Autor Tema: Fly: Pozdrav..  (Posjeta: 1180 vremena)

Offline fly

  • K 100
  • **
  • Postova: 477
Fly: Pozdrav..
« u: 07. 02. 2008. 18:14:12 »
Pozdrav svima na forumu. Tek se spremam (i nadam)postati lovac. Dakle, iz Zagreba sam.Dugo se bavim
ribolovom (musicarenjem).Bliska mi je i priroda i uzgoj i zastita zivotinja. Odluka da pokusam krenuti u lovacke vode dugo je sazrijevala. Jednostavno,kriticna masa dostignuta prije mjesec dana.
Prijatelji me pozvali u lov. Kuhao sam cobanac njima i njihovim gostima(pedeset lovaca)..Djelovali su mi organizirano...lovnik...popis oruzja...pogonici...psi...pozdrav divljaci...paznja prema gostima...uzimanje uzoraka mesa...dobar odnos mladih i starih lovraca. Svidjela mi se ekipa.Nije me
trebalo nagovarati. Uplatio lovacki ispit prije tjedan dana, pa cu step by step, valjda i poloziti
i odstazirati i...Naletio na ovaj forum. Procitao skoro sve teme od pocetka. Jako ste zanimljivi i
sto mi se najvise svidja - vlada poprilicna atmosfera tolerancije... dosta za sada..Pozdrav.

Offline SEJFO

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2801
  • MAGNUM LEGENDA
Odg: Fly: Pozdrav..
« Odgovori #1 u: 07. 02. 2008. 20:21:10 »
 Dobrodašao!
 Slušaj ja sam za tebe tatamata  iz razloga što imam 5 postova a ti jedan.(ma šalim se).I ja sam novi a razlozi nam isti prava raja.
NE SLIJEDITE ME I JA SAM IZGUBLJEN!!!

Offline nazime

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1486
  • Vodu za nikim, vino za nekim, rakiju za svakim
Odg: Fly: Pozdrav..
« Odgovori #2 u: 07. 02. 2008. 20:59:23 »
Pozdrav i dobra kob!

Offline Lovac

  • Administrator
  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2368
    • KUHADA
Odg: Fly: Pozdrav..
« Odgovori #3 u: 07. 02. 2008. 22:39:47 »
Fly  z10 Dobro došao u naše malo lovačko društvo, odavno smo prešli brojkom obim nekog lovačkog društva, i ima nas mladih i starijih, ali eto uspjevamo održati ozračje tolerancije i vrednovanja pozitivnih vrijednosti lova, lovaca i lovstva ne opravdavajući se ni pred kime a usput kritizirajući sami one koji ne poštuju kako lovačke zakone i pravilnike, a tako što je još i  najvažnije i nepisani lovački  kodeks morala, poštenja i ljepoga ponašanja.  d1

Offline SSG

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2246
  • Da je pas čovjekov prijatelj, mišljenje je čovjeka
Odg: Fly: Pozdrav..
« Odgovori #4 u: 08. 02. 2008. 07:04:01 »
Dobro nam došao.Dobra kob budućem lovcu i našem novom članu z14
Užasno osjećam ovu krizu. Vozim auto bez krova, pijem staro vino, jedem pljesnivi sir..

Not to open the hunting season on the pretext that there is no game would be as if one gave up celebrating Christmas because there was not enough snow to go by sleigh to midnight Mass.

Offline Mali

  • K
  • *
  • Postova: 14
Odg: Fly: Pozdrav..
« Odgovori #5 u: 08. 02. 2008. 07:07:39 »
Dobro došao Dobra kob!

Offline medicus

  • K 500
  • ***
  • Postova: 862
  • A cane non magno saepe tenetur aper.
    • http://piceapungens.com/
Odg: Fly: Pozdrav..
« Odgovori #6 u: 08. 02. 2008. 07:53:48 »
Pozdrav svima na forumu. Tek se spremam (i nadam)postati lovac. Dakle, iz Zagreba sam.Dugo se bavim
ribolovom (musicarenjem).Bliska mi je i priroda i uzgoj i zastita zivotinja. Odluka da pokusam krenuti u lovacke vode dugo je sazrijevala. Jednostavno,kriticna masa dostignuta prije mjesec dana.
Prijatelji me pozvali u lov. Kuhao sam cobanac njima i njihovim gostima(pedeset lovaca)..Djelovali su mi organizirano...lovnik...popis oruzja...pogonici...psi...pozdrav divljaci...paznja prema gostima...uzimanje uzoraka mesa...dobar odnos mladih i starih lovraca. Svidjela mi se ekipa.Nije me
trebalo nagovarati. Uplatio lovacki ispit prije tjedan dana, pa cu step by step, valjda i poloziti
i odstazirati i...Naletio na ovaj forum. Procitao skoro sve teme od pocetka. Jako ste zanimljivi i
sto mi se najvise svidja - vlada poprilicna atmosfera tolerancije... dosta za sada..Pozdrav.


Pozdrav fly,ovo mi je jedno od ljepših predstavljanja d1

Offline skyangel

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1842
  • DEFENDER RULZ!
Odg: Fly: Pozdrav..
« Odgovori #7 u: 08. 02. 2008. 07:56:33 »
Pozdrav svima na forumu. Tek se spremam (i nadam)postati lovac. Dakle, iz Zagreba sam.Dugo se bavim
ribolovom (musicarenjem).Bliska mi je i priroda i uzgoj i zastita zivotinja. Odluka da pokusam krenuti u lovacke vode dugo je sazrijevala. Jednostavno,kriticna masa dostignuta prije mjesec dana.
Prijatelji me pozvali u lov. Kuhao sam cobanac njima i njihovim gostima(pedeset lovaca)..Djelovali su mi organizirano...lovnik...popis oruzja...pogonici...psi...pozdrav divljaci...paznja prema gostima...uzimanje uzoraka mesa...dobar odnos mladih i starih lovraca. Svidjela mi se ekipa.Nije me
trebalo nagovarati. Uplatio lovacki ispit prije tjedan dana, pa cu step by step, valjda i poloziti
i odstazirati i...Naletio na ovaj forum. Procitao skoro sve teme od pocetka. Jako ste zanimljivi i
sto mi se najvise svidja - vlada poprilicna atmosfera tolerancije... dosta za sada..Pozdrav.


Pozdrav fly,ovo mi je jedno od ljepših predstavljanja d1

ahhh i'm gonna cry  :'( :'( :'(

Dobrodošao muholovac  ;D

Offline fazan

  • Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 3773
  • Živim da lovim
Odg: Fly: Pozdrav..
« Odgovori #8 u: 08. 02. 2008. 08:03:56 »
Dobrodošao s uvjerenjem da ćeš ubrzo položiti ispit i priključiti nam se u očuvanju prirode i uzgoju divljači.
Hrvatske Domovine Sin.

Offline oliverl

  • K 500
  • ***
  • Postova: 695
Odg: Fly: Pozdrav..
« Odgovori #9 u: 08. 02. 2008. 08:32:49 »
Dobro došao i dobra ti kob!  z10

Offline ikova371

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1012
  • manje teorije,više lova
Odg: Fly: Pozdrav..
« Odgovori #10 u: 09. 02. 2008. 17:42:51 »
pozdrav i dobrodošao