Autor Tema: novi hilux  (Posjeta: 30152 vremena)

Offline frenk

  • K
  • *
  • Postova: 25
Odg: novi hilux
« Odgovori #15 u: 19. 06. 2009. 23:49:06 »
Ja sam vozio sve pick-upove v svim uvjetima.

Toyota Hilux je odličan pick up al treba je znati zašto češ ga imati.
Nosivost mu je veoma mala (po papirima) inače lakše vozi teži tovor nego konkurenca.
Pick upovima uvjek zadnji dio nabija a kot Hiluxa to skoro ne osjetiš.
Na losovem testu je zbog visine pao na ispitu.
Sada ima manje kotače i sve je OK.

Nissan je jedini koji ima opciju 100% blokada diferenciala.
Nissan je jedini koji ima avtomatsku klimu. (Najnovija Toyota več ima)
Toyota ima armaturu iz jeftinog materiala.

Toyota ima izmežu svih pick-upova (EU) najbolja sedišta pozadi.

Ja sanjam Toyotu al ne Hilux več TUNDRU


« Zadnja izmjena: 20. 06. 2009. 00:28:34 od frenk »

Offline kalnik

  • K 500
  • ***
  • Postova: 890
Odg: novi hilux
« Odgovori #16 u: 20. 06. 2009. 09:42:56 »
Posjedovao sam Hilux 2.5 D-4D i opet ću. Izvrstan automobil , sa povremeno nestašnim stražnjim krajem. Ostalo bez zamjerke. Za preporučiti.

Offline Drash

  • K
  • *
  • Postova: 32
Odg: novi hilux
« Odgovori #17 u: 16. 09. 2009. 09:04:07 »
Šta kažete na novog Mitsubishija L200 ? Malo mi je ružnjikava ali ima najmanji radijus okreta i možda je malo više prilagođen za "gradske" lovce.
Hurry up! We are wasting a valuable drinking time!

Offline Neno

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4664
Odg: novi hilux
« Odgovori #18 u: 16. 09. 2009. 09:30:56 »
Dobar!

Možda jedna zamjerka, kod automatika kočnice kao da nemaju dovoljno force, nekakav čudan osječaj kad vozite malo brže i morate stat na semaforu.
Imam upalu volje.

Offline frenk

  • K
  • *
  • Postova: 25
Odg: novi hilux
« Odgovori #19 u: 04. 10. 2009. 10:52:53 »
Šta kažete na novog Mitsubishija L200 ? Malo mi je ružnjikava ali ima najmanji radijus okreta i možda je malo više prilagođen za "gradske" lovce.


Novi Mitsubishi napravio je veliku sramotu starom dobrom L200. Tako su ga zajebali, da se več sprema novi.
Napravili su ga za grad i zato mu fali sve ono, što je stari imao. Motor je glasniji od stare Mazde i kason mu je krači od ostalih pick-upova. Radius okreta mu je manji jer nema takav razmer blokada diferenciala kao njegova konkurenca. Meni je ružan a nekim je svetski. Pick-upa sa duplom kabinom skratili su na 5m a produžena kabina sa dužim kesonom ostala je normalna kao kod starog L200 (cca 515 cm).

U njemačkoj zbog kračog kasona nemožejo odvojiti PDV a u hrvatskoj mislim, da se dupla kabina uopšte nemože osloboditi PDV-ja.


Offline Štef

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3098
Odg: novi hilux
« Odgovori #20 u: 05. 10. 2009. 10:56:24 »

U njemačkoj zbog kračog kasona nemožejo odvojiti PDV a u hrvatskoj mislim, da se dupla kabina uopšte nemože osloboditi PDV-ja.




 U HR na pick-upove ne plaća se trošarina, a PDV platiš pa odbijaš preko izlaznih računa.
Homo sum: humani nihil a me alineum puto

Offline boro

  • K
  • *
  • Postova: 32
Odg: novi hilux
« Odgovori #21 u: 08. 12. 2009. 16:14:36 »
Cijelo ljeto sam bio razbijao glavu koje vozilo da kupim kad su sva dobra,danas više ne postoje loša vozila.Odabir je bio Toyota Hilux 3.0 AT. Mislim da i nisam pogrešio samo imam neke probleme vezane za mjenjač,prilikom ubacivanja u spore ručica ide jako teško nekad i blokira pa moram ugasit vozilo i onda je u redu,kvar sam prijavio u garanciji i dobio sam odgovor da je to u redu i da tako mora biti.Ako ima vlasnika ovakvog vozila neka mi prenese svoja iskustva.A upravo i danas je bila reklamacija na gumu oko vrata jer pri večim brzinama stvara veliku buku čak nepodnošljivu,i tako kvarovi dolaze, a što kad popusti garancija

Offline silvertip

  • K 100
  • **
  • Postova: 283
  • Uvjeren sam da ćemo jednog dana svi biti bolji
Odg: novi hilux
« Odgovori #22 u: 08. 12. 2009. 16:34:27 »
prika nemam pikupove ali to nebi trebalo biti normalno da se ručica zaglavi
ili da moraš gasit motor po meni je to najlakši odgovor servisera.
i ja sam imo takve odgovore dok nisam reko da ću mu se zabit u izlog sa
đipom i da ću gledat kad on naiđe pa da bude u svim novinama
onda nije problem zamjenit križ na glavi volana
samo budi uporan i traži da probaš drugi auto ili nekog
kad dođe na servis

Offline Štef

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3098
Odg: novi hilux
« Odgovori #23 u: 08. 12. 2009. 21:09:31 »
 To nije u redu i tako ne bi smjelo biti. Kak ti je rekao Silvertip, otpeljaj ti lijepo njima auto i ostavi pa nek se dečki zabavljaju dok ne poprave.  pic
Homo sum: humani nihil a me alineum puto

Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
Odg: novi hilux
« Odgovori #24 u: 08. 12. 2009. 23:00:55 »
"To je normalno"  hao hao A dobar burek su ti prodali  hao hao

Kao što su ti dečki rekli odi ti do njih i popni im se na vrh glave dok ti to ne riješe


Offline Neno

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4664
Odg: novi hilux
« Odgovori #25 u: 09. 12. 2009. 07:59:47 »
Cijelo ljeto sam bio razbijao glavu koje vozilo da kupim kad su sva dobra,danas više ne postoje loša vozila.Odabir je bio Toyota Hilux 3.0 AT. Mislim da i nisam pogrešio samo imam neke probleme vezane za mjenjač,prilikom ubacivanja u spore ručica ide jako teško nekad i blokira pa moram ugasit vozilo i onda je u redu,kvar sam prijavio u garanciji i dobio sam odgovor da je to u redu i da tako mora biti.Ako ima vlasnika ovakvog vozila neka mi prenese svoja iskustva.A upravo i danas je bila reklamacija na gumu oko vrata jer pri večim brzinama stvara veliku buku čak nepodnošljivu,i tako kvarovi dolaze, a što kad popusti garancija

Da normalno je dok ti ne prođe garancija a onda če biti da moraju skidat reduktor i mjenjač.
A ljudi ne vjeruju kad im pričam da ni japanci nisu ni blizu onog što su bili početkom devedesetih, interesantno tada sam imao problem bilo koga uvjeriti da je Civic bolji izbor od Kadeta.

Dok ljudi skuže stvari se izokrenu.   fre
Imam upalu volje.

Offline kalnik

  • K 500
  • ***
  • Postova: 890
Odg: novi hilux
« Odgovori #26 u: 09. 12. 2009. 13:03:22 »
Da, moš mislit koji su to japanci. Nisam sa Hiluxom imao ovakvih problema, ali ne zaboravimo da ih proizvode u JAR( double cab verziju), pa možda i to malo ima utjecaja na kvalitetu, bez obzira što Toyotini stručnjaci kontroliraju kvalitetu izrade. Ne može biti normalno da se reduktor teško uključuje. Žali se , tuži ih, nisu mali novci u pitanju.

Offline Kaligula

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1210
Odg: novi hilux
« Odgovori #27 u: 09. 12. 2009. 13:14:17 »
Kolika je realna potrošnja Toyote HILLUX 3.0 D ?
I gradska i na otvorenom ?

Offline Ry1

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1152
  • Shine on You Crazy Diamond
Odg: novi hilux
« Odgovori #28 u: 09. 12. 2009. 13:34:53 »
Turbo dizel 9-9.5L
A sto se lova po Australiji tice, pa tamo je i lisica naseljena iz Evrope i jos se nisu privikle na novu sredeinu .
Zato tako i sevljaju kao muve bez glave po Australiskoj divljini ,a dok tako preplasene tumaraju lak su plen dobrim strelzima.

Offline silvertip

  • K 100
  • **
  • Postova: 283
  • Uvjeren sam da ćemo jednog dana svi biti bolji
Odg: novi hilux
« Odgovori #29 u: 09. 12. 2009. 19:02:01 »
neznam ali vjerujem da nije ispod 11l ili ga moraš milovati