Bump