Autor Tema: Pozdrav! Nisam lovac  (Posjeta: 1556 vremena)

Offline VEThunter

  • Moderator
  • K 1000
  • *****
  • Postova: 1143
Odg: Pozdrav! Nisam lovac
« Odgovori #15 u: 06. 02. 2014. 09:48:07 »
Slažem se sa HS-om... Ime ne bi bilo na odmet. Pristojno je, a zapravo i dalje ne otkiva puno.
U svakom slučaju  welcome

 d1
Slavonijo tko te nije volio, ne zna što je izgubio...

Offline danimus2005

  • K 500
  • ***
  • Postova: 723
  • "...nigdar ni tak bilo, da ni nekak bilo..."
Odg: Pozdrav! Nisam lovac
« Odgovori #16 u: 06. 02. 2014. 10:51:23 »
 z14
 welcome
 z10
.....dok je zbrojovka ili suhl u mojoj ruci, neka bježe sve koke, patke, mačke, fazani, lije, srne, svinje, jeleni i vuci.....

Offline Neno

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4664
Odg: Pozdrav! Nisam lovac
« Odgovori #17 u: 06. 02. 2014. 14:22:03 »
 welcome 

inače rado ležim na kauču iz različitih potreba  ;)
Imam upalu volje.

Offline pepi2

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3381
  • Nigdar ni tak bilo da ni nekak bilo
    • Lovacka Agencija
Odg: Pozdrav! Nisam lovac
« Odgovori #18 u: 06. 02. 2014. 14:33:31 »
Nemam naviku svakome tko se prijavi na ovaj forum odmah nesto cestitati i zazelit dobrodoslicu jer se ona (dobrodoslica) svakom dobronamjernom podrazumijeva sama po sebi.Bar za pocetak. Tu se razlikujem , evo od npr.kolege danimus2005, koji bas svakome tko dodje zazeli dobrodoslicu. Za pocetak dvije razlicite filozofije.

Vise me je zapravo zaintegriralo Vase korisnicko ime . Bijeli ocnjak. I podsjeca me na momanat oko pola 4 ujutro kad se pocnem  lagano meskoljit po krevetu a moja draga prede kao mackica i pokusava osvojit jos koji centimetar kreveta prema meni..sve dok joj ne kazem ; pa idem u LOV sada , nisam te htio probudit..e onda mi netreba ni nocna lampica jer mi se ukaze taj Bijeli Ocnjak. iIi dva svejedno , uglavnom toliko da mi posvijetle put iz sobe.Sto o lovu misli nebih na ovom forumu.
 
Evo ja Vam mogu samo zazelit dobrodoslicu  welcome welcome welcome dobro se osjecajte , budite aktivna clanica i puno uspjeha u proucavanju .
I samo pitanje : sto Vi mislite o lovu ?

Offline Bijeli očnjak

  • K 0
  • Postova: 0
Odg: Pozdrav! Nisam lovac
« Odgovori #19 u: 08. 02. 2014. 17:16:25 »
Hvala na dobrdošlici.  laz 

Inače Lazar, ja sam se predstavila pametnom ali ti si pretjerao - nisam baš tako pametna da mi za tvoj prijevod ne treba prijevod.  z6

Offline Lazar

  • Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 5506
  • Panem et circenses
Odg: Pozdrav! Nisam lovac
« Odgovori #20 u: 08. 02. 2014. 17:54:18 »
Hvala na dobrdošlici.  laz 

Inače Lazar, ja sam se predstavila pametnom ali ti si pretjerao - nisam baš tako pametna da mi za tvoj prijevod ne treba prijevod.  z6
?
Mihi est compositum in Taberna Mori

Offline Bijeli očnjak

  • K 0
  • Postova: 0
Odg: Pozdrav! Nisam lovac
« Odgovori #21 u: 08. 02. 2014. 19:03:08 »
Lazar, ne razumijem što si mi napisao.  ;D

Ne vidim opciju edit pa Pepiju odgovaram u posebnom postu (Ima li opcija edit?)

Kao praktičarka i nikakva romantičarka, mislim da je lov nepotreban. Ne vidim na koji način čovjek loveći postaje bolji. Ali  možda ovdje saznam kako. A možda dobar, loš, zao nema nikakve veze s lovom.

Lovac na jelene, veliki film o lovu, igri, muževnosti i muškom prijateljstvu gledala sam prije više od 30 godina. Tada me prvi put počelo zanimati što tu ima. Nije da sam se nešto bavila time. 

Simbol pravog lovca ostao mi je urezan u sjećanju još u djetinjstvu kada sam bila romantična i čitala Jack Londona - otuda moj nick.

Offline Bijeli očnjak

  • K 0
  • Postova: 0
Odg: Pozdrav! Nisam lovac
« Odgovori #22 u: 08. 02. 2014. 19:10:33 »
Ajoooj!  uf Lazar, ti si mislio na Aschea! Dok ja skopčam.  ;D

Offline pepi2

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3381
  • Nigdar ni tak bilo da ni nekak bilo
    • Lovacka Agencija
Odg: Pozdrav! Nisam lovac
« Odgovori #23 u: 08. 02. 2014. 21:15:04 »
Lazar, ne razumijem što si mi napisao.  ;D

Ne vidim opciju edit pa Pepiju odgovaram u posebnom postu (Ima li opcija edit?)

Kao praktičarka i nikakva romantičarka, mislim da je lov nepotreban. Ne vidim na koji način čovjek loveći postaje bolji. Ali  možda ovdje saznam kako. A možda dobar, loš, zao nema nikakve veze s lovom.

Lovac na jelene, veliki film o lovu, igri, muževnosti i muškom prijateljstvu gledala sam prije više od 30 godina. Tada me prvi put počelo zanimati što tu ima. Nije da sam se nešto bavila time. 

Simbol pravog lovca ostao mi je urezan u sjećanju još u djetinjstvu kada sam bila romantična i čitala Jack Londona - otuda moj nick.
http://forum.lovac.info/lovstvo/zasto_ste_postali_lovac_ili_lovkinja_152.0.html
Evo ovdje je dobar dio nas otvorio dusu.Jesmo li bolji ljudi zbog cinjenice sto smo lovci ? danas lov nema znacenje kao u pocecima naseg nastajanja pa stoga vjerojatno nismo, ali nismo ni losiji. Mozda smo cak kompletniji u jednom segmentu.
Znadete li ijednu drzavu ili naciju napredniju ili nazadniju od nase a da je lov trajno napusten ili zabranjen ?
 
Ako moderatori zele mogu ovo prebaciti u temu pod ponudjenim linkom da ne kvarim predstavljanje.

Offline Bijeli očnjak

  • K 0
  • Postova: 0
Odg: Pozdrav! Nisam lovac
« Odgovori #24 u: 09. 02. 2014. 09:23:11 »
Hvala na linku. :) Svakako ću pročitati.

Offline maki01

  • K
  • *
  • Postova: 8
Odg: Pozdrav! Nisam lovac
« Odgovori #25 u: 11. 02. 2014. 12:50:24 »
Iskreno  d4

 welcome

Offline deeejan

  • K 3000
  • *
  • Postova: 5433
Odg: Pozdrav! Nisam lovac
« Odgovori #26 u: 11. 02. 2014. 13:38:46 »
dobro nam dosla welcome