Autor Tema: Amortizeri za samuraja  (Posjeta: 2239 vremena)

Offline steiner

  • K 100
  • **
  • Postova: 382
Amortizeri za samuraja
« u: 09. 12. 2011. 17:36:03 »
Dali netko zna gdje se mogu nabaviti prednji amortizeri za samuraja.
Samuraj je 1998 godina i ima spiralne opruge.

Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
Odg: Amortizeri za samuraja
« Odgovori #1 u: 09. 12. 2011. 22:00:18 »
Ja sam prije par godina mislio urediti svog Samuraia, prije nego sam ga raskucao  happi
I između ostalih stvari što je trebalo napraviti trebalo je i promijeniti amortizere. U potrazi za amortizerima natrčao sam na jednu radionu u Heinzelovoj ulici (sad neznam broj ni kako se zove) u kojoj su mi ponudili da mi mogu ugraditi dvije vrste amortizera tj. uljne ili plinske. Obzirom da mi se nakon podrobnijeg kalkukiranja nije isplatilo toliko ulagati u Samuraia, odustao sam.
Hvala Bogu da sam odustao jer sam ga raskucao nakon 3 mjeseca i baš bi bilo dobro da sam ga uredio i onda raskucao. Ali to je drugi par rukava... dosta o mom Samuraiu.

Steiner, ako želiš ja ću se u Ponedjeljak ili Utorak zaletjeti do tamo i raspitat ću se dali još uvijek imaju amortizere za samurai-a pa ti javim detalje.

Offline magwin

  • Global Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 3976
  • smatraju nemogućim ono što nisu probali
Odg: Amortizeri za samuraja
« Odgovori #2 u: 10. 12. 2011. 00:23:05 »
Ja sam prije par godina mislio urediti svog Samuraia, prije nego sam ga raskucao  happi
I između ostalih stvari što je trebalo napraviti trebalo je i promijeniti amortizere. U potrazi za amortizerima natrčao sam na jednu radionu u Heinzelovoj ulici (sad neznam broj ni kako se zove) u kojoj su mi ponudili da mi mogu ugraditi dvije vrste amortizera tj. uljne ili plinske. Obzirom da mi se nakon podrobnijeg kalkukiranja nije isplatilo toliko ulagati u Samuraia, odustao sam.
Hvala Bogu da sam odustao jer sam ga raskucao nakon 3 mjeseca i baš bi bilo dobro da sam ga uredio i onda raskucao. Ali to je drugi par rukava... dosta o mom Samuraiu.

Steiner, ako želiš ja ću se u Ponedjeljak ili Utorak zaletjeti do tamo i raspitat ću se dali još uvijek imaju amortizere za samurai-a pa ti javim detalje.

 just just

Offline Neno

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4664
Odg: Amortizeri za samuraja
« Odgovori #3 u: 12. 12. 2011. 08:28:28 »
Kayaba 540 Kn, Monroe 426, možda nađeš neke "divlje" još jeftinije.
Imam upalu volje.

Offline steiner

  • K 100
  • **
  • Postova: 382
Odg: Amortizeri za samuraja
« Odgovori #4 u: 13. 12. 2011. 11:36:50 »
Hvala Harry.p

Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
Odg: Amortizeri za samuraja
« Odgovori #5 u: 16. 12. 2011. 13:04:06 »
 sor malo kasnim sa odgovorom jer sam imao neodgodivih obaveza pa nisam stigao.

Ovako.

Auspuh Servis Krizmanić, Zagreb, Heinzelova br. 35 tel. 01/23 14 671

Plinski amortizeri (Magnum ili tako nekako) koštaju 307 kuna
Uljni amortizeri (Kayaba) koštaju 361 kunu

+ izmjena 100 kuna po komadu