Lovna kinologija > Izložbe i utakmice

II. Specijalna smotra terijera i IPO, Zelendvor-Varaždin

<< < (9/14) > >>

SBK:
Hvala svima na pohvalama i molio bih Deane da nam ukaze na te sitne propuste da nebi ponovili iste sljedeci put
 

madhunter:
Mislim da apsolutno nije bilo nijednog propusta!
Kataloge koje smo složili toliko su oduševili suce da su rekli da ni oni u Njemačkoj i Austriji nisu nikad imali takve.
Smotra je odrađena profesionalno i točno po rasporedu.
Drugi dan Ispit, nešto savršeno, iako jako težak teren! Svaki pas od njih 13 imao je šansu da pokaže sljedoglasnost na 2-3 zeca, neki su dobili i 4-5 šansi.
Voda je bila dovoljno kvalitetna da psi pokažu vodoljubivost!
Za rov smo dobili sve pohvale iako je bio drven sa drvenim rundkesselom.Suci su ga slikali sa svih strana.
No ako je po nečjem mišljenju bilo nekih propusta, tu smo, da čujemo!

NLT:
Nije bilo propusta samo je bilo malo pasa prijavljeno u odnosu koliko Hrvatska uzgoji svake godine.Siguran sam da postoji vise razloga zasto ali se isto nadam da ce se to promijeniti.

Viktor:
Ja ću još samo dodati da su Zelendvorski tereni vrhunac sa obiljem divljači kako za nas sokolare tako vidim i za vas terijeraše sa potrebom za zecom što mi je jako drago  z10 z10 d4 d4

Ista je priča i sa puno sokolara, navodno im tamo fazani sporo lete ali nikada nitko osim standardne ekipe ne dolazi na susret sokolarit heheheheh  ;D ;D ;D

madhunter:
Broj pasa je bio očekivan, po mom mišljenju nije premali. Trinaest pasa za IPO je i više nego dovoljno.Imali smo dvije grupe na različitim terenima.Jedna šest, a druga sedam pasa.
Što se tiče uzgojne smotre tu je trebalo biti više pasa, al ponavljam na ovaj Ispit i Smotru došli su samo najbolji u Hrvatskoj, a oni koji prodaju maglu i štancaju štenad za prodaju pod rezultatima CACIB, CAC, BOB i sl. oni se među nas ne usude doći.

Tereni su za svaku pohvalu po pitanju količine divljači!

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju