Autor Tema: LADA NIVA vs ostali terenci  (Posjeta: 16003 vremena)

Offline Midian

  • K
  • *
  • Postova: 64
Odg: LADA NIVA vs ostali terenci
« Odgovori #60 u: 20. 11. 2008. 12:05:38 »
Taj motor od 2000 cm3 moze da bude jedino nesto od Fiata,Croma,Argenta jer njihovi motori pasuju sraf na sraf.Ali problem je sto Ladina transmisija ne moze da izdrzi tako ja motor pa riknjavaju diferencijali,kardan...


Offline Sir-Miroslaw

  • K
  • *
  • Postova: 10
Odg: LADA NIVA vs ostali terenci
« Odgovori #61 u: 04. 03. 2009. 20:26:12 »
Sebi jedino sto bi sada uzeo je FIAT PANDA 4X4 odlican autic za sve.
Ma koliko izgledao mnogim ljudima kao smesan autic ja sam impresionirn njime, sobzirom na njegovu velicinu i snagu fenomenalan je. Pre pet godina isproban na terenu planine Golije, dan ranije pre lova bila je dobra kisa, doduse nije bilo nekih preterano ozbiljnih prepreka ali ni ovaj panda nije imao 4x4. Jos jedna stvar koja me je jako impresionirala je mesto na zadnjoj klupi ja sa svojih 193 cm sam da kazem jako udobno sedeo, dok recimo u sl klasi kao opel corsa ili ford fiesta ima manje mesta. Sve u svemu odlican auto jos sa pogonom na sva cetri tocka savrsen. pic

Offline Midian

  • K
  • *
  • Postova: 64
Odg: LADA NIVA vs ostali terenci
« Odgovori #62 u: 05. 03. 2009. 17:17:31 »
Te Pande stvarno svuda mogu da idu,ali ovde je rec o pravim terencima koje mozes uz drvo da teras :)

Offline toni(c)

  • K 100
  • **
  • Postova: 104
Odg: LADA NIVA vs ostali terenci
« Odgovori #63 u: 11. 03. 2009. 00:14:09 »
Sto se tice lada, znam da ove prerađene za off-road imaju fiatove benzinske motore od 2000 ccm - obično iz argente ili tako nečeg, a poluosovine i dio prijenosa - iz suzuki samuraja :) koji u tim krugovima glase kao neuništivi. Uz te prerade obično ide kasapljenje karoserije, a kao rezervar cesto sluzi plasticni kanistar direktno spojen na pumpu :shok:  zna ih se nac u oglasniku za nekih 1-3 000 eura.

Da se dotaknem ostalih terenaca - vidio sam u videu koji je netko stavio - http://www.blaser.de/Jagd-in-Bewegung.970.0.html - U 406-icu mog favorita za radno terensko vozilo.
po meni unimog je jedna od boljih stvari koje je mercedes slozio i definitivno klasa za sebe bez ikakve konkurencije. doduse treba imati c kategoriju, a u ovom modelu suvozac nema mjesta za noge :)

Za radove u lovistu je izmisljen, a ima ih polovih od raznih cestarskih sluzbi.

Offline aers

  • K
  • *
  • Postova: 20
Odg: LADA NIVA vs ostali terenci
« Odgovori #64 u: 17. 04. 2009. 00:53:31 »
probaje  yugo i fico off road edition znači ručno podignuta auta stavljanjem distancjera i drugih amortizera! sauf
bombe superti oba dva
bilo kuda berettu nosin svuda