Autor Tema: Vabilice za lisicu prodajem(ry-eve vabilice)  (Posjeta: 87861 vremena)

Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
Odg: Vabilice za lisicu prodajem(ry-eve vabilice)
« Odgovori #210 u: 02. 07. 2012. 22:33:57 »
Naručio sam par komada vabilica "uber" pa ako je još netko zainteresiran može mi se javiti...

Offline bogi

  • K
  • *
  • Postova: 44
Odg: Vabilice za lisicu prodajem(ry-eve vabilice)
« Odgovori #211 u: 02. 07. 2012. 22:42:44 »
Imam na raspolaganju vabilica   1liga

Offline mkusmis

  • K
  • *
  • Postova: 16
Odg: Vabilice za lisicu prodajem(ry-eve vabilice)
« Odgovori #212 u: 19. 10. 2012. 15:01:50 »
Naručio sam par komada vabilica "uber" pa ako je još netko zainteresiran može mi se javiti...
Vidim da tema nije baš svježa ali.. Jel ostala još koja?  z14

Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
Odg: Vabilice za lisicu prodajem(ry-eve vabilice)
« Odgovori #213 u: 19. 10. 2012. 19:28:29 »
Imam jedno 10-ak komada ali su mi se negdje zagubile u kući. Kad ih pronađem javim...

Offline mkusmis

  • K
  • *
  • Postova: 16
Odg: Vabilice za lisicu prodajem(ry-eve vabilice)
« Odgovori #214 u: 19. 10. 2012. 19:41:18 »
Ok.. U Zg sam u utorak ili srijedu pa sam mislio da i to pokupim.. Inače, jedna mi treba samo, valjda ćeš ju negdje iskopat..  zagi pozz

Offline mario86

  • K
  • *
  • Postova: 40
  • Lovče Bog
Odg: Vabilice za lisicu prodajem(ry-eve vabilice)
« Odgovori #215 u: 19. 10. 2012. 22:47:47 »
posto prodajes?

Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
Odg: Vabilice za lisicu prodajem(ry-eve vabilice)
« Odgovori #216 u: 20. 10. 2012. 00:15:14 »
50 kuna ako ti šaljem poštom,  ako si dođeš sam po nju onda ti je 40+piva  happi


Offline sile

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1046
Odg: Vabilice za lisicu prodajem(ry-eve vabilice)
« Odgovori #217 u: 20. 10. 2012. 22:06:11 »
Imam jedno 10-ak komada ali su mi se negdje zagubile u kući. Kad ih pronađem javim...
hoče li biti pronađene još ove godine ili nagodinu ?

Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
Odg: Vabilice za lisicu prodajem(ry-eve vabilice)
« Odgovori #218 u: 21. 10. 2012. 00:03:32 »
hoče li biti pronađene još ove godine ili nagodinu ?

 uf uf  sor Tvoju još od prošle narudžbe vozim u autu...  sor

Šaljem u Ponedjeljak.


Offline fazan

  • Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 3773
  • Živim da lovim
Odg: Vabilice za lisicu prodajem(ry-eve vabilice)
« Odgovori #219 u: 21. 10. 2012. 15:10:17 »
Tako Vam je to kolege u životu . Recipročnost ! Neki čekaju godinu dana da dobe vabilice , a Harry je čekao godinu da dobije novac od mene !
 Strpljen spašen, zar ne prijatelju Harry ?
Hrvatske Domovine Sin.

Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
Odg: Vabilice za lisicu prodajem(ry-eve vabilice)
« Odgovori #220 u: 21. 10. 2012. 19:37:35 »
... ili ona "Tko čeka taj dočeka"
Doduše malo se načeka ali ipak dočeka.

P.S.

A kad smo već kod tih vabilici i moje ažurnosti...

Istina... U par navrata sam se malo znao spetljati pa sam nekim kolegama zaboravio isporučiti vabilice i onda sam naknadno skužio da sam ih preskočio na spisku. Međutim, poanta je u tome da nijednom kolegi nisam uzeo unaprijed novce i da me je isti čekao da mu pošaljem vabilicu. Čim su mi vabilice došle na moju adresu svima koji su mi se javili da su zainteresirani poslao sam obavijest da su vabilice stigle i da mi napišu svoju adresu na koju ću im poslati vabilice. Također sam im poslao i svoj broj računa na koji mi mogu uplatiti novac. Neki su stigli uplatiti novac i prije nego što sam im posalo novac ali su neki kasnili ali tome nisam pridavao nekai veliki značaj. Svi su u nekakvom razumnom roku uplatili i postoje dva ili tri slučaja da sam popušio ali nema veze.

Jedan slučaj je kada sam jednom kolegi poslao 3 vabilice na adresu i nakon što je prošlo tjedan dana odkada sam ga obavijetio da sam mu poslao vabilice isti mi je rekao da nije dobio još ništa. Smatrao sam da su se vabilice negdje zagubile i napisao sam kolegi da ću mu u toku sutrašnjeg dana poslati novu pošiljku vabilica što sam i napravio odmah drugi dan. Naknadno sam utvrdio da je kolega dobio i jednu i drugu pošiljku vabilica ali nema veze, platio je jednu pošiljku pa je valjda smatrao da je ova gratis.  happi

Drugi slučaj je kada sam jednom kolegi tu u blizini posalo vabilice na adresu, a isti mi je obećao obzirom da smo u blizini da se nađemo na cugi i da će mi onda na ruke dati novce.

I što je najbolja stvar... jedan dan se mi čujemo telefonom da ćemo se navečer naći na cugi da se osobno upoznamo, malo popričamo i da ću onda dobiti novac. Navečer ja zovem da utanačimo još jednom točno vrijeme i mjesto sastanka, a nitko se nejavlja. Mislim si da je čovjek imao posla ili je zaboravio negdje mobitel pa će se javiti kad vidi da sam ga zvao. I da ja ne duljim više... kako onda tako i danas...  fre

Možda sam vas zamorio malo sa ovim svojim pričicama za koje vas doslovno boli kita ali eto... cilj mi je bio da objasnim da mi nikada nije svrha bila da nekoga zajebem. Više sam puta bio zaheban nego što sam nekoga zahebao. I opet naručivam vabilice i naručivat ću pa makar opet popušio koji put.

Čovjek zaboravi na te sitnice kad dobije obavijest od kolega kojima sam poslao vabilicu da su uspijeli dovabiti i odstrijeliti...

 sor na malo opširnijem postu koji nema veze sa temom ali eto...  happi

Offline danimus2005

  • K 500
  • ***
  • Postova: 723
  • "...nigdar ni tak bilo, da ni nekak bilo..."
Odg: Vabilice za lisicu prodajem(ry-eve vabilice)
« Odgovori #221 u: 21. 10. 2012. 19:39:41 »
 z14
Vidim ovu temu pa da javim (ako je netko zainteresiran) da prodajem jednu vabilicu sa slike. The Stainless Best Fox Call
podatke/informacije možete vidjeti na stranici http://www.bestfoxcall.co.uk/stainlessbestfoxcall.htm

Mogu jedino reći da vabilica funkcionira perfektno-liju sa slike sam dozvao i odstrijelio u roku 5 minuta od početka dozivanja.

Cijena je 150kn. Molim ako je netko  zainteresiran da se javi na PM.

Dobra kob!
 d1
.....dok je zbrojovka ili suhl u mojoj ruci, neka bježe sve koke, patke, mačke, fazani, lije, srne, svinje, jeleni i vuci.....

Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
Odg: Vabilice za lisicu prodajem(ry-eve vabilice)
« Odgovori #222 u: 23. 10. 2012. 21:30:21 »
Imam jedno 10-ak komada ali su mi se negdje zagubile u kući. Kad ih pronađem javim...

Evo ga... baš prije nekih 10-15 minuta sam pronašao vabilice koje su mi se zagubile  ref

Ako je netko zainteresiran može me kontaktirati na PM da dogovorimo detalje.

Offline 7X64

  • K 500
  • ***
  • Postova: 685
  • Nije bogat koji puno ima vec koji daje svima
Odg: Vabilice za lisicu prodajem(ry-eve vabilice)
« Odgovori #223 u: 30. 10. 2012. 11:37:07 »
Pozdrav Harry P, neznam a kasnim ili imam jos srece?
Bio bih ti zahvalan da mogu doci do jedne vabilice ako jos imas?
Naravno platit cu je nije bitno koliko jer ima sam sa njom dobrih iskustava,ali desilo se .....

Imao sam jednu davno sam je dobio ali imao sam dosta prijatelja lovaca i jednostavno netko od njih nije bio covjek vabilica je samo nestala a sad tko ju je uze jos uvjek se ne hvali.
Pas,puska i auto moraju biti iz Njemacke a zena moze i iz sela

Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
Odg: Vabilice za lisicu prodajem(ry-eve vabilice)
« Odgovori #224 u: 30. 10. 2012. 11:43:35 »


Prijatelju, napiši samo na PM adresu da ju odmah danas pošaljem.