Autor Tema: Isuzu Troper  (Posjeta: 7235 vremena)

Offline Baki

  • K 100
  • **
  • Postova: 254
Isuzu Troper
« u: 21. 05. 2008. 21:40:44 »
Skoro sam uzeo sebi tropera 2.6 benzin i za ovako kratko vrijeme mogu vam raci da sam prezadovoljan,
auto je jako udoban,dovoljno jak i stabilan da predje sve prepreke.
Ako ima neko ili ako je vozio ovo auto volio bi da mi kaze kakva su vam bila iskustva sa tim autom.

Offline Baki

  • K 100
  • **
  • Postova: 254
Odg: Isuzu Troper
« Odgovori #1 u: 03. 06. 2008. 22:56:58 »
Sta je reci pa niko nema Tropera,izgleda da svi voze Nive.

Zoran

  • Gost
Odg: Isuzu Troper
« Odgovori #2 u: 03. 06. 2008. 23:04:34 »
sta si se ti uzivio bas nestoooo....
pa cekaj tek si postavio pitanje tj.temu!
neki ce je vidjeti tek nakon mjesec dana! (a svaki dan su na forumu)  pccrazy

Offline Expresica

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1354
Odg: Isuzu Troper
« Odgovori #3 u: 03. 06. 2008. 23:53:28 »
Ja sam vozio ali ne dugo  ;),a ovo je moje steceno iskustvo;

Offline TUROPOLJE

  • K 500
  • ***
  • Postova: 565
Odg: Isuzu Troper
« Odgovori #4 u: 11. 03. 2010. 10:22:30 »
Baki  d4.. Mislim da češ se nauživati sa tim strojem jer ja sam ga vozi 5 g i sa njim sam doživio nezaboravna druženja..
Isuzu Troper 2,8 benz potrošnja 10 l 4x4 15 l max .
mislim da je bila zima 2001 ili 2002 g 70 cm snjega na zapuhima i do 1m ..
Kavica ujutro v birtiji i padne oklada za gajbu pive u lovište do nasipa ca 1 km i nazad ..
silazak sa glavne ceste možete si misliti koliko je bilo nabacano snjega od ralica ..
Prvi udar i probijam nanos  po gasu tada su te k svatili da je gajba izgubljena snjega po šajbi da brisaći nemogu brisati ali se tropek neda dolazim na čistinu nanosi i do metra ali nema stajanja preko pruge i dalje po gasu došli do nasipa na nasip i pitam ih ako možejoš za gajbu i po nasipu se vračamo u birtiju ,, to je još 4 km do glavne ceste okolo ali odustaju od svega .
Idemo dalje visok vodostaj voda izišla u lovište i prognoze govore da če biti velike poplave uzimamo prikolicu i čamac i odlazimo u lovište ali problem nemožemo po cesti do duboke vode sa čamcem jer poslije jedne nižale je opet uzvišeni teren i nemožemo se voziti sa čamcem zato po cesti preko vode .
Kad sam krenuo nisam znao koja je dubina ali je đip sve poskakivao naravno u 1 brzini a prijatelj je kroz prozor izišao van da sa krova govori kuda odprilike moram voziti . bljeda lica su nam bila jer smo znali ako stanem sam nas čamac spašava a auto kad se povuče voda .
Auto je vodu na mjestima gurao po haubi tako da je odprilike bila nekih 10 cm ok kvaka na vratima.
Prošli spasili 4 srne i završili akciju ali natrag kad smo išli voda je za 5 cm bila viša.I po ovakvom snjegu i ovakvoj vodi neki samo mogu sanjati da se voze
.











 

Offline Macak

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1646
Odg: Isuzu Troper
« Odgovori #5 u: 12. 03. 2010. 18:31:09 »
Mi smo imali jedan Isuzu Troper, dizel, sad ne znam vise koliko kubika i mislim 1990 godiste, ono sto je mene kod njega odbijalo, uzasno skupi rezervni djelovi.
Kakvo je stanje sada sa djelovima?

Offline nazime

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1486
  • Vodu za nikim, vino za nekim, rakiju za svakim
Odg: Isuzu Troper
« Odgovori #6 u: 12. 03. 2010. 18:35:34 »
Mi smo imali jedan Isuzu Troper, dizel, sad ne znam vise koliko kubika i mislim 1990 godiste, ono sto je mene kod njega odbijalo, uzasno skupi rezervni djelovi.
Kakvo je stanje sada sa djelovima?

Nudi mi čovjek Trooper-a 2,6 1990 g, odlično stanje. Čak sam u dilemi da ga kupim. Gledao sam dijelove u USA odakle naručujem za Jeep-a i mogu reći da su cijene prava sitnica.

Offline Macak

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1646
Odg: Isuzu Troper
« Odgovori #7 u: 12. 03. 2010. 18:39:50 »
Nazime, nama je riknuo onda motor dve godine poslje isteka garancije, znam da je onda (1993) kostao nekih 18.000 DM...Jebote, za tu lovu si mogao kupit maltene novi manji terenac. Ako ti je taj terenac povoljan i u dobrom stanju i ako kazes da je sada situacija dobra sa djelovima, uzmi ga  ;)
« Zadnja izmjena: 12. 03. 2010. 18:41:37 od Macak »