Lovna kinologija > Izložbe i utakmice

II. Specijalna smotra terijera i IPO, Zelendvor-Varaždin

<< < (11/14) > >>

Štef:
 Pa Dean je izjavio što nije štimalo i za drugi puta nema razloga da se to ne popravi
i naravno da bude bolje, d4 , ali da ga ti prozivaš i optužuješ za pametovanje, vjeruj,
odabrao si krivog čovjeka. Ako se neko trudi i želi nešto napraviti što u svom lovačkom
društvu, u kinologiji, ovdje na forumu... onda je to definitivno Dean!
 

SBK:
Svaka cast Deanu na zelji i trudu za boljitak u HR kinologiji, ali od svega kriminala i propusta na vecini lovno kinoloskih manifestacija on apelira na nedostatke u jednom od prvih bisera Hrvatske lovne kinologije

madhunter:
Moram se složiti sa SBK! Mislim da nije propust ako se za dodatno ispitivanje na šus čeka minuta do dvije da neko donese patrone, a ako vodić nezna gdje je ljevo ili desno dok ga sudac usmjerava to isto nije propust organizatora.
Mislim da Dejan nije mislio ništa loše,  a isto tako tvrdim da ovako organiziranog i kvalitetno odrađenog Ispita nije bilo u Hrvatskoj zadnjih dvadeset godina.

Štef:
 Ma naravno, pa svi znamo kakve su utakmice održavane i još uvijek se održavaju
kod nas ali bolje da to i ne spominjem da ne navlačim još veću sramotu!
 Smotru koja je održana u Zelendvoru podržavam a isto tako i Klub NLT! d4
Mislim da je to jedini ispravni put da se napravi selekcija pasa i da svi
krenemo u jednom ispravnom smijeru.

dean:
Ja sam rekao kaj o svemu mislim u zadnjih nekoliko postova i nemam se namjeru prepucavat s nekim. Kom je to interesu, samo naprijed, ali ja odustajem od svake daljnje rasprave.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju