Lovna kinologija > Izložbe i utakmice

IPO JAMARI

<< < (12/13) > >>

Fruky:

--- Citat: mika - 31. 10. 2010. 14:09:48 ---
--- Citat: Fruky - 31. 10. 2010. 13:57:40 ---Nitko nije ovdje pljuvao psa i rekao da on nije dobar, to da li je on zakinut to na ocjenskoj listi ne piše već piše da iz oštrine ima trojku što znači da ne može biti u prvom nagradnom razredu i ako je on zakinut opet potvrđuje da ispit nije bio regularan.

--- Kraj citata ---

Sve je reguralno dok se nedokaže suprotno,ali to nije na nama da donosimo sudove o tome, postoje institucije pa neka se bave sa tim jel zato su plačeni,ništa nije idealno  zagi

--- Kraj citata ---
Mika koja je tvoja uloga u svemu ovome, ovdje na forumu daješ podršku tome ispitu i pričaš kako je sve bilo po pravilniku a bio si glavni špiun Stipin sa toga ispita i slikao si rov, samo vas dvojica znate zbog čega, ali znam i ja i vas dvojica pričate gadosti o meni ali ja o vama neću.

kristijanko:
deane tebi nece niko suditi,ali kad dođe vrijemee tebi ce ti suditi najbliži ,...pa u konačnici ako uzmez bekov povodac i objesiš se niko neće žaliti za tobom,a  imam jedno pitanje za tebe,kada si vodio psa na ispit,jel to istina da si mu gurnuo ljutu feferonu psu ljutu feferonu u analni otvor da bude agresivniji.......oprosti ako sam bio nekulturan,tako mi smo razmijenjivali informacije...forumaši....

mika:

--- Citat: Fruky - 31. 10. 2010. 21:05:13 ---
--- Citat: mika - 31. 10. 2010. 14:09:48 ---
--- Citat: Fruky - 31. 10. 2010. 13:57:40 ---Nitko nije ovdje pljuvao psa i rekao da on nije dobar, to da li je on zakinut to na ocjenskoj listi ne piše već piše da iz oštrine ima trojku što znači da ne može biti u prvom nagradnom razredu i ako je on zakinut opet potvrđuje da ispit nije bio regularan.

--- Kraj citata ---

Sve je reguralno dok se nedokaže suprotno,ali to nije na nama da donosimo sudove o tome, postoje institucije pa neka se bave sa tim jel zato su plačeni,ništa nije idealno  zagi

--- Kraj citata ---
Mika koja je tvoja uloga u svemu ovome, ovdje na forumu daješ podršku tome ispitu i pričaš kako je sve bilo po pravilniku a bio si glavni špiun Stipin sa toga ispita i slikao si rov, samo vas dvojica znate zbog čega, ali znam i ja i vas dvojica pričate gadosti o meni ali ja o vama neću.

--- Kraj citata ---

Ja neznam šta sse sa tobom dešava,ili ti želiš da netko priča laži znači pišem samo ono što sam vidio,a što se tiče tebe nemam razloga ni da te blatim ni da te hvalim,a za razliku od tebe uvjek stojim iza onoga što vidim a ne iza onoga što sam čuo, od nekoga,a meni je žao ako ti imaš nekakvih problema sa nekim pa si izabro ovaj put da preko nekoga rješavaš svoje  komplekse,i opet kažem celetov pas je bio najbolji toje moje viđenje,a nemora biti tako,toje moja uloga u svemu tome,samo istina koja če se kad tad otkriti a onda če se viditi dali je čika Frukky upravu kao što to voli napisati,toliko od mene i sa ovim zatvaram svoje sudjelovanje u debatama koje nemaju argumente znači izmišljotinama

stipa:
ljudi nemojmo odustajat od rasprave, koja vodi istini i samo istini ,najlakše je reći da odistajem kad nemam izlaza, samim time priznajem svoje pogreške, svako ima pravo pogrešiti i pogrešku ispraviti ,a ne lagati sebe i druge,  za svaki posao račun dolazi na kraju .

pavo:
Tko prizna,pola mu se prašta!!!!!
       zagi

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju