Autor Tema: Problem jedenja kod psa  (Posjeta: 15938 vremena)

Offline jura23

  • K 500
  • ***
  • Postova: 956
Odg: Problem jedenja kod psa
« Odgovori #15 u: 03. 02. 2009. 12:39:24 »
moram se nadovezati na ovo!!
ajmo kupit najskuplju hranu pa će mi pas biti najljepši i najbolji????
kupujem u zgu u heinzelovoj u pet centru hranu 15 kg 79 kn i nemam nikakvih problema sa psima- baš naprotiv u vrhunskoj su formi. svakom jednom na dan (17h) dajem po 4 čašice jogurta i zna se dogodit da  ne pojedu sve od jednom ali pojedu drugi dan, mada sad hranim samo jednog jer mi je drugi ošo u vječna lovišta...a i kupujem drugim prijateljima koji ne žive u zgu pa im nosim i oni su zadovoljni

a evo i dokaz da nisu slabi

Offline bepo

  • K
  • *
  • Postova: 49
Odg: Problem jedenja kod psa
« Odgovori #16 u: 19. 02. 2009. 19:59:14 »
I ja sam imao sličan problem s kujicom eng. setera. Nije htjela ni skuhanu hranu, a ne dehidriranu! Ali riješio sam taj problem ! Kupi prvorazrednu hranu( rojal-canin, eukanubu...) , je malo skuplja ali... i svaki dan ponudi malo. Ako neće odmah odmakni! Vjeruj mi za tri, četiri dana će projest. Samo ne smiješ biti sentimentalan, obavezno hranu odmaknuti ako neće da jede. A i vidjet ćeš zašto je takva hrana skuplja!

Offline Deda M

  • K 100
  • **
  • Postova: 250
Odg: Problem jedenja kod psa
« Odgovori #17 u: 09. 03. 2010. 21:29:15 »
Vidimda imate muka i problema sa prehranom i sl. glupostima.VI koji pse hranite svim i svačim morate shvatiti da pas nije mrtvo biče nego živi stvor-ne bakterija koja se hrani otpacima.PAS -PSI imaju svoje porijeklo od vuka -a vuk i pas su mesožderi zar ne ane biljožderi ,jel kruh je bio biljka.Nije to ljudi moji filozofija več realnost i stvarnost.Imati danas dobrog ,ljepog psa nije mali trošak i nemože ga imati svako iz još niz razloga-ali ako imate tu životinju ,onda ju imajte dostojanstveno njezinepotrebe su meso a ne kruh i malo vode ili loša i jeftina suha hrana.Počnite od početka kako treba -kvalitetno pa kasnije kad naraste polako mješajte ali ne zabiravite .PAS JE MESOŽDER .Šta mislite kada bi vas neko metnuo na neku fuj hranu -razmislite.Nemojte se sada ljutiti ali ovo je istina kao i da su teška vremena i za nas ljude,ali ne zaboravite da vas vaš pas uvjek dočeka sa veseljem .ponekad bolje i ljepše od žena,naroćito ako dođete sa fešte i ne trijezni-POZDRAV DEDA  M.... z14

Offline antoniog

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1099
Odg: Problem jedenja kod psa
« Odgovori #18 u: 09. 03. 2010. 21:53:58 »
Nemojte se sada ljutiti ali ovo je istina kao i da su teška vremena i za nas ljude,ali ne zaboravite da vas vaš pas uvjek dočeka sa veseljem .ponekad bolje i ljepše od žena,naroćito ako dođete sa fešte i ne trijezni-POZDRAV DEDA  M.... z14
[/quote] Moja žena je to potvrdila ,i kaže da si u pravu.

Offline File

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1449
  • ko´ žali olova, govno mu od lova
Odg: Problem jedenja kod psa
« Odgovori #19 u: 09. 03. 2010. 21:57:54 »
Ja se češće neslažem sa dedom nego slažem međutim ovde ga podržavam 100%...

Mesina ali prava mesina i dodatak je zakon, ako ne to onda super premium dehidrat i opet što više mesa i ribe

Zapravo ja i deda se razilazimo kad počmu finese  ;) zagi
Ćaća viče mater plače!

Offline wachtel

  • K 100
  • **
  • Postova: 106
Odg: Problem jedenja kod psa
« Odgovori #20 u: 10. 03. 2010. 07:08:54 »
Hm da, ni moja bas ne voli suhu hranu, ali je jede pomijesanu s malo pastete, jednom dnevno ako ne i dva puta i ne odustajem od toga da to mora jesti u situacijama kad nema drugoga. A normalno da izabire kad zna da moze dobiti malo kost sa vise mesa na njoj, ili pureći vrat i slično. Okreće glavu na krumpir, žgance pa čak i na tijesto... ali zato meso u svakom obliku! U buducnosti namjeravam probati i famozni BARF...sto se kilaze tice ima je vise nego dovoljno rol

Offline Deda M

  • K 100
  • **
  • Postova: 250
Odg: Problem jedenja kod psa
« Odgovori #21 u: 10. 03. 2010. 17:27:08 »
  bok -moj File ,svaka čast ribi i ja ju volim onako gradele itd. ali zašto ste ,dosta vas prešli na ono meso-od prasice i gice-to znači da klopatr MESO ,a pasima dajete ribu kad moraju meso bolje i riba nego suha umjetna klopa i zato su vam pasi vitki  hao hao hao hao hao hao hao.Moram malo i ovako ali pas bi morao bar 3 x tjedno imati pravo meso.Pašteze i ostale gluposzi sa aditivima izbaciti obavezno-štetno za ljude a i za pse.Pas koji počne sa pravilnom prehranom teško ,kako teško če preči na ona sranja-suhu hranu ma kilko bila dobra i skupa.Mogao bi ja da vam još puno pričam o tome ali za sada je dosta .može na p.p. i hranite koliko god možete kvalitetno sa kuhanom ili obarenom klopom-pozdrav DEDA M..... z14  i   z1