Autor Tema: Uzgajivačnica Njem. lovnih terijera "Black Fire Leaders" FCI. 8/05  (Posjeta: 5306 vremena)

Offline Nix

  • K
  • *
  • Postova: 22
Da predstavim maldu uzgajivačnicu NJemačkih lovnih terijra, BLACK FIRE LEADERS. Nalazimo se 10km juzno od Velike Gorice u Busevcu. Za sada nema puno pasa u uzgajivačnici jer nemamo vremena ni mogucnosti za veci broj. Imamo dvije kuje za raspold, jednu staru 5 god i jednu mladu, novu nadu i mladog muzjaka.
Vise smo lovni entuzijasti nego aktivni sudionici lova iako posjecujemo redovito loviste i gater dok neki psi iz našeg uzgoja aktivno služe u lovu te su u vlasništvu lovaca. Povremeno sudjelujemo i kinološkim manifestacijama poput radnih ispita i CACIB izložbi. Najbitnije u uzgoju nam je zdravlje naših pasa iako se trudimo da budu u karakterno-radnim i eksterijernim okvirima koje nalaže standard.



































Offline Dik

  • K 100
  • **
  • Postova: 185
Prekrasni su psi.Imaš možda koje fotke sa lovač  Lp iz SLO

Offline Nix

  • K
  • *
  • Postova: 22
Hvala.
Slike iz pravog lova nemam, al evo malo radne kinologije:

gater:







aport:












Pozdrav u Slo.

Offline Anni

  • K 100
  • **
  • Postova: 323
    • DIANAS ARGENTUM KENNEL
evo i moji najdrazi terijeri su se NAPOKON pridruzili  :D

„The devotion of a dog is a precious gift one that imposes moral commitments no less binding than the friendship of man.“

Offline Dik

  • K 100
  • **
  • Postova: 185
Fotke su super i psi takočer Lp iz SLO

Zoran

  • Gost
svaka cast psi su super bar na slikama tako izgleda!  d4
steta sto nisu bili na treningu na lisicu sa ostalim formasima, a mozda su i bilič   z2

Offline Nix

  • K
  • *
  • Postova: 22
Hvala.
Nismo bili na treningu, ja nisam bio na ovom forumu aktivan pa nisam vidio obavjest da ce se odrzavati a iz kluba me NITKO NIJE ZVAO. Da sam znao za to dosao bi ali bit ce jos prilike....

Offline Nix

  • K
  • *
  • Postova: 22
Ma sve je ok, proslo je, nisam znao za to, ako bude jos slicnih otvorenih treninga ja cu rado doc sa svojim psima.

Zoran

  • Gost
Ma sve je ok, proslo je, nisam znao za to, ako bude jos slicnih otvorenih treninga ja cu rado doc sa svojim psima.

nista onda pravimo jos jedan trening aport iz vode bi mozda mogli,sa patkicomč

Offline dean

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3393
  • Prvo gledaj od koga ide, a onda kaj ide
Hvala.
Nismo bili na treningu, ja nisam bio na ovom forumu aktivan pa nisam vidio obavjest da ce se odrzavati a iz kluba me NITKO NIJE ZVAO. Da sam znao za to dosao bi ali bit ce jos prilike....
Javljeno je tajnici KKJIG a rov i lisicu nam je osiguran tajnik KNLTH Hrvije Bartolič. Pitajte ih zakaj vam nije javljeno.

Offline Nix

  • K
  • *
  • Postova: 22
Ma sve je ok, proslo je, nisam znao za to, ako bude jos slicnih otvorenih treninga ja cu rado doc sa svojim psima.

nista onda pravimo jos jedan trening aport iz vode bi mozda mogli,sa patkicomč

Moze, ako bude kakva organizacija ja cu rado doci. Iz vode, sa suhog kopna, aport-vlecka, rov, gater.... ne bitno, glavno da se nesto trenira i da se druzimo.

LP

Offline madhunter

  • K 100
  • **
  • Postova: 370
    • MadHunter
10.11. kod Šanteka gater, DS, dolazišč

Offline Nix

  • K
  • *
  • Postova: 22
Jel treningččč

Offline dean

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3393
  • Prvo gledaj od koga ide, a onda kaj ide
Jel treningččč
Mislim da je najvažnije da je memorijal Andrije Vargeka!

Offline madhunter

  • K 100
  • **
  • Postova: 370
    • MadHunter
Ispit sa titulom, al bitno je druženje.