Autor Tema: pas hramlje  (Posjeta: 1763 vremena)

Offline sinisa

  • K
  • *
  • Postova: 39
pas hramlje
« u: 13. 11. 2009. 00:50:49 »
pozdrav
imam mladu bretonku oko 10 m vrlo temparamentnu, imala je teranje pa je nisam pustao da izlazi iz dvorista .
Posle jedne setnje posle teranja sutra dan je pocela da sepa nija se oslanjala na zadnju nogu. sutra dan je vec bilo bolje da bi dan posle ponovo pocela da sepa u medjuvremenu je nisam izvodio iz dvorista. pozvao sam veteerinara dao joj je neki mix inekcja i rekao je da ce joj biti bolje sutra je sepanje prestalo da bi se dan posle ponovo pojavilo ponovo je dosao i rekao mi da je ne pustam iz boxa i dao joj neku inekciju,sutradan nije sepala da bi danas sepala i uopste se ne oslanja na nogu. Doktor kaze da je tetiva povredjena ...jel neko imao iskustva sa ovakvim simptomima....pozdrav

Offline Kljunko

  • K 100
  • **
  • Postova: 147
Odg: pas hramlje
« Odgovori #1 u: 13. 11. 2009. 07:07:13 »
 Ako je zaista u pitanju tetiva tome treba vremena da zacijeli potpuno, dosta sporo to ide  d1
raj se nalazi na stranicama knjige, toplom zagrljaju, u društvu dobra psa i na leđima konja

Offline sinisa

  • K
  • *
  • Postova: 39
Odg: pas hramlje
« Odgovori #2 u: 13. 11. 2009. 10:39:46 »
mislim da je danas gore nego juce,nema napretka, jos je i gore nego sto je bilo...

Offline Anni

  • K 100
  • **
  • Postova: 323
    • DIANAS ARGENTUM KENNEL
Odg: pas hramlje
« Odgovori #3 u: 29. 12. 2009. 09:12:21 »
psu treba ortopedski pregled... na straznjoj nozi moze biti tisuću i jedna stvar.... samo na koljenu ima 10 stvari koje mogu biti... jeste li bar locirali na kojem dijelu noge je problem?
„The devotion of a dog is a precious gift one that imposes moral commitments no less binding than the friendship of man.“

Offline sinisa

  • K
  • *
  • Postova: 39
Odg: pas hramlje
« Odgovori #4 u: 30. 12. 2009. 02:35:41 »
sada je sve ok vec duze vreme je normalno bez ikakvih smetnji.
 z2 idemo i u lov redovno.

a problem je bio odmah ispod koljena tetiva ili sta vec i na najmanji dodir je psu nanosio veliki bol.