Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > GPS i slična elektronika za lovca

TALKIE-WALKIE!

<< < (27/37) > >>

Fratt:
Večinom ga koriste vodiči da poštandaju lovce,ja ga koristim za komunikaciju s kolegom kad smo na čekama gdje nema signala mobitela,u par navrata je vrijedilo bogatstvo (zaboravljena municija u autu s kojim sam odjurio i jednom sam ja zaboravio kljuc od čeke).Bitno da su uključeni kad se krene na teren. zagi

mate:
Kolege,

molio bih pomoć oko ovih Binatone Action 850. Imam ih već nekoliko godina ali nikako nisam uspio doći do slušalica koje odgovaraju za njih.
Zadnji moj pokušaj je bio kupnja preko e baya ali našao sam samo za model 950, ali nažalost ne odgovaraju.
http://www.ebay.com/itm/Earpiece-Headset-for-Binatone-Radio-Action-950-Terrain-200-Terrain-550-/300917999685?pt=FR_T%C3%A9l%C3%A9phonie_Casques_et_%C3%89couteurs&hash=item46101c4845#ht_1238wt_1262

Naime kada ih uključim stanica stalno odašilje, najvjerojatnije pinovi nisu isti.

Ako je netko uspio pronaći neke slušalice koje odgovaraju za ovu stanicu molio bih informaciju.

hvala,

lucky:
Samo da javim da je forum po ko zna koji put ostvario svoju savjetodavnu svrhu, pa ujedno zahvaljujem kolegama na savjetima.
Naručio Puxing 888 i slušalicu po svom izboru, sve ukupno koštalo nekih 78 $, poštar donio na adresu i ja krenuo u ugodno korištenje.
Prvi korak je bio pripremiti je za rad sa ovim PMR stanicama koje koristi moja ekipa, tj. poštimati kanale na njihovu frekvenciju, a nakon toga provjera sposobnosti, korištenje u zahtjevnim uvjetima.
Zaključak: iznimno zadovoljan, bio sam dostupan na pozicijama na kojima, s obzirom na konfiguraciju terena, stvarno nisam očekivao mogućnost uspostave bilo kakve veze, niti mobitelom niti sa ovom stanicom. Napominjem da sam radi provjere njenih mogućnosti, namjerno birao teške uvjete.
Još jednom zahvaljujem kolegama na pomoći i preporučam ovakvu alatku, moja ekipa je već zagrijana za nabavku istih  zagi

lucky:
Evo nešto u prilog Puxinga 888, još dvije naručene za kolege, ja sam prezadovoljan, hvatam dosta tog i što nebi trebao ali slušalica u uho, smanji do minimuma i sve OK  d4

KOBI:
Jel ima nekih iskustava s ovima i da li imaju kakvih losih karakteristika??

http://www.ebay.de/itm/BaoFeng-UV-5R-A-UHF-VHF-136-174-400-520-Walkie-Talkie-PMR-Funkgerat-Amateurfunk/400611175145?_trksid=p2045573.m2042&_trkparms=aid

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju