Lovna kinologija > Izložbe i utakmice

IPO JAMARI

<< < (6/13) > >>

cele:

--- Citat: kristijanko - 20. 10. 2010. 07:21:33 ---
--- Citat: cele - 18. 10. 2010. 19:29:30 ---Moj pas položio IPO u prvom nag razredu a tek muje 9 mjesei zagi

--- Kraj citata ---
hoceš postaviti slike,da vidimo psa?

--- Kraj citata ---
ma đukela ko đukela,šta češ ga gledat z11 :smil4226ce1d491b5:

Fruky:
Pozdravljam gospodina magistra.
Ivice drago mi je da ste priznali da ste se liječili i nadam se i izliječili od terijera, za razliku od vas ja se ne liječim od toga već želim da kinologiju izliječim od prevara i lažiranja ispita. Drago mi je da ste tako lijepo obrazložili  za disciplinu ponašanje na pucanj i to bi trebalo biti tako. Ja vas moram u tome demantirati i ne želim biti nikakav inspektor, niti pop nad popovima već iznosim samo istinu a ona boli. Prevaren sam sa tvoje strane kad sam trgovao sa tvojim i mojim bivšim prijateljem Stipom Vrtarićem za Ajku, i ja vjerujem da vas dvojica u tajnosti popijete kavicu. Kad smo se dogovarali nisi niti jedne ružne riječi rekao za tu kuju, kad ste se ti i Stipa posvađali nazvao si me i rekao mi da me je on prevario jer se kuja boji pucnja, što ja ne mislim tako već si me ti prevario jer na ocjenskoj listi stoji tvoj potpis. Ja nigdje nisam osporio tvoje znanje u kinologiji samo što nisi realan i onda ti ono prvo pada u vodu.

desetodnevni odmor od foruma i zadnja opomena, LOVAC Team

nostromo:
E curke, jel ima negdi da se mogu viditi rezultati sa ovog ispita  telll

ucenik:
kažu da je celetov i dekijevi najbolje odradili

stipa:
Stvarno ti gladamo u leđa ,ali po pitanju prevara i spletkarenja

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju