Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > GPS i slična elektronika za lovca

Gps za praćenje psa

<< < (10/15) > >>

grom:
Ekipa što je najjeftinije, a da radi pouzdano?? Kolega ima blesave pse koji gone kilometrima i to danima. Navodno da ima nekih uređaja (kineskih i sl.) da rade na sim karticu, tj. pošalju sms-om poziciju kad se zatraži. Isto je valjda vrlo jeftino i u kompletu s kakvim boljim mobitelom radi samo što treba znati čitati kartu. Je da u brdu nema svugdje signala ali psi ne stoje na mjestu tako da nije problem.

hardi:
Kad gubi GSM signal šalje ti poslednju poziciju, kad je još bilo signala.

twingi:

--- Citat: hardi - 01. 02. 2014. 11:34:39 ---Kad gubi GSM signal šalje ti poslednju poziciju, kad je još bilo signala.

--- Kraj citata ---

Kolega moze neki dobar link za kupovinu?

hardi:
Kod nas najpovolnije cijene imajo neki ljudi, koji preprodavaju. Ima nekoliko oglasa na internetu. Evo nešto iz Hr. :http://www.bug.hr/forum/topic/ostale-hardverske-teme/gps-tracker-dogs/194188.aspx

rubi:
ma to može poslužiti svrsi ukoliko na terenu imate dobar signal i za pokupiti psa nakon lova, ja ga imam i nisam zadovoljan jer u terenu gdje lovim nema signala tako da mi ne služi ničem. S Garminom možeš sudjelovati cijeli dan u lov i cijeli dan si u kontaktu s psom vidiš jeli pas oblajava gdje je a s lokator ne možeš ništa.   

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju