Autor Tema: Opel Frontera  (Posjeta: 14704 vremena)

Offline tmiletic

  • K
  • *
  • Postova: 71
Opel Frontera
« u: 02. 11. 2008. 16:00:18 »
kolege lovci šta mislite o ovom terenskom automobilu? iskustva i mišljenja, ja sam naime u posjedu 2,8 tdi, (isuzu motor) duga, sa skoro svom opremem

Offline jjukic

  • K 100
  • **
  • Postova: 425
Odg: Opel Frontera
« Odgovori #1 u: 02. 11. 2008. 17:09:57 »
   Cima nema šta, s obzirom da poznajem auto, mislim da za sada može još poslužiti kao pokretna čeka, pod uvjetom da je u voznom stanju a kad uskoro ostane negdje na polju biti će vrlo iskoristiva kao spremište hrane za prihranu divljači a ako ipak ostane u dvorištu kao vrlo komforan kokošinjac. ;D rol hao
dao bog dobru kob

Offline Baki

  • K 100
  • **
  • Postova: 254
Odg: Opel Frontera
« Odgovori #2 u: 03. 11. 2008. 11:18:04 »
Rijetka je frontera kojoj nije otisla sasija, strune prije nego lada niva.

Offline fazan

  • Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 3773
  • Živim da lovim
Odg: Opel Frontera
« Odgovori #3 u: 03. 11. 2008. 11:40:51 »
Ja Ti radim u zgradi zajedno sa Direkcijom Hrvatskog mirovinskog zavoda i  poznam kolege iz HZMo-a koji vode brigu o voznom parku.  Oni kažu da , direktor odlučiti prodati fronteru 2,3 td -dugu ,  mirovine  bi se u RH povečale bar za 1,5%.
Hrvatske Domovine Sin.

Offline Tava

  • K 100
  • **
  • Postova: 488
Odg: Opel Frontera
« Odgovori #4 u: 03. 11. 2008. 13:31:53 »
Prije dvije godine u jednom lovu, kod visine snijega od oko 30 cm jedan je kolega lovac sa svojom fronterom vozio po šumskom putu po sasvim ugaženom snijegu. Moram reći da se auto okrenuo u trenutku na blažem zavoju bez nagiba za 180 stupnjeva kao dječja igračka. Za cestu i suho OK, ali mislim da to nije vozilo s kojim se može ozbiljnije voziti po težim uvjetima.

Pozdrav pic pic
Ako po lošem vremenu na polju vidiš čovjeka znaj ili je lud ili je lovac

Offline Neno

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4664
Odg: Opel Frontera
« Odgovori #5 u: 03. 11. 2008. 14:32:02 »
Frontera je bila dobar štos kako naplatiti Opelovu značku na Isuzu vozilu.  ;D

Inače o Fronteri nemam baš dobro mišljenje, družio sam se s jednom tamo neke 1995.
Imam upalu volje.

Offline tmiletic

  • K
  • *
  • Postova: 71
Odg: Opel Frontera
« Odgovori #6 u: 03. 11. 2008. 21:41:09 »
   Cima nema šta, s obzirom da poznajem auto, mislim da za sada može još poslužiti kao pokretna čeka, pod uvjetom da je u voznom stanju a kad uskoro ostane negdje na polju biti će vrlo iskoristiva kao spremište hrane za prihranu divljači a ako ipak ostane u dvorištu kao vrlo komforan kokošinjac. ;D rol hao

samo za tvoju informaciju moj kokošinjac je osposobljen i sad mogu onu tvoju škatuljicu od auta stavit u bunker pa da idemo zajedno u lov

Offline Midian

  • K
  • *
  • Postova: 64
Odg: Opel Frontera
« Odgovori #7 u: 08. 11. 2008. 16:12:08 »
Nije ovo auto koji je nesto preterano sposoban na terenu.Vozio je jedan prijatelj koji ima farmu van grada,kad napada kisa svaki put je morao traktor da ga cupa,uzeo je nivu 1.9 i ne treba mu vise traktor  hao

Offline PinzHunter

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1823
Odg: Opel Frontera
« Odgovori #8 u: 19. 11. 2008. 10:21:13 »
da li je samo karoserija kod frontere problematicna ili je u pitanju i tehnika? Jer Isuzu kao dizelaš ili benzinac i nije tako los?
Tornjak.."Biće koje posjeduje ljepotu bez sujete, snagu bez oholosti, hrabrost bez okrutnosti i sve ljudske vrline bez ijedne ljudske mane"

Offline Neno

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4664
Odg: Opel Frontera
« Odgovori #9 u: 19. 11. 2008. 10:52:32 »
Pa manje više sve pomalo, isuzu diesel nije loš dok ga ne treba otvarat, a onda dijelovi dođu ko za NASA svemirsko vozalo.
Imam upalu volje.

Offline Antezg

  • K 500
  • ***
  • Postova: 858
Odg: Opel Frontera
« Odgovori #10 u: 19. 11. 2008. 10:59:17 »
Povremeno vozim Fronteru i nemam baš lijepih riječi za nju,jedino to da je udobna.Ostalo je katastrofa,karoserija hrđa ko luda,otpadaju plastični djelovi,prednji kraj škripi ko zaprežna kola, mašina (2,2 16v benzinac) nema sape(ne možemo otkriti što je ali u niskim okretajima radi na 3 cilindra. Riječ je o relativno novom vozilu sa ne prevelikim brojem km.
Dijelovi su skupi dođavola...

Uglavnom nemam lijepih riječi, a bome nisam baš ni čuo lijepu riječ od nekoga tko ju ima-najbolji pokazatelj je plavi oglasnik u kojem ima brdo Frontera,a niko se baš ne jagmi da ih kupi...

Offline PinzHunter

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1823
Odg: Opel Frontera
« Odgovori #11 u: 19. 11. 2008. 11:04:09 »
Povremeno vozim Fronteru i nemam baš lijepih riječi za nju,jedino to da je udobna.Ostalo je katastrofa,karoserija hrđa ko luda,otpadaju plastični djelovi,prednji kraj škripi ko zaprežna kola, mašina (2,2 16v benzinac) nema sape(ne možemo otkriti što je ali u niskim okretajima radi na 3 cilindra. Riječ je o relativno novom vozilu sa ne prevelikim brojem km.
Dijelovi su skupi dođavola...

Uglavnom nemam lijepih riječi, a bome nisam baš ni čuo lijepu riječ od nekoga tko ju ima-najbolji pokazatelj je plavi oglasnik u kojem ima brdo Frontera,a niko se baš ne jagmi da ih kupi...

Ovo sa oglasima sam i ja primjetio pa sam zato i upitao u cemu je frka.steta, na oko izgleda lijepo, ali sta ces kad joj srce nevalja >:(
Tornjak.."Biće koje posjeduje ljepotu bez sujete, snagu bez oholosti, hrabrost bez okrutnosti i sve ljudske vrline bez ijedne ljudske mane"

Offline Midian

  • K
  • *
  • Postova: 64
Odg: Opel Frontera
« Odgovori #12 u: 19. 11. 2008. 11:46:27 »
Imao je moj drugar Fronteru pa je menjao za grand cherokee 5.2 sa plinom uz doplatu