Lovna kinologija > Izložbe i utakmice

Hari Herak prvak Evrope Hrvatska ekipno prva

<< < (3/4) > >>

ikova371:
čestitke za haria i za ekipu naravno

Viktor:

--- Citat: SUMO - 21. 04. 2008. 13:11:02 ---Cestitke za Harija koji je vise nego neponovljiv.
Pa posle zestoke saobracajke logicno je da mora da manje hoda i da se oporavlja.
Btw inace sampionat u Ceskoj je jedan od najgore organizovanih u zadnjih 10 godina, sa sve pustenim jarebicama, previse zeceva, losom logistikom... time je Harijev uspeh i veci, rece mi ucesnik....

--- Kraj citata ---

Apsolutno!

U svakom turnusu nije bilo ispod 10 zečeva!!!!! Pa ti budi taj kome će pas pronači i markirat jarebice!!

Dik:
Svaka čast majstor Hari.Lp iz SLO

NLT:
Harija prepoznajemo svi ali koji je ovaj gadni, lijevo na slici?


--- Citat: Viktor - 21. 04. 2008. 12:28:13 ---
--- Citat: fazan - 21. 04. 2008. 08:35:09 ---Silno ulaganje u rad s psima i vlastito znanje te skoro svakodnevan boravak na prebogatim divljači terenima Zelendvora , gdje ima zakupljn prostor za pse, dali su ovakve rezultate koje hari niže već dvai pol desetljeća.

--- Kraj citata ---

Apsolutno i veliko odricanje da ondje provede čitavu godinu i spava u kombiju  d1 z10
Bez alata nema zanata, ja sam samo ove godine samostalno stavio 200 jarebica kod sebe na teren da bi mogao trenirati i pustio PUNO fazana u društvo o svome trošku - bez toga nema uspijeha!

Hari je trenutno sigurno i jedan od najvećih evropskih sokolara i puno puta zajedno sokolarimo. Ja od prošle godine trčim i njegovu kuju a sokolariti iza njegovih pasa - NEPONOVLJIVO!!!!!

Jedna zajednička fotka on je u našem Hrvatskom sokolarskom klubu:



Pozdrav Viktor

--- Kraj citata ---

Nikola:

--- Citat: NLT - 22. 04. 2008. 00:34:55 ---Harija prepoznajemo svi ali koji je ovaj gadni, lijevo na slici?


--- Citat: Viktor - 21. 04. 2008. 12:28:13 ---
--- Citat: fazan - 21. 04. 2008. 08:35:09 ---Silno ulaganje u rad s psima i vlastito znanje te skoro svakodnevan boravak na prebogatim divljači terenima Zelendvora , gdje ima zakupljn prostor za pse, dali su ovakve rezultate koje hari niže već dvai pol desetljeća.

--- Kraj citata ---

Apsolutno i veliko odricanje da ondje provede čitavu godinu i spava u kombiju  d1 z10
Bez alata nema zanata, ja sam samo ove godine samostalno stavio 200 jarebica kod sebe na teren da bi mogao trenirati i pustio PUNO fazana u društvo o svome trošku - bez toga nema uspijeha!

Hari je trenutno sigurno i jedan od najvećih evropskih sokolara i puno puta zajedno sokolarimo. Ja od prošle godine trčim i njegovu kuju a sokolariti iza njegovih pasa - NEPONOVLJIVO!!!!!

Jedna zajednička fotka on je u našem Hrvatskom sokolarskom klubu:

Pozdrav Viktor

--- Kraj citata ---

--- Kraj citata ---
ADMIN=> iz citata izbacite slike, da se ne ponavljaju slike

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju