Autor Tema: Malo s Velebita video spot  (Posjeta: 6744 vremena)

Offline lovac 1

  • Moderator
  • K 500
  • *****
  • Postova: 697
  • Kad sam bio mlađan lovac jaaa...
Malo s Velebita video spot
« u: 24. 03. 2013. 10:31:30 »
Malo sa Velebita..

« Zadnja izmjena: 09. 04. 2013. 19:27:30 od Lovac »

Offline danimus2005

  • K 500
  • ***
  • Postova: 723
  • "...nigdar ni tak bilo, da ni nekak bilo..."
Odg: Malo s Velebita video spot
« Odgovori #1 u: 24. 03. 2013. 10:42:47 »
Malo sa Velebita..
z14
 bravooo  1liga kolega,uistinu prekrasno.   d1 Zavidim i nadam se da ću i ja imati u životu barem dio toga proći.

 z10
.....dok je zbrojovka ili suhl u mojoj ruci, neka bježe sve koke, patke, mačke, fazani, lije, srne, svinje, jeleni i vuci.....

Offline shandi

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1859
Odg: Malo s Velebita video spot
« Odgovori #2 u: 24. 03. 2013. 10:51:34 »
Malo sa Velebita..
Odlično  zagi
Kad se šolja rakije narolja,onda šolja radi što ga volja!

Offline Hubert.ctg

  • K 500
  • ***
  • Postova: 849
  • oštrooki
Odg: Malo s Velebita video spot
« Odgovori #3 u: 24. 03. 2013. 18:45:05 »
 just
 1liga
odgledah u jednom cugu  gss

srećom, nije vam bilo  zim

jako puno flore, a malo faune  uf

 bravooo i HVALA
LOVOM DO ZDRAVLJA
Streljaštvo je zakon

Offline tyrol

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1848
  • I kad je puška na klinu....
Odg: Malo s Velebita video spot
« Odgovori #4 u: 25. 03. 2013. 08:00:16 »
Lovac1, za Velebit i prekrasan "prilog"  bravooo 1liga
Pothvat za  teaa
Em ti sumpor.....

Offline trapavi

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1085
Odg: Malo s Velebita video spot
« Odgovori #5 u: 19. 05. 2024. 21:04:02 »
Nisam do sada vidio ovaj video spot -malo sa Velebita . Prekrasno , točno me neka tuga ulovi jer znam da su male šanse da više to prođem . Barem ovaj dio  Rožanskih i Hajdučkih Kukova pa Premužićevom stazom prema Šatorini i ostalo na srednjem Velebitu .  Gledam ljude di sjede na vrh Gromovače na stjeni  , tamo smo ja i dvoje kolega probali radio vezu sa Rijekom jer smo uzeli motorole iz firme. Začudo na kanalu za lokalnu komunikaciju smo uhvatili vezu sa Rijekom .  Da
Da ne govorim ljudi u Mliništu točnije djelu koji se zove Kut, bar ga mi lokalci tako zovemo jedu i odmaraju na jednoj šterni koju napaja izvorska voda sa Korita.
Tamo oko 150 metara dalje sam odstrijelio prvog srnjaka , a kao što znate to se ne zaboravlja. To ću još možda i proć ali ovo dalje vjerovatno ne . Kad se samo sjetim da sam znao sa natrpanim rusakom po 3-4 pa i više dana sam lutat tom divljinom postaje čovjeku krivo što stari. Da ne govorim da tu ima divljine puno više neg je moguće u prilogu pokazat jer ljudi su išli uglavnom planinarskim markiranim putima .

Nevjerovatno mi je drago što sam naišao na to jer me puno toga veže za Velebit , konačno rođen sam tamo i imam i neku staru kuću , zemlju a bila je i baraka gore u planini pa i ljetni stan jer to se tamo tako zvalo . Sad je taj ruševina no tamo je zarastao kao i sve ruševine . Uglavnom svaka čast ljudima što su to snimili.