Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > GPS i slična elektronika za lovca

Gps za praćenje psa

<< < (13/15) > >>

Gabro:
Koristi li tko Garmin Alpha 100 sa TT15 ogrlicom? Znači pračenje sa GPS om i moguča korekcija pasa strujom, zvučnim ili svjetlosnim signalom.

https://buy.garmin.com/en-US/US/p/107225.html

Zmijo:

--- Citat: Gabro - 01. 12. 2018. 08:15:35 ---Koristi li tko Garmin Alpha 100 sa TT15 ogrlicom? Znači pračenje sa GPS om i moguča korekcija pasa strujom, zvučnim ili svjetlosnim signalom.

https://buy.garmin.com/en-US/US/p/107225.html

--- Kraj citata ---

Koristio ga 2 puta u lovu klasu bolji od astra 320 je skupo al vridi te pare kad jednom krenes lovit s apartom nema nazad (inace koristio sam ga za setera biper je dobar al kad pas otvara po 200m biper se necuje a aparat prikazuje i poziciju i fermu)

Gabro:
Znači koristio si ga i na seteru? Dobra stvar jeli? I ja bi ga stavija na setera sad jer mi je pas poprilično retardiran i ode daleko u avanture. Dok ne uvati kondicije i dok ne zaladi da mu je ugodna radna temperatura iman ga pod kontrolom ali jeli uvatija forcu i neka ima traga treba ga kočit i vračat, inače ode daleko, pre lud je i opčenito udren u glavu- mačan rekli bi mi. Ugrađen teletakt je tu isto zgodna stvar, da ga mogu opizdit i kad je na 300 metri i neče nazad.
Imam i dvi istarkice od 6 miseci, počele su več odlazit dalje a kad krenu i više če pa bi i za njih koristio. Isto teletakt igra ako se uvate gonit ovce, koze, konje, srne i ostalo blago. 

Nego reci mi jesu li ove T15 ogrlice pre velike za kujice istarke? Treba li mi mini ogrlica za njih?

Zmijo:

--- Citat: Gabro - 02. 12. 2018. 10:18:06 ---Znači koristio si ga i na seteru? Dobra stvar jeli? I ja bi ga stavija na setera sad jer mi je pas poprilično retardiran i ode daleko u avanture. Dok ne uvati kondicije i dok ne zaladi da mu je ugodna radna temperatura iman ga pod kontrolom ali jeli uvatija forcu i neka ima traga treba ga kočit i vračat, inače ode daleko, pre lud je i opčenito udren u glavu- mačan rekli bi mi. Ugrađen teletakt je tu isto zgodna stvar, da ga mogu opizdit i kad je na 300 metri i neče nazad.
Imam i dvi istarkice od 6 miseci, počele su več odlazit dalje a kad krenu i više če pa bi i za njih koristio. Isto teletakt igra ako se uvate gonit ovce, koze, konje, srne i ostalo blago. 

Nego reci mi jesu li ove T15 ogrlice pre velike za kujice istarke? Treba li mi mini ogrlica za njih?

--- Kraj citata ---
Tribale bi bit dobre pogledaj video na malom biglu
narest će to brzo  d4 a uvik moš višak vezicon stegnit....

Gabro:
Ma nije mi do veličine ogrlice koliko do težine i veličine samog uređaja. Ove mini ogrlice su manje i lakše nešto samo šta onda i baterija traje krače nekih 20-30%. Morat ču vidit uživo kako to izgleda na pasima.Meni su kujice sitnije pa in ne bi tija baš bloket obisit oko vrata ako ne moran. A šta se tiče setera njemu ču i kolpo morto za nogu vezat!!

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju