Forum LOVAC

Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci => Terenci => Autor teme: rubi - 10. 12. 2007. 13:31:41

Naslov: JEEP GRAND CHEROOKE 5,2
Autor: rubi - 10. 12. 2007. 13:31:41
Molim pomoč,

imam priliku kupiti dosta dobro očuvano vozilo s plinom, molim Vaše mišljenje ili kakva su iskustva.
Održavanje, Servisi itd....

Pozdrav
Naslov: Odg: JEEP GRAND CHEROOKE 5,2
Autor: Zoran - 21. 02. 2008. 19:58:39
a posto kosta kad je povoljan?
Naslov: Odg: JEEP GRAND CHEROOKE 5,2
Autor: medo - 21. 02. 2008. 20:06:42
ne moj reci Zokiju  jer ce ga odmah kupiti ;D ;D
Ne znam bas previse ali cuo sam da su se ljudi zalili na te cherookie zbog mekanih dijelova ma sto to znacilo.
Naslov: Odg: JEEP GRAND CHEROOKE 5,2
Autor: Zoran - 21. 02. 2008. 20:11:22
bi mozda uzeo daje G klasa.
Naslov: Odg: JEEP GRAND CHEROOKE 5,2
Autor: fly - 21. 02. 2008. 21:17:59
Auto je mocan. Mozes s njim kud god hoces. Samo dobre gume. Vozio sam ga 4 g.Bez obzira na plin skupa
igracka. I za vozit i za odrzavat i za registrirat. Mislim da za lov, ako ga kupujes i za tu namjenu,
postoji puno povoljnijih (japanskih) opcija.
Naslov: Odg: JEEP GRAND CHEROOKE 5,2
Autor: Zoran - 21. 02. 2008. 22:55:59
ako je to vozilo povoljno kako ti kazes!
i nije skuplje od 5000eura onda kupuj!

Naslov: Odg: JEEP GRAND CHEROOKE 5,2
Autor: steyrzg - 27. 02. 2008. 13:01:18
 JEEP GRAND CHEROOKE 5,2 ? Pa taj financijski samo plina potrosi koliko neki normalni terenac benzina ...  A o servisiranju sa americkim dijelovima da i ne pricamo ...
Naslov: Odg: JEEP GRAND CHEROOKE 5,2
Autor: nazime - 27. 02. 2008. 17:09:44
JEEP GRAND CHEROOKE 5,2 ? Pa taj financijski samo plina potrosi koliko neki normalni terenac benzina ...  A o servisiranju sa americkim dijelovima da i ne pricamo ...

Onaj koji ga vozi vjerojatno ne pita kokliko troši i koliko košta održavanje. Ako netko misli da je japanca jeftinije održavati prevario se, a ni potrošnja nije puno bolja. Govorim o autima slične kategorije.
Naslov: Odg: JEEP GRAND CHEROOKE 5,2
Autor: steyrzg - 27. 02. 2008. 18:15:43
Prijatelju , halo ,  pa mi pricamo ovdje o 5-litarskom motoru  ... 5200 ccm, V8 ?!!?!? .... moj americki POLARIS , atv od 300 ccm trosi 10 l na 100 km ... Ameri se nisu nikad trudili da naprave stedljivo vozilo ...
Naslov: Odg: JEEP GRAND CHEROOKE 5,2
Autor: nazime - 27. 02. 2008. 18:26:07
Prijatelju , halo ,  pa mi pricamo ovdje o 5-litarskom motoru  ... 5200 ccm, V8 ?!!?!? .... moj americki POLARIS , atv od 300 ccm trosi 10 l na 100 km ... Ameri se nisu nikad trudili da naprave stedljivo vozilo ...

Ne kažem ja da malo troše nego da onaj ko ga vozi neće na to gledat. Niti na servise.
Naslov: Odg: JEEP GRAND CHEROOKE 5,2
Autor: steyrzg - 27. 02. 2008. 18:44:43
Ja opet mislim da onaj tko kupuje stariji dobro ocuvan auto sa ugradenim plinom ; da ce itekako gledati na to ... U suprotnom bi kupio novi i ne bi postavljao pitanja servisa , odrzavanja i sl
... Cinjenica je da auto koji trosi 10 l benzina na 100 km ustvarii trosi 12-13 litara plina ...
A potrosnju Grand Cherookija od 5.2 ccm i V8 motorom nije ni potrebno komentirati  ...

 


Naslov: Odg: JEEP GRAND CHEROOKE 5,2
Autor: medo - 27. 02. 2008. 18:47:43
Ja opet mislim da onaj tko kupuje stariji dobro ocuvan auto sa ugradenim plinom ; da ce itekako gledati na to ... U suprotnom bi kupio novi i ne bi postavljao pitanja servisa , odrzavanja i sl
... Cinjenica je da auto koji trosi 10 l benzina na 100 km ustvarii trosi 12-13 litara plina ...
A potrosnju Grand Cherookija od 5.2 ccm i V8 motorom nije ni potrebno komentirati  ...

 



Ako auto trosi 12l plina koliko te ispadne cijena goriva u odnosu na benzin ili dizel.Nisam imao nikad plin pa me interesira
Naslov: Odg: JEEP GRAND CHEROOKE 5,2
Autor: nazime - 27. 02. 2008. 18:59:31
Ja opet mislim da onaj tko kupuje stariji dobro ocuvan auto sa ugradenim plinom ; da ce itekako gledati na to ... U suprotnom bi kupio novi i ne bi postavljao pitanja servisa , odrzavanja i sl
... Cinjenica je da auto koji trosi 10 l benzina na 100 km ustvarii trosi 12-13 litara plina ...
A potrosnju Grand Cherookija od 5.2 ccm i V8 motorom nije ni potrebno komentirati  ...

 



Ako auto trosi 12l plina koliko te ispadne cijena goriva u odnosu na benzin ili dizel.Nisam imao nikad plin pa me interesira

Za litru benzina dobiješ 2.5l plina.
Naslov: Odg: JEEP GRAND CHEROOKE 5,2
Autor: Viktor - 27. 02. 2008. 19:09:47
Dečki 2005. išao sam sokolariti u Češku. Karlovac - Opočno, 720 km, 176 kuna - PREKRASNO!
Ja vozim mali terenac Daihatsu Terrios, 4X4 stalno uključen.
Naslov: Odg: JEEP GRAND CHEROOKE 5,2
Autor: steyrzg - 27. 02. 2008. 19:32:07
Za litru benzina dobiješ 2.5l plina.
[/quote]

Znam ja to prijatelju a znas li ti koliko litara benzina tj. plina trosi GC 5.2 V8 ??
Naslov: Odg: JEEP GRAND CHEROOKE 5,2
Autor: nazime - 27. 02. 2008. 19:37:16
Za litru benzina dobiješ 2.5l plina.

Znam ja to prijatelju a znas li ti koliko litara benzina tj. plina trosi GC 5.2 V8 ??
[/quote]

Znam koliko troši GC 4.0 jer mi jedan stoji pred kućom, drugi dolazi uskoro, a da li će biti 4.0 ili 5.2 ovisi o tome kakav naleti.
NE BRINE me koliko troši.
Naslov: Odg: JEEP GRAND CHEROOKE 5,2
Autor: steyrzg - 27. 02. 2008. 20:28:09
Prijatelju , bas mi je drago zbog tebe .. i kupnje jos jednog  GC ..   d4 i nema smisla da se konfrontiramo ...  Tebe ne brine potrošnja , decka koji je postavio pitanje vjerojatno da ( kao sto bi i mene na njegovom mjestu )... i nema smisla da moje komentare shvacas osobno .. zaista nemam nista protiv tog auta ( osim ptrosnje )i volio bih ga i ja imati ...
Nadam se da cemo spustiti tenzije uz neko  z10 uskoro .. 
Naslov: Odg: JEEP GRAND CHEROOKE 5,2
Autor: nazime - 27. 02. 2008. 20:41:43
Prijatelju , bas mi je drago zbog tebe .. i kupnje jos jednog  GC ..   d4 i nema smisla da se konfrontiramo ...  Tebe ne brine potrošnja , decka koji je postavio pitanje vjerojatno da ( kao sto bi i mene na njegovom mjestu )... i nema smisla da moje komentare shvacas osobno .. zaista nemam nista protiv tog auta ( osim ptrosnje )i volio bih ga i ja imati ...
Nadam se da cemo spustiti tenzije uz neko  z10 uskoro .. 
Nisu tenzije već je krenulo u krivom smjeru. Vozio sam i vitaru na plin i mogu ti reći da je prosjek bio 14-15l. GC 4.0 troši u prosjeku 17-18 a 5.2 još malo više. Samo što je ogromna razlika voziti se u vitari i GC-u.
Pa i ja sam iz ZG i  z10 možemo dogovoriti.
Naslov: Odg: JEEP GRAND CHEROOKE 5,2
Autor: Baki - 22. 04. 2008. 23:51:10
Moj otac je jedno vrijeme vozio grand cherookia i nije se nesto pokoazao,za mene 100 puta bolji,udobniji i bolji na terenu land rover defender ameri nikada nisu znali napraviti jeppa.
Ameri i njihova auto industrija su u kurcu.
Naslov: Odg: JEEP GRAND CHEROOKE 5,2
Autor: nazime - 23. 04. 2008. 15:24:28
Moj otac je jedno vrijeme vozio grand cherookia i nije se nesto pokoazao,za mene 100 puta bolji,udobniji i bolji na terenu land rover defender ameri nikada nisu znali napraviti jeppa.
Ameri i njihova auto industrija su u kurcu.

Iz kojeg si ti filma ispao? Daj pokaži koji je to defender udobniji od GRANDA, a o prohodnosti bi se dalo diskutirat. Pitanje je samo koliko ćeš žaliti auto.
Odoh u gater.
Naslov: Odg: JEEP GRAND CHEROOKE 5,2
Autor: fazan - 23. 04. 2008. 15:28:44
Moj otac je jedno vrijeme vozio grand cherookia i nije se nesto pokoazao,za mene 100 puta bolji,udobniji i bolji na terenu land rover defender ameri nikada nisu znali napraviti jeppa.
Ameri i njihova auto industrija su u kurcu.
Molim malo pristojnosti i samokontrole!!
Naslov: Odg: JEEP GRAND CHEROOKE 5,2
Autor: Baki - 23. 04. 2008. 18:15:35
Cherooki ima fin izgled i fin je jeep za voziti po gradu,ali sto se sume tice tu se nesto nije pokazao.Kada je tako sto ga ljudi ne voze po dzipijadama. I jos nesto biraj relaciju koju hoces i kada hoces uzmi svoj grand cherooki a ja cu svoj defender pada vidimo koji je bolji na terenu i izdrzljiviji.Kada je tako dobar sto ga vojska ne vozi.Svi znamo da defendera vozi Britanska vojska.
I sve sam sa tim rekao.
Naslov: Odg: JEEP GRAND CHEROOKE 5,2
Autor: nazime - 23. 04. 2008. 20:12:54
Britanci voze svoje, amerikanci svoje i rusi svoje.
Nebitno što su kod mene GC i C. Vozio sam i vitaru i toyotu tercel( stari karavan 4x4).
Toyota je iz Delnica do ZG došla sa ispalom prednjom poluosovinom. Toyota me svugdje odvezla i dovezla, vitara je išla kud nije išao pajero (ččč ne znam zašto on nije mogao kud i ja ali nije) i defender(zato što je predugačak u nekim prilikama).
Svaki ima nekih prednosti i nedostataka.
Ne znam zašto bi bilo koji auto nekuda prošao, a drugi sa sličnim ili istim mogućnostima ne. Ovisi i o vozaču, a mislim da je nekim ljudima žao izgrebat auto ili oštetiti na bilo koji način pa zato odustaju.
Stavi doobre gume, i ako imaš dovoljno snage pod haubom samo gas. Jedini problem je kad auto nasjedne. Onda možeš imat i LR-a i GC-a ali si u  :pferd:
Prije nego što sam kupio ćiru bio sam u nedoumici između njega i LR-a.
Odluka je pala na JEEP jer tamo kamo ću ja sa LR-om tamo ću sigurno i sa ćirom i obratno, a o komforu nemam kaj reći. Meni auta nije žao, kupljen je da ga vozim a ne da ga gledam i glancam. Žena ima svoj auto, a i njega nikad nisam žalio. Bio je star 2 tj. kad je prvi put bio u lovu i vozio u gepeku svinju od cca 100kg.
Ukusi su različiti. Vozi tko što voli i za što misli da mu daje neku sigurnost.




Naslov: Odg: JEEP GRAND CHEROOKE 5,2
Autor: enigma - 23. 04. 2008. 20:15:30
Po tom bi bio UAZ bolji jel ga vozi RUSKA i KINESKA vojska(njih je više) ;D ;D ;D
Cheroki ima zadovoljavajuća terenska svojstva za jednog prosječnog lovca,a na asvaltu je neusporedivo
udobniji od Engleza.
Na off-roud natjecnjima ima dosta JEEP-ova!!!
Englez je odličan radni stroj!!!!Vozio sam dugog Defendera par godina na poslu.Brat ima običnog
CHEROOKE-ja 2.5 disel sa kranponkama (ima samo 4H i 4L)još ga ništa nije zaustavilo osim jednom
savski mulj.A cjene djelova i održavanj su tu negdje.
  
Naslov: Odg: JEEP GRAND CHEROOKE 5,2
Autor: Lazar - 23. 04. 2008. 20:26:44
pa gdje se moze poredit defeneder i cherooke to su dva sasvim drugacija tipa auta, a pricat o udobnosti kod defendera je smijesno al zato nije ni napravljen
Naslov: Odg: JEEP GRAND CHEROOKE 5,2
Autor: enigma - 23. 04. 2008. 20:29:27
pa gdje se moze poredit defeneder i cherooke to su dva sasvim drugacija tipa auta, a pricat o udobnosti kod defendera je smijesno al zato nije ni napravljen
Pa može tu na forumu ;D ;D ;D ;D ;)
Naslov: Odg: JEEP GRAND CHEROOKE 5,2
Autor: Lazar - 23. 04. 2008. 20:33:51
Moj otac je jedno vrijeme vozio grand cherookia i nije se nesto pokoazao,za mene 100 puta bolji,udobniji i bolji na terenu land rover defender ameri nikada nisu znali napraviti jeppa.
Ameri i njihova auto industrija su u kurcu.
a sta je ovo ?
Naslov: Odg: JEEP GRAND CHEROOKE 5,2
Autor: enigma - 23. 04. 2008. 20:39:29
Moj otac je jedno vrijeme vozio grand cherookia i nije se nesto pokoazao,za mene 100 puta bolji,udobniji i bolji na terenu land rover defender ameri nikada nisu znali napraviti jeppa.
Ameri i njihova auto industrija su u kurcu.
a sta je ovo ?
Moj san ;D ;)
Naslov: Odg: JEEP GRAND CHEROOKE 5,2
Autor: Baki - 23. 04. 2008. 21:49:19
Nemamo svi isti ukus sto se tice terenaca.Za mene je defender bolji i tu nema ljutnje,svako auto ima svojih prednosti i mana.Defender je napravljen za makadama,sume,snijega,blat itd.Ima prednost sto mu je aluminiska sasija i sto je lako naci diojelove nove i polovne.Cherooke je auto za asfalta u mom lovackom udruzenju ima 1500 lovaca i njih mali broj ima Cheroke i niko sa njima ne ide lov jer se boje da ga ne izgrebu,udare,odstete itd.
Naslov: Odg: JEEP GRAND CHEROOKE 5,2
Autor: Neno - 25. 04. 2008. 08:59:38
Dečki i Defender i G.C. su poprilično skupi za voziti i održavati, tetak mi ima auto servis a ja radim s auto dijelovima tako da znam o čemu pričam.
Na njegovom iskustvu (imao je Dyscoveria II ,G.C. 4,0,... sada vozi G.C 2,7 CRD) a i mom jer sam u ratu vozio sve od Samuraia do Range Rovera II 4,6 s full opremom mogu vam reči da je Pajero II nekakva zlatna sredina.
Možete ga kao ja nači u dobrom stanju od nekog gradskog šminkera za 7-10 kila € i s velikim izborom kvalitetnih zamjenskih dijelova nije skup za održavati (disk pločice ATE 230 Kn naspram G.C. 520 Kn i na automatiku ne traju niti dvije izmjene ulja ili ti ga 20 tkm ...), a s motorom 2,5 TD 73 kW troši oko 10 litara dizela što je još uvjek prihvatljivo (nemojte mi počimati teoriju o plinu provao sam i ne bih hvala) registracija 2850 Kn, na terenu dovoljno sposoban manji i krači od G.C. prolazi kuda ovaj ne može, na cesti uvjek boji od Defendera a dovoljno jeftin da vam ga nije žao izgrebat.

Ako se vozate po gradu i hočete biti viđeni i prvi na semaforu onda je G.C. 5,2 za vas, ako ne izlazite iz šume ona Defender, za ostale smrtnike koji trebaju u jednom auto za svaki dan i vikend akcije onda Pajero.   

P.S. ne morate se nužno složiti sa mnom, ali shvatite ovo kao glas struke.




Naslov: Odg: JEEP GRAND CHEROOKE 5,2
Autor: oliverl - 25. 04. 2008. 10:09:15
Ako se vozate po gradu i hočete biti viđeni i prvi na semaforu onda je G.C. 5,2 za vas, ako ne izlazite iz šume ona Defender, za ostale smrtnike koji trebaju u jednom auto za svaki dan i vikend akcije onda Pajero.  

P.S. ne morate se nužno složiti sa mnom, ali shvatite ovo kao glas struke.

Neno u potpunosti se slažem!
Naslov: Odg: JEEP GRAND CHEROOKE 5,2
Autor: PinzHunter - 25. 04. 2008. 10:25:13
Neno ovo si dobro napisao i stima sve.

Ukusi su nam razliciti. Ja sam prije pucao na GC i defendera, ali za ono sto sam ja htio nisam imo love.Posto sam zaljubljenik starih terenskih auta kupio sam sebi UAZ-a, a onda ipak nadjoh Pinza pa mi nakon UAZ-a pinc dodje k'o limuzina jer je laksi za voziti. Ni jedan od ovih nije za sminku i voznju po gradu.Naravno da se moze voziti po carsiji, ali kad pomislim na parkiranje, onda odustajem od takvog poduhvata.

pozz
Naslov: Odg: JEEP GRAND CHEROOKE 5,2
Autor: rubi - 25. 04. 2008. 11:56:12
Kolege,

Neno ima potpuno pravo a to mu potvrđuje osoba koja posjeduje GC.
GC je auto kojega ja koristim za sve a tako i za lov, međutim nije za teren kao Pajero ili neki drugi kraći terenac.
Što se tiče održavanja i dijelova među skupljim je terencima.
Naslov: Odg: JEEP GRAND CHEROOKE 5,2
Autor: enigma - 25. 04. 2008. 15:13:42
Postoji Mercedes i ostali automobili!!!!!
Postoji G-klasa i ostali terenci(JEEP je pod Mercedesovom kapom) ;D ;D ;D ;D
Naslov: Odg: JEEP GRAND CHEROOKE 5,2
Autor: Neno - 25. 04. 2008. 15:25:08
Postoji Mercedes i ostali automobili!!!!!
Postoji G-klasa i ostali terenci(JEEP je pod Mercedesovom kapom) ;D ;D ;D ;D


Rado bih kupio Puch ili G clase, ali pronači ga u dobrom stanju za neke normalne novce (za mene je to do 12 kilo €) je mision impossible, za 10ak tisuča € prodaju se razvaljene kante iz 80-ih, "ebiga na glasu je i na cijeni.
Naslov: Odg: JEEP GRAND CHEROOKE 5,2
Autor: PinzHunter - 25. 04. 2008. 16:58:37
Prije dvije godine sam krstario u jednom mercedesovom forumu za terence, ali su me momci odvratili od kupovine jer navodno kad udju u godine nastaje problem sa mjenjacem koji je preslab za tezinu vozila.
Sto kolega enigma veli, za nesto bolje mora se prava lova izbrojati sto je za mene utopija. jebiga sve sto valja i skupo je
Naslov: Odg: JEEP GRAND CHEROOKE 5,2
Autor: enigma - 25. 04. 2008. 17:50:39
Šteta je što obični ČIRO uz motor 2.5 dizel dolazi samo sa pogonom 4H i 4L(pogon na sva 4 i reducirani
pogon)inače OK strojček!!!!!
Vezano uz post prije;
Radim na Željeznici na održavanju trafostanica i el.mreža pa sam imao prilike voziti PUCH i stari Land
Rover i razvaljenu Ladu njivu.PUCH večinom vozili šefovi po gradu i kao što kaže PinzHunter na večini ode getriba
na 200000km(zapinje, krči ispada iz brzina)Nikakvih drugih boljki nije bilo.I ove probleme sa getribom
pripisujem koje-kakvim vozačima.Kad su tek došli to se vozilo po asvaltu sa redukcijama i blokadama
čim bi malo zarosilo,a isključivalo kad bi bilo pre bučno za priču u kabini!!!! ;D ;D ;D
Naslov: Odg: JEEP GRAND CHEROOKE 5,2
Autor: enigma - 25. 04. 2008. 20:26:25
ĆIRO mog brata!!!!!
Naslov: Odg: JEEP GRAND CHEROOKE 5,2
Autor: enigma - 25. 04. 2008. 20:35:32
Ove malo stružu kad se ful smota ččč
Naslov: Odg: JEEP GRAND CHEROOKE 5,2
Autor: PinzHunter - 25. 04. 2008. 20:41:35
jesu to "Cobra" gume na njemu?
Naslov: Odg: JEEP GRAND CHEROOKE 5,2
Autor: enigma - 25. 04. 2008. 21:27:33
jesu to "Cobra" gume na njemu?
JOJ ččč ččč ne znam ove smo kupili za 1000 KUNA sve četri malo rabljene,sutra pročitam pa napišem
ali znam da počnu sa TH... nisu COBRA!
Evo još jedne slike.
Naslov: Odg: JEEP GRAND CHEROOKE 5,2
Autor: enigma - 26. 04. 2008. 10:07:55
Gume su TAGOM OFF-ROAD MUD*SPORT 235/75/15 i grizu!!!! ;)
Naslov: Odg: JEEP GRAND CHEROOKE 5,2
Autor: nazime - 26. 04. 2008. 11:18:24
Gume su TAGOM OFF-ROAD MUD*SPORT 235/75/15 i grizu!!!! ;)

Nešto slično i ja planiram sebi. Gledao neki dan u Kerestincu Maxxis i Lassa. Uskoro će nove lisnate iza i novi federi naprijed da bude malo viši. A koji je motor unutra?
Naslov: Odg: JEEP GRAND CHEROOKE 5,2
Autor: PinzHunter - 26. 04. 2008. 13:58:52
Gume su TAGOM OFF-ROAD MUD*SPORT 235/75/15 i grizu!!!! ;)

O.K hvala

gledao sam kod MALATESTA imali su isti profil sa nazivom COBRA N ali naravno protekt.

Jako dobra guma.Kolega ima na zadnjoj osovini na svom GC i jako je zadovoljan.

pozz
Naslov: Odg: JEEP GRAND CHEROOKE 5,2
Autor: PinzHunter - 26. 04. 2008. 14:00:36
Gume su TAGOM OFF-ROAD MUD*SPORT 235/75/15 i grizu!!!! ;)

Nešto slično i ja planiram sebi. Gledao neki dan u Kerestincu Maxxis i Lassa. Uskoro će nove lisnate iza i novi federi naprijed da bude malo viši. A koji je motor unutra?

Mora da si bio kod "MAZDA". prosle jeseni sam tamo bio, ali nisam nasao ono sto bi mi odgovaralo.nazalost
Naslov: Odg: JEEP GRAND CHEROOKE 5,2
Autor: nazime - 26. 04. 2008. 14:22:04
Gume su TAGOM OFF-ROAD MUD*SPORT 235/75/15 i grizu!!!! ;)

Nešto slično i ja planiram sebi. Gledao neki dan u Kerestincu Maxxis i Lassa. Uskoro će nove lisnate iza i novi federi naprijed da bude malo viši. A koji je motor unutra?

Mora da si bio kod "MAZDA". prosle jeseni sam tamo bio, ali nisam nasao ono sto bi mi odgovaralo.nazalost

Da, bio sam tamo. Još u obzir dolaze Cooper STT ili možda Auto Prijatelj u Vrbovcu(protektirane)
Naslov: Odg: JEEP GRAND CHEROOKE 5,2
Autor: enigma - 26. 04. 2008. 18:16:51
Gume su TAGOM OFF-ROAD MUD*SPORT 235/75/15 i grizu!!!! ;)

Nešto slično i ja planiram sebi. Gledao neki dan u Kerestincu Maxxis i Lassa. Uskoro će nove lisnate iza i novi federi naprijed da bude malo viši. A koji je motor unutra?
2.5 disel 4H i 4L sa benzincima dolazi i bolji prenos pa kužim zašto 4.0 i 5.2.
Naslov: Odg: JEEP GRAND CHEROOKE 5,2
Autor: nazime - 05. 05. 2008. 14:24:04
Ovako je kod mene, a onaj prekidač TRANS-POWER-CONFORT, služi za žešću vožnju.
Kad je uključen POWER onda šalta skoro u crvenom, a bez toga šalta između 2-3000 okretaja.