Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > GPS i slična elektronika za lovca

TALKIE-WALKIE!

<< < (28/37) > >>

šokac:
Ima ih Kobi kod mene par .
Netko je zadovoljan , netko nije .
Ništ posebno . Koliko para ...

KOBI:
Ja narucio u Pon. meni i bratu po jednu.Ako nista valjat ce za pored Save u ravnici.  zagi

syncm2:

--- Citat: KOBI - 10. 01. 2014. 17:11:59 ---Ja narucio u Pon. meni i bratu po jednu.Ako nista valjat ce za pored Save u ravnici.  zagi

--- Kraj citata ---
Mogu reći da nisi pogriješio, za te novce svira i pre dobro. Kolega ima sličan, stariji model, funkcijski je prva liga, mala zamjerka je na mterijal od kojeg je napravljen, inače  d4

KOBI:
Hvala kolege...
Ja sam isprobao dosta ovih jeftinijih stvarcica tipa Lidl stanice itd.Na njima je pisalo rade i do 10 km ali to nije tacno niti za ravnicu a pogotovo ne za u planini.Ipak jedne su se potrefile bas dobre i dobro su sluzile dok se nisu pogubile.
Vidjet cemo za ove jer su bolja opcija od mobitela koji nemaju svugdje signal a i skupe su dopune kad se lovi cesto.

KOBI:

--- Citat: KOBI - 10. 01. 2014. 16:40:20 ---Jel ima nekih iskustava s ovima i da li imaju kakvih losih karakteristika??

http://www.ebay.de/itm/BaoFeng-UV-5R-A-UHF-VHF-136-174-400-520-Walkie-Talkie-PMR-Funkgerat-Amateurfunk/400611175145?_trksid=p2045573.m2042&_trkparms=aid

--- Kraj citata ---
Stigle stanice...
Izgledaju ok ali za mene koji je naucio da su unaprijed programirane predstavlja problem da ih programiram jer nemam nikakvog usb kabla ili CD-a.Takodjer ni u uputstvu ne pise nista o tome.Tako da moram to odradit na tipkama i vidim na YT kako to ljudi rade ali..
Kako da ih povezem medjusobno a i da ti kanali mogu primat i ostale stanice od drugih lovaca u grupi?

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju