Lovna kinologija > Izložbe i utakmice

IPO JAMARI

<< < (3/13) > >>

Dr.Pile:
Vjerojatno di se lovi ukom i strelama sor

mika:

--- Citat: Fruky - 16. 10. 2010. 22:47:41 ---Koliko ja znam kod te discipline nema ocjena dva, ili se boji ili ne boji. U kakav će on lov ići ako se boji puške možda ima neki novi lov gdje se ne puca.

--- Kraj citata ---

Da si bio tamo mogo si odmah postaviti pitanj sucu da dobiješ odgovor ,panebi moro tražiti odgovore preko foruma,
jasm pito i sada više nemoram lutat,a to ču zadržat za sebe,i još nešto,može se dosta naučiti od toga suca vidi se da je vrhunski znalac,žao mije ako ga netko nevoli zagi

wachtel:

--- Citat: Fruky - 16. 10. 2010. 22:47:41 ---Koliko ja znam kod te discipline nema ocjena dva, ili se boji ili ne boji. U kakav će on lov ići ako se boji puške možda ima neki novi lov gdje se ne puca.

--- Kraj citata ---

Ako za svaki ipo vrijedi isto, ocjena postoji kao i za ostale discipline koje se ocjenjuju. Dakle od 1 do 5 pomnozeno sa odredjenim koeficijentom - ukupan broj bodova odredjuje nagradni razred.

Fruky:
Ne mogu da shvatim o čemu mi ovdje ustvari raspravljamo i što je cilj ovoga foruma. Meni ne smeta ako netko drži psa koji se boji pucnja, već mi smeta što će taj pas biti ravnopravan sa onim koji se ne boji i on može ići u priplod i onda se čudimo što je jako teško kupiti kvalitetno štene. Na IPO nem ocjene od 1 do 5 već pas može dobiti 0 ili 4. što znači pas se boji ili ne boji.
Mika meni ne treba odgovor jer ga ja znam, već bi radi ostalih trebao napisati taj i taj se pas bojao puške.
Prešutio si još neka moja pitanja vjerojatno i znaš zašto.

valdop:
naslov teme je IPO JAMARI, sve drugo podliježe sankcijama, LOVAC Team

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju