Lovna kinologija > Izložbe i utakmice

Hari Herak prvak Evrope Hrvatska ekipno prva

<< < (2/4) > >>

SSG:
Svaka čast.Hari Herak je kinološka legenda.Nevjerujem da će ga bilo tko u budućnosti nadmašiti.

Neno:
Imao sam zadovoljstvo i osobno upoznati gospodina Heraka, njegovi rezultati govore više od riječi.
U zadnje vrijeme više se posvetio sokolarenju, i unatoč tome postiže ovakve rezultate s psima.


Svaka čast!

fazan:
Svaki put kad dođem u Zelendvor, a to nije rijetko, u krugu psetarne postavljeni su stalci za ptice i na njima u većini slučajeva crvenorepi jastreb i nešto ptica iz reda sokolovki.

Viktor:

--- Citat: fazan - 21. 04. 2008. 08:35:09 ---Silno ulaganje u rad s psima i vlastito znanje te skoro svakodnevan boravak na prebogatim divljači terenima Zelendvora , gdje ima zakupljn prostor za pse, dali su ovakve rezultate koje hari niže već dvai pol desetljeća.

--- Kraj citata ---

Apsolutno i veliko odricanje da ondje provede čitavu godinu i spava u kombiju  d1 z10
Bez alata nema zanata, ja sam samo ove godine samostalno stavio 200 jarebica kod sebe na teren da bi mogao trenirati i pustio PUNO fazana u društvo o svome trošku - bez toga nema uspijeha!

Hari je trenutno sigurno i jedan od najvećih evropskih sokolara i puno puta zajedno sokolarimo. Ja od prošle godine trčim i njegovu kuju a sokolariti iza njegovih pasa - NEPONOVLJIVO!!!!!

Jedna zajednička fotka on je u našem Hrvatskom sokolarskom klubu:



Pozdrav Viktor

SUMO:
Cestitke za Harija koji je vise nego neponovljiv.
Pa posle zestoke saobracajke logicno je da mora da manje hoda i da se oporavlja.
Btw inace sampionat u Ceskoj je jedan od najgore organizovanih u zadnjih 10 godina, sa sve pustenim jarebicama, previse zeceva, losom logistikom... time je Harijev uspeh i veci, rece mi ucesnik....

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju