Autor Tema: Subaru Legacy 4 WD  (Posjeta: 1998 vremena)

Offline Peko-BiH

  • K 100
  • **
  • Postova: 161
Subaru Legacy 4 WD
« u: 24. 12. 2009. 23:41:01 »
Pozdrav ! Posjedujem Subaru 4 WD nije terenac ali bi se mogo svrstat u terence i vjerujte da sam zadovoljan mogučnostima ovog auta jedina zamjerka je sto mu je prevelika potrošnja ali i to on opravda.
Interesuje me da li neko posjeduje ovakvo vozilo i kakvo je iskustvo.
Svojstvo je ludost  tudje mane vidjeti, a svoje zaboraviti

Offline PinzHunter

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1823
Odg: Subaru Legacy 4 WD
« Odgovori #1 u: 24. 12. 2009. 23:44:47 »
Pozdrav ! Posjedujem Subaru 4 WD nije terenac ali bi se mogo svrstat u terence i vjerujte da sam zadovoljan mogučnostima ovog auta jedina zamjerka je sto mu je prevelika potrošnja ali i to on opravda.
Interesuje me da li neko posjeduje ovakvo vozilo i kakvo je iskustvo.

neposjedujem ga više,imo sam starog samo jednu zimu i te zima sam ga i razbio.nije terenac,ali njegov 4wd je zavidan,ludo vozilo,sa njim moš na trke kad nema previše snijega. d4
Tornjak.."Biće koje posjeduje ljepotu bez sujete, snagu bez oholosti, hrabrost bez okrutnosti i sve ljudske vrline bez ijedne ljudske mane"

Offline Max011

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1216
  • Zbogom Šakira bejbi...
Odg: Subaru Legacy 4 WD
« Odgovori #2 u: 25. 12. 2009. 08:55:12 »
Subaru hubertus legasi koliko me sećanje služi bio je proglašen u Nemačkoj za lovački auto godine (ne sećam se koje)  >:( pobedio je i mnoge terence ... sad kako mu je to uspelo ko će ga znati šteta što ne mogu da nadjem taj tekst ... z10

Offline Ry1

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1152
  • Shine on You Crazy Diamond
Odg: Subaru Legacy 4 WD
« Odgovori #3 u: 25. 12. 2009. 09:55:29 »
Steta sto vise ne rade "Brumby"
Veovatno jedno od boljih vozila za lov. Mnoge je ostavio u prasini i blatu.
A sto se lova po Australiji tice, pa tamo je i lisica naseljena iz Evrope i jos se nisu privikle na novu sredeinu .
Zato tako i sevljaju kao muve bez glave po Australiskoj divljini ,a dok tako preplasene tumaraju lak su plen dobrim strelzima.