Autor Tema: Vabilice za lisicu prodajem(ry-eve vabilice)  (Posjeta: 87855 vremena)

Offline PLAMEN19

  • K
  • *
  • Postova: 62
Odg: Vabilice za lisicu prodajem(ry-eve vabilice)
« Odgovori #195 u: 17. 04. 2012. 09:51:37 »
Vabilice su stigle i svi koji su mi dostavili svoje adrese posalo sam vabilice na njihovu adresu. Ovih dana sam imao previše obaveza pa nisam stigao na vrijeme obaviti slanje pa se ovim putem ispričavam zbog kašnjenja.

 sor sor sor

Nadam se da će u Ponedjeljak ili Utorak vabilice biti na vašim adresama.

Naručio sam i par komada više pa ako je još netko zainteresiran može me kontaktirati na PP.
Imaš li još koji komad viška ili je sve prodano?

Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
Odg: Vabilice za lisicu prodajem(ry-eve vabilice)
« Odgovori #196 u: 17. 04. 2012. 10:30:20 »
Imam...
Poslao sam ti PP

Offline jelen5

  • K
  • *
  • Postova: 89
Odg: Vabilice za lisicu prodajem(ry-eve vabilice)
« Odgovori #197 u: 13. 05. 2012. 21:23:05 »
ima li tko zasad uspjeha sa novim vabiljcama od forumaša..da čujem,slabo se hvalite

Offline deeejan

  • K 3000
  • *
  • Postova: 5433
Odg: Vabilice za lisicu prodajem(ry-eve vabilice)
« Odgovori #198 u: 13. 05. 2012. 21:55:38 »
trenutno mrtva sezona sto se lisica tice,cekamo ljeto da se mladunci osamostale..a onda fre ref ref

Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
Odg: Vabilice za lisicu prodajem(ry-eve vabilice)
« Odgovori #199 u: 22. 06. 2012. 22:49:57 »
Obzirom da je počela sezona "padanja" lisica i da su se vabilice pokazale ipak funkcionalne i za ove naše lisice  happi neke su me kolege tražili da i njima nabavim vabilicu. Nešto sam imao kod sebe ali sam podijelio, međutim nisam imao dovoljno za sve pa sad moram ponovno naručiti. Pa ako je još netko zainteresiran može mi se obratiti da objedinim narudžbu.

Nažalost, obzirom da mi je cijena kod dobavljača vezana za cijenu funte primoran sam opet podići cijenu tako da sad cijena jedne vabilice je 40 kuna + 10 kuna troškova pakiranja i dostave.

I da odmah razjasnim jednu pogrešku koju su neki kolege radili... Doduše, meni je išlo u korist ali mi nije to cilj igre. Naime, cijena pakiranja za jednu vabilicu i za pet vabilica je ista tj. 10 kuna. Neki kolege su naručivali po više komada pa su mi na račun uplaćivali 10 kuna puta broj naručenih vabilica. 

Zainteresirani me mogu kontaktirati na PP ili u ovoj temi... kako vam drago. 

Offline Fratt

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1878
Odg: Vabilice za lisicu prodajem(ry-eve vabilice)
« Odgovori #200 u: 23. 06. 2012. 00:23:55 »
Ja uzimam jednu,javi kad stignu da ti posaljem podatke za slanje na PM.
Zahvaljujem. zagi
"i samilosni je za ljude!!!"

Offline deeejan

  • K 3000
  • *
  • Postova: 5433
Odg: Vabilice za lisicu prodajem(ry-eve vabilice)
« Odgovori #201 u: 24. 06. 2012. 00:15:22 »
Obzirom da je počela sezona "padanja" lisica i da su se vabilice pokazale ipak funkcionalne i za ove naše lisice  happi neke su me kolege tražili da i njima nabavim vabilicu. Nešto sam imao kod sebe ali sam podijelio, međutim nisam imao dovoljno za sve pa sad moram ponovno naručiti. Pa ako je još netko zainteresiran može mi se obratiti da objedinim narudžbu.

Nažalost, obzirom da mi je cijena kod dobavljača vezana za cijenu funte primoran sam opet podići cijenu tako da sad cijena jedne vabilice je 40 kuna + 10 kuna troškova pakiranja i dostave.

I da odmah razjasnim jednu pogrešku koju su neki kolege radili... Doduše, meni je išlo u korist ali mi nije to cilj igre. Naime, cijena pakiranja za jednu vabilicu i za pet vabilica je ista tj. 10 kuna. Neki kolege su naručivali po više komada pa su mi na račun uplaćivali 10 kuna puta broj naručenih vabilica. 

Zainteresirani me mogu kontaktirati na PP ili u ovoj temi... kako vam drago.
e e,to je vec biznis.. tsd..sorry harry,al morao sam...salim se naravno,hvala ti na vabilicama i sto si preuzeo preko svojih ledja da i drugima omogucis ovaj lov ,ovaj neopisivi lov lisica vabljenjem zagi zagi

Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
Odg: Vabilice za lisicu prodajem(ry-eve vabilice)
« Odgovori #202 u: 25. 06. 2012. 10:39:46 »
Ha čuj, šta da ti kažem... Kuća u metropoli, jedna vikendica na moru, jedna vikendica u planini, bijesan auto u garaži... i onda mora čovjek sve te stavke nekako posložiti. Još samo da mi je posložiti jednu sitnu stavku koja me najviše  pesi , a to je da ova sva imovina nije moja već od susjeda.  mad

P.S.

Vabilice mi nitko netreba unaprijed plaćati već ćemo dogovoriti detalje kad stignu. Bitno mi je da mi se javite da ste zainteresirani i bilo bi dobro da mi na PM pošaljete nekakav kontakt broj telefona jer mi se svaki put dogodi da mi netko naruči vabilicu i onda mu ja pošaljem na PM obavijest da su vabilice stigle. Jedno  vrijeme  mi se nitko ne javlja i kad već pomislim da je dotićni odustao dobijem poruku uz isprike da nije bio duže vrijeme na Forumu i da je tek sad primjetio poruku. Zato bih molio one koji baš puno ne vise na Forumu (poput nekih od nas) da mi pošalju kontakt broj telefona.

Offline Fratt

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1878
Odg: Vabilice za lisicu prodajem(ry-eve vabilice)
« Odgovori #203 u: 25. 06. 2012. 12:01:31 »
Ja visim svakodnevno tako da nemas straha   hao
Poslao sam ti podatke na PM. zagi
"i samilosni je za ljude!!!"

Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
Odg: Vabilice za lisicu prodajem(ry-eve vabilice)
« Odgovori #204 u: 25. 06. 2012. 14:08:54 »
Ja visim svakodnevno tako da nemas straha   hao
Poslao sam ti podatke na PM. zagi

Ma za tebe mi nije problem jer te mogu pronaći preko zajedničkog prijatelja...

P.S.

Svi koji ste mi se do sada javili na PM stavio sam vas na spisak.

Offline tyrol

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1848
  • I kad je puška na klinu....
Odg: Vabilice za lisicu prodajem(ry-eve vabilice)
« Odgovori #205 u: 25. 06. 2012. 15:51:34 »
Mene interesira koliko je vama na čeki trebalo da lisica dodje (vremenski) i kolika je mogučnost krivog dozivanja (vabljenja) tom vrstom vabilice, pa da lisica "otkrije dozivača" i pobjegne?
Em ti sumpor.....

Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
Odg: Vabilice za lisicu prodajem(ry-eve vabilice)
« Odgovori #206 u: 26. 06. 2012. 17:23:31 »
Kao prvo, poanta je kao i kod svih lovova da se dobro kamufliraš jer samim dozivanjem otkrivaš svoj položaj. Moraš imati dobar pogled na sve strane da ipak ti prvi primjetiš lisicu kad ide prema zvuku. Vabiti treba polagano bez nekakvog sumanutog puhanja bez prestanka u vabilicu. Par puta pisneš i onda dobro razgledavaš u svim smjerovima. Lisica kad čuje piskanje onda potrči malo i onda zastane i snima odakle dolazi zvuk pa onda malo potrči i opet zastane i sve tako. Doduše ove mlade kad čuju zvuk zašpuraju se ko blesave  happi. Uz pravilno vabljenje lija dolazi u okviru do nekih 15-20 minuta. Nakad dođe za par minuta, a nekad treba malo više.

E sad ovo nije pravilo da će svaki put doći jer vabilica ipak nije extasy pa kad lije čuju da je rave party u blizini da sve odmah trče glavom bez obzira.

Normalno da postoji krivi način vabljenja...

Zbog toga treba poslušati ovih par linkova koje sam ja već negdje postavio i neki od kolega pa malo baciti vježbice kod kuće.
He, sad koliko treba vježbati  kod kuće? Meni je mjerilo bilo kada me žena izbacila iz kuće i rekla da više nikada ne dolazim...    ref ref

 

Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
Odg: Vabilice za lisicu prodajem(ry-eve vabilice)
« Odgovori #207 u: 26. 06. 2012. 17:30:43 »
I da ne zaboravim... Dok vabite pazite da vam se sova ili kakav jastreb ne zaleti u "čuturu"   uf

Offline tyrol

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1848
  • I kad je puška na klinu....
Odg: Vabilice za lisicu prodajem(ry-eve vabilice)
« Odgovori #208 u: 27. 06. 2012. 14:13:11 »
Kolega Harry P.  d4 hvalaaaa!!! d1
Ostaje samo strpljenje i dobra kob
Em ti sumpor.....

Offline Pepi18KA

  • K 500
  • ***
  • Postova: 635
Odg: Vabilice za lisicu prodajem(ry-eve vabilice)
« Odgovori #209 u: 27. 06. 2012. 23:52:40 »
I da ne zaboravim... Dok vabite pazite da vam se sova ili kakav jastreb ne zaleti u "čuturu"   uf

 hao stavit kacigu na glavu (ili građevinski šljem )  zagi
Bog je svakom čovjeku odredio broj dana u životu. Dani provedeni u lovu nisu ubrojeni u taj broj.