Lovna kinologija > Izložbe i utakmice

CACT Prijedor

<< < (6/13) > >>

medo:

--- Citat: SBK - 30. 04. 2008. 21:05:13 ---Organizatori te utakmice!

--- Kraj citata ---
Molim te reci nam malo vise da i nas ne bi varali z14
Kako i na koji nacin varaju i to?

SBK:
procitaj prvilnike o radu

dean:

--- Citat: SBK - 02. 05. 2008. 12:07:07 ---procitaj prvilnike o radu

--- Kraj citata ---
Mislim da nije problem u pravilniku o radu, već u neznanju sudaca i njihovoj slobodnoj interpretaciji tog istog pravilnika. Nisu dosljedni i svak si tumači pravilnik kako njemu paše. Tu dolazi do nejednakih kriterija i ja mislim da tu leži problem.
Ovaj forum funkcionira tako da svatko opiše neko svoje iskustvo, svoju dogodovštinu i da mi drugi saznamo kaj nam je činiti ili ne činiti ako se nađemo u sličnoj situaciji. Zakaj da svi kiksamo na istim stvarima, ili da nas sudci na istim stvarima "oštete"?

SBK:
Deane slazem se s tobom oko toga, ali reci ciji su savjeti objektivni? Naime ovdje sam procitao svega i svasta a pokusajom ukazivanja na pogreske dobio sam crvena slova.

dean:
Jedini uvjet svima na forumu je da se pravovremeno predstaviš na za to predviđeno mjesto, a o tome vodi brigu naš zli admin, tako da se za taj dio moraš njemu obratit.
Tvoj savjet nama svima je iz tvoje perspektive objektivan. Mi ga možemo čitat ako želimo, svatko ga svatit kako želi i svak si sam izvlači zaključke. Te naravno, odlučuje hoće li taj savjet poslušat. To je najviše fer kaj ti bilo tko na forumu može reć. Slažeš se da je to jedino pošteno?

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju