Lovna kinologija > Izložbe i utakmice

IPO JAMARI

<< < (4/13) > >>

mika:

--- Citat: Fruky - 16. 10. 2010. 21:08:36 ---Ja opet imam drugačije informacije pa molim  oni koji su bili na ispitu ako nije tako da me demantiraju. Tri psa su se bojala pucnja i sudac im je dopustio da pristupe ispitu što nije pošteno. Ispit je prijavljen samo 16. 10. i ako neki psi sutra idu na zeca to nije po pravilniku HKS to jest ako ne polože sutra mogu ponoviti i u ponedjeljak. U pravilniku HKS.a lijepo piše da rov mora biti najmanje trideset metara, pa molim prisutne da odgovore  koliki je bio rov na današnjem ispitu.

--- Kraj citata ---

Ispit je prijavljen dva dana znaći 16 i 17,tražim pravilnik da proćitaam to za rov ali nemogu nači pa bi te Stipo zamolio dami to kopiraš i postaviš da vidim da svi jednom naučimo,danas sam čuo da niti jedan rov koji je nad zemljom nemože biti licenciran bez obzira na dužinu,molim odgovor od ludi koji znaju,za dobrobit svih nas

cele:
Moj pas položio IPO u prvom nag razredu a tek muje 9 mjesei zagi

kamičanin:

--- Citat: cele - 18. 10. 2010. 19:29:30 ---Moj pas položio IPO u prvom nag razredu a tek muje 9 mjesei zagi

--- Kraj citata ---
Čestitke na uspehu d4 može li se saznati ime sudije koji je sudio IPO?Unapred hvala.

cele:
g. bošković  zagi

kamičanin:
Čestitke G.Ivici Boškoviću na sudjenju i Celu na plasmanu,još jednom d4 z14

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju