Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > GPS i slična elektronika za lovca

TALKIE-WALKIE!

<< < (20/37) > >>

.50AE:

--- Citat: syncm2 - 02. 11. 2010. 19:06:16 ---Mozda u chipoteci?

--- Kraj citata ---
Tamo sam u prosjeku dvaput tjedno i siguran sam da nemaju niti su ikada imali te baterije.

PinzHunter:

--- Citat: markoherc - 02. 11. 2010. 14:56:48 ---evo da iskoristim ovu temu: Dali netko zna gdje u zagrebu ima kupiti zamjenskih baterija za
MOTOROLA GP300?? hvala

--- Kraj citata ---

probaj na ebay,nisu ni skupe

lesec:
Ja koristim Motorolu TLKR-T7 koja navodno ima domet do 10 km (ovisno o terenu) ali je nisam koristio dalje od 2-3 km i mogu reči da sam zadovoljan.
Ako netko od vas koristi ovaj model zanima me vaše iskustvo !
 1liga

coas:
POZDRAV KOLEGE

Posto imam nekog iskustva sa radio uredjajima gotovo da necete pogrjesiti ni sa cim sto kupite.
Mali  PMR uredjaji su dovoljni za vecinu lovackih potreba, buduci da ako sve kolege u grupi imaju isti i u situaciji gdje je to preko nekog velikog brda uvjek je neko i na brdu pa moze da prenese poruku.
O ovoj temi se moze raspravljati samo po pitanju kolicine novaca koju ste spremni da ulozite,(u smislu koliko para toliko muzike)
Moja preporuka iz licnog iskustva sa uredjajima koje ja posjedujem:

PMR uredjaj  500mW - KOJI GOD KUPITE NECETE POGRJESITI jedino vam je prakticniji onaj sa punjacem i punjivim baterijama (obicne baterije obicno traju 5-7 izlazaka u lov)

DUAL BAND uredjaj Baofeng UV-3R 2w (za laike "dual band" znaci da mozete da razgovarate i sa onima koji imaju PMR uredjaj i sa onima koji imaju 2m uredjaj kao sto je recimo Motorola GP300)
Ovo sam kupio nedavno na ebay kosta 45$ znaci:
4 puta jaca predaja od PMR uredjaja,
u isto vrjeme moze da prati dvije frekfencije,
ima malu bateriju na sebi, zna biti vrlo korisno,
ima fm radio ako vam je dosadno na ceki :)
u kompletu- uredjaj, antena, punjac, baterija, slusalica kao za mobitel i vezica
ZA SADA JAKO ZADOVOLJAN MOGUCNOSTIMA I RADOM

A za one koji kada kupuju, kupuju samo jednom
KENWOOD  th-f7e DUAL BAND 5W (opis bi bio mnogo dugacak)

Ko ima pitanja slobodno neka se javi

DOBAR POGLED

coas:

--- Citat: Antezg - 24. 12. 2009. 09:43:08 ---Sad mi je nešto jasnije, a puno toga još nejasnije-da vas više ne zamaram svojim bedastim pitanjima gdje bi potpuni laik mogao pročitat nešto više o ovome području.
Znanje o radio uređajima mi je takvo da znam da trebam stisnuti veliku tipku i pričati i da svi moraju imati stanice na istom kanalu, ako se želimo čuti happi happi i znam da smo se sa skupljim uređajima fino čuli i da su bili mali i lagani za u džep.

--- Kraj citata ---

PITAJ STA TE ZANIMA

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju