Lovna kinologija > Izložbe i utakmice

IPO JAMARI

<< < (11/13) > >>

Dejan.Domitrovic:

--- Citat: antoniog - 31. 10. 2010. 17:37:50 ---Govoriš da ja govorim neistinu ,jesu li ti psi odradili vodu  ččč



--- Kraj citata ---
Moji psi su na očigled svih sudionika vrlo dobro odradili vodu, imao si priliku doći i vidjeti no lakše je nedoći pa pljuvati i pričati besmislice. Također završavam svaku raspravu jer bi zaista bila besmislena!

stipa:

--- Citat: Dejan.Domitrovic - 31. 10. 2010. 18:04:27 ---
--- Citat: stipa - 31. 10. 2010. 17:11:54 ---
--- Citat: Dejan.Domitrovic - 31. 10. 2010. 15:52:57 ---
--- Citat: antoniog - 31. 10. 2010. 13:18:36 ---Cele ,ja neznam šta ti očeš da kažeš ,pa ti si ocijensku listu postavio javno da svi vide i da je komentarišu .A da nisi to htjeo nebi ju niti postavio .
A ,to što ti očeš uterat Deanu,čovijeku  koji je vodio i organiziro  ovaj ispit, to je tvoj problem .



--- Kraj citata ---
Još jednom napiši neistinu o meni slijedi privatna tužba! Organizator ispita prirođenih osobina za šunjkavce, retrivere, ptičare, goniće i jamare je KD Vinkovci a ne ja, stoga mislim da bi svatko pametan prestao sa sranjima!

--- Kraj citata ---
Nemoj plašit ljude ,kao babu sa DEBELIM KU...M . ti si glavni dirigent tog orkestra ti nemožeš ni bolje ni poštenije to je tvoj nivo i tvoja kinologija, jadno da nemože biti jadnije. 

--- Kraj citata ---
Na svu sreću moje poštenje ili nepoštenje će suditi dragi Bog i ja mogu uvijek čiste savjesti stati pred Njega za razliku od tebe! Optužuješ mene za nešto što ti potenciraš od kako je stvoren klub!? Svaka daljna rasprava sa ljudima poput tebe je besmislena,, jer sam vam još davno govorio da ovakve stvari samo donose štetu tom klubu!! Pogledaj se u ogledalo i onda uzmi i baci kamen!

--- Kraj citata ---
Pokazao si poštenje na večeri u jankovcima ,kada je bila skupština, sa kutijom pune prasetine koju si odvojio da poneseš kuči NISMO REAGIRALI JER  NAM JE BILO NEUGODNO.

antoniog:
Nisi mi odgovorio položio si ispit sa psima ,a psi nisu ušli u vodu .
A, z11  malo nam pojasni teranje zeca ,kako su ti psi terali zeca i dali si ih pušto sa povodca.

stipa:
Dejane več kad si se uhvatio poštenja , zašto nisi uplatio za Darka Čulara ipit u Jankovcima  , a čovjek ti je dao novac da to rješiš , i zašto si čovjeka doveo do neugodne situacije da ga ljudi moraje prozivati za neizvršavanja svoji obaveza , jer si mislio da če to proči neprimječeno ,kako bi ti ostalo tih tristo kuna ili
 nešto drugo . ovu informaciju sam dobio od MIKE koji je tvoj i moj prijatelj  i član ovoga našeg dragog  foruma .

Fruky:

--- Citat: Zoran - 31. 10. 2010. 16:03:56 ---Fruky-ijev pes nije htjeo u vodu na ipo-u

--- Kraj citata ---
Zorane ja priznam da nije htjeo u vodu jer nije ni došao do nje jer je prije pao pa nije ni mogao ići na tu disciplinu.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju