Lovna kinologija > Izložbe i utakmice

IPO JAMARI

<< < (7/13) > >>

kristijanko:

--- Citat: boskovic - 20. 10. 2010. 11:20:39 ---
Mišljenja sam da je bolje odraditi zeca u dva dana nego ne odraditi uopće, a upisati ocjene (kako to drugi rade).



--- Kraj citata ---
Osobno sam bio na ispitu i moram reagirati na izjavu gospodina Boškovića i reći samo da nije sve bilo po pravilniku HKS-a. To što je netko kinološki sudac ne daje mu za pravo da on pravilnik tumači na svoj način.
Osobno bi zamolio gosp. Boškovića da mi objasni ovu rečenicu koju sam uzeo za citat a pogotovo ovo u zagradi kako to drugi rade, ja mislim da bi to ljepše zvučalo da si napisao kako to ja radim.

Fruky:
http://img709.imageshack.us/i/img001md.jpg/

Zahvaljujem celetu što je postavio ocjensku listu sa ispita pa ja ne moram postavljati od drugoga psa, jer i na ovoj je vidljivo da ispit nije bio regularan i da pojedincima nije poznat pravilnik kako oni tvrde pa vjerujem da će ovaj pravilnik biti na mojoj strani i dokazati o čemu ja pišem. Ovo je jedan dokaz o nepravilnosti ispita i ima ih još.
Pitanje za moderatore, da li se ovdje čitaju samo moji postovi. Baniran sam zbog poticanja na svađu i ne pisanja o temi.
Molim vas da mi pročitate gdje sam ja i jednom riječi spomenuo ime Ivice Boškovića, gospodin se nije ni predstavio i vi ne reagirate, gospodin napada mene vi ne reagirate, i dotični gospodin napada većinu terijeraša sa riječima da trebamo potražiti psihijatra i vi ne reagirate. Tako da vam to nije razlog zbog čega želite mene banirati i znam tko stoji iza moga baniranja pa gospodo izvolite.

antoniog:
Pravilnik

cele:

--- Citat: Fruky - 31. 10. 2010. 12:20:18 ---http://img709.imageshack.us/i/img001md.jpg/

Zahvaljujem celetu što je postavio ocjensku listu sa ispita pa ja ne moram postavljati od drugoga psa, jer i na ovoj je vidljivo da ispit nije bio regularan i da pojedincima nije poznat pravilnik kako oni tvrde pa vjerujem da će ovaj pravilnik biti na mojoj strani i dokazati o čemu ja pišem. Ovo je jedan dokaz o nepravilnosti ispita i ima ih još.
Pitanje za moderatore, da li se ovdje čitaju samo moji postovi. Baniran sam zbog poticanja na svađu i ne pisanja o temi.
Molim vas da mi pročitate gdje sam ja i jednom riječi spomenuo ime Ivice Boškovića, gospodin se nije ni predstavio i vi ne reagirate, gospodin napada mene vi ne reagirate, i dotični gospodin napada većinu terijeraša sa riječima da trebamo potražiti psihijatra i vi ne reagirate. Tako da vam to nije razlog zbog čega želite mene banirati i znam tko stoji iza moga baniranja pa gospodo izvolite.

--- Kraj citata ---
ja bi gospodina frukija  zamolio da me zaobiđe u širokom luku i da nerješava svoje osobne probleme preko mene i mojih pasa,hvala unaprijed.

Fruky:
Cele oprosti ali ja iznosim samo činjenice i želim dokazati da sam u pravu što mi vas većina to osporavate.
Postavio sam pravilnik u kojem sve lijepo piše i koje ocjene pas mora dobiti da bi bio u prvom razredu. Vratimo se na IPO u Jankovcima gdje je Stipin Oskar imao 158 i bio u trečem nagradnom razredu radi oštrine 2,5 a ima bodova za prvi nagradni razred.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju