Lovna kinologija > Izložbe i utakmice

CACT Prijedor

<< < (7/13) > >>

SBK:
Ako je savjet argumentiran zasto ga se pobija glupostima tipa "ja mislim da nije tako" ili "moj tata brat ili netko drugi kaze da nije tako"

dean:
"ja mislim da nije tako" Pa dozvoli svakome da ima svoje mišljenje! Dozvoli da svatko ima svoj put, svoje iskustvo i budi mu zahvalan da to želi podijelit s nama.

medo:

--- Citat: SBK - 02. 05. 2008. 12:28:54 ---Deane slazem se s tobom oko toga, ali reci ciji su savjeti objektivni? Naime ovdje sam procitao svega i svasta a pokusajom ukazivanja na pogreske dobio sam crvena slova.

--- Kraj citata ---
Ocito su ljubomorni na tvoje znanje i iskustvo z14

Nikola:

--- Citat: SBK - 02. 05. 2008. 12:28:54 ---Deane slazem se s tobom oko toga, ali reci ciji su savjeti objektivni? Naime ovdje sam procitao svega i svasta a pokusajom ukazivanja na pogreske dobio sam crvena slova.

--- Kraj citata ---
Crvena slova su išla na konto toga što se nisi predstavio, ako se lijepo pogleda cijela tema, jasno će s vidjeti da se ja nisam uopće doticao teme CACT Prijedor,nego samo onog dijela tvoje obaveze da se predstaviš, kao i svi ostali FORUMAŠI...

medo:

--- Citat: Nikola - 02. 05. 2008. 12:48:31 ---
--- Citat: SBK - 02. 05. 2008. 12:28:54 ---Deane slazem se s tobom oko toga, ali reci ciji su savjeti objektivni? Naime ovdje sam procitao svega i svasta a pokusajom ukazivanja na pogreske dobio sam crvena slova.

--- Kraj citata ---
Crvena slova su išla na konto toga što se nisi predstavio, ako se lijepo pogleda cijela tema, jasno će s vidjeti da se ja nisam uopće doticao teme CACT Prijedor,nego samo onog dijela tvoje obaveze da se predstaviš, kao i svi ostali FORUMAŠI...


--- Kraj citata ---
Ako je zbog toga ok jer malo si mi bio sumnjiv ;)

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju