Autor Tema: Vabilica za lisice - GRATIS - za najuspješnijega  (Posjeta: 20486 vremena)

Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
Obzirom da su neki kolege pokazali iznimnu vještinu lova na lisice i postavljali su slike odstrijeljenih lisica na ovaj način želim nekoga od njih nagraditi, a također i potaknuti ostale kolege da se malo više angažiraju kako u lovu na tu vrstu štetočina tako i u postavljanju slikica.


Do 15. 02. 2012. godine do 12,00 sati tko bude najuspješniji u odstrijelu lisca dobiti će besplatno jednu vabilicu za lisice.

Pravila igre su jednostavna.

Svaki sretnik kada odstrijeli lisicu treba postaviti sliku sa datumom odstrijela i kratkim opisom načina odstrijela. Nakon toga će svatko od nas po vlastitoj prosudbi glasati za najzanimljiviji odstrijel, najzanimljiviju sliku i slično...

Završetak natjecanja je gore spomenutog datuma i vremena...

Dobra kob svima

Offline fazan

  • Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 3773
  • Živim da lovim
Odg: Vabilica za lisice - GRATIS - za najuspješnijega
« Odgovori #1 u: 27. 01. 2012. 21:55:35 »
Ideja za svaku pohvalu .
Iako nema snijega , pa je teže odstrjeliti lisicu , to je interesantniji  i poticajnji ovaj natječaj.
 No kako sam ja takav kakav sam , možda bi trebalo ovaj poticaj razdijeliti na tri djela .
1) Odstrel lisice dočekom na mrcilištu ili  samostalnim dočekom na premetu  2 boda
2 ) Odstrel lisice na " štandu "  1 bod
 3) Odstrel ili trofeja lisice stečene jamarenjem  3 boda

 
Hrvatske Domovine Sin.

Offline KOBI

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2278
Odg: Vabilica za lisice - GRATIS - za najuspješnijega
« Odgovori #2 u: 27. 01. 2012. 22:14:16 »
Moli Boga da RY ovo ne vidi,vec sutra ce konkurencija ispast iz izgre  rol (isto ko KAUBOJI)  happi

Offline shikaree2

  • K
  • *
  • Postova: 82
Odg: Vabilica za lisice - GRATIS - za najuspješnijega
« Odgovori #3 u: 29. 01. 2012. 14:34:44 »
A hoće li na vabilici biti što ugravirano, budući da će biti neka vrsta medalje?
Kad bi ljudi moj zivot znali
svi bi redom lovci postali
uzivanje na sve strane, svud
ima l' lepse, ima l' lepse kud

Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
Odg: Vabilica za lisice - GRATIS - za najuspješnijega
« Odgovori #4 u: 29. 01. 2012. 15:54:39 »
Vidiš, to ti nije uopće loša ideja... Već kad si došao na ideju, možda imaš kakav prijedlog?

Offline shikaree2

  • K
  • *
  • Postova: 82
Odg: Vabilica za lisice - GRATIS - za najuspješnijega
« Odgovori #5 u: 29. 01. 2012. 19:33:31 »
Vidiš, to ti nije uopće loša ideja... Već kad si došao na ideju, možda imaš kakav prijedlog?
Pa dovoljno je odnijeti jednu vabilici kod bilo kojeg gravera (zlatara npr. ) i ugravirati npr. "pobjednik u odstrijelu lisice 2012". Bilo interesatnije imati takvu vabilicu, da se razlikuje.
Kad bi ljudi moj zivot znali
svi bi redom lovci postali
uzivanje na sve strane, svud
ima l' lepse, ima l' lepse kud

Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
Odg: Vabilica za lisice - GRATIS - za najuspješnijega
« Odgovori #6 u: 29. 01. 2012. 23:18:10 »
... ili da samo ugraviram "Harry P." pa da ju ljudi nazovu Harry-eva vabilica

 hao hao hao

Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
Odg: Vabilica za lisice - GRATIS - za najuspješnijega
« Odgovori #7 u: 19. 02. 2012. 01:34:38 »
HM, od toliko aktivnih kandidata nemogu se odlučiti. Jel može mala pomoć u odluci da mi pomognete tko je bio najuspješniji...  fre

Offline 270win

  • K
  • *
  • Postova: 36
Odg: Vabilica za lisice - GRATIS - za najuspješnijega
« Odgovori #8 u: 14. 01. 2013. 20:49:23 »
pozdrav prijatelji neznam kako da nazovem svoj naćin lova jer nemam iskustva sa vabilicom pa lovim na viđeno liju a i čaglja kada ih ugledam na parsto met pocmem sa usnama cvilit kao miš i svaka mi dotrci na cijev žao mi je sto se neslikam sa tom divljaci nego samo sa D svinjama pozdrav i samo lukavo d1

welcome na Forum Lovac. Red je da se predstavis u rubriku namjenjenu za to. Poslije toga diskusija i pisanje na forumu.
« Zadnja izmjena: 14. 01. 2013. 21:06:26 od Schultz and Larsen »

Offline deeejan

  • K 3000
  • *
  • Postova: 5433
Odg: Vabilica za lisice - GRATIS - za najuspješnijega
« Odgovori #9 u: 14. 01. 2013. 20:53:46 »
pocni se slikat kolega z10

Offline Promina John

  • K 100
  • **
  • Postova: 200
  • Lov je adrenalin,lov je gušt,lov je .....
Odg: Vabilica za lisice - GRATIS - za najuspješnijega
« Odgovori #10 u: 14. 01. 2013. 22:06:45 »
Pohvalno, morat cu i ja kreniti vabiti!!  d6
Lovački PozzZZzzdrav!!
Kupujem MK 22LR pištolj, Colt woodsman ili S&W model 41.

Offline Milivoj

  • K
  • *
  • Postova: 35
Odg: Vabilica za lisice - GRATIS - za najuspješnijega
« Odgovori #11 u: 15. 01. 2013. 01:38:39 »
Lisica je pucana u nedjelju 13.ovog mjeseca. Dok su obje svinje odstrijeljene skolskim hitcima u glavu i vrat s lijom se odigravala prava "drama". Naime, puca kolega s desne strane, pritrcava kolega ispod puca i on, vidim da je akcija na vrhuncu, ali ne vidim na sto. Prvo mi kroz glavu prolazi "vlakić" svinja.. U tom trenutki na prosjeci ispod mene pojavljuje se lija, tako pucam i ja...lija nastavlja...puca kolega s standa s lijeve strane, puca ponovno i pokazuje mi rukom ispod mene. Ranjena se vraca opet ispred mene. Samilosni hitac, napokon je Zbrojovka odradila posao. Zakljucili smo da smo pogodili i ja, ali i kolega s lijeve strane, medjutim nijedan vitalan pogodak. Ukoliko obratite paznju na fotografiju vidjeti cete i da je jedna sacma prosla kroz desno uho (nama s lijeve strane). Ukupno smo ispucali 8 metaka, zabavili se odlicno i za jednu stotocinu manje u lovistu bogatiji..  zagi  zagi
Lovac nije 'ko ide planinom samo da ubije..

Offline dreger

  • K 100
  • **
  • Postova: 388
Odg: Vabilica za lisice - GRATIS - za najuspješnijega
« Odgovori #12 u: 16. 01. 2013. 08:21:27 »
podrzavam ovu ideju ,ali mislim da ne bi trebalo racunati lisice odstreljene u grupnom lovu tj.hajkom -pogonom.nego samo one metodom cekanja-vabljenja.jer se jedino tu vidi ko je pravi zaljubljenik ili majstor za odstrel lisice.ovo je samo moje misljenje ne zelim nikoga da uvredim niti omalovazim odstrele u hajkama itd.dobar pogled.

Offline simba

  • K 100
  • **
  • Postova: 210
Odg: Vabilica za lisice - GRATIS - za najuspješnijega
« Odgovori #13 u: 16. 01. 2013. 21:56:21 »
Kolega dreger ti nemaš pravo sudjelovanja hao hao prejaka si konkurencija!!!! d4

Offline Fratt

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1878
Odg: Vabilica za lisice - GRATIS - za najuspješnijega
« Odgovori #14 u: 17. 01. 2013. 00:09:16 »
Posto je kolega Dreger van konkurencije mislim da ga i po tom statusu ide i ovakva kapa. fre
Mi ostali mozemo fuckati i pijukati kolko nam volja u svoje vabilice ali ovo je ipak Dregerova rubrika.



"i samilosni je za ljude!!!"