Lovna kinologija > Izložbe i utakmice

Memorijalni turnir " Andrija Vargek"

<< < (4/6) > >>

madhunter:
Evo i to smo odradili! Nismo se skupili u očekivanom broju bar što se tiče posjetitelja, al sve u svemu druženje je bilo OK!
Posebno se moram zahvaliti vama, lovcima i kinolozima sa ovoga portala koji ste svojim prisustvom  uveličali ovaj skup! Zahvaljujem vam se na prekrasnoj gesti i pomoči u sakupljanju sredstava namjenjenih izgradnji spomenika.
Dečki hvala ljepo!
Nadam se da vam je bilo ugodno u našem društvu bar onolko koliko je nama bilo u vašem!

Posebno se zahvaljujem našem gostu iz Slovenije, Dik hvala ti na sudjelovanju i nagradama koje si donio!( terijer mu je razvalio našeg vepra).

Moram i za ovaj portal spomenuti naše kinološke suce g. Dalibora Pešutiča, g.Druška Vladimira i g.Nikola Zeba, koji su se u korist manifestacije odrekli svojih dnevnica i putnih troškova.


nazime:
Daj neke slike.

Dik:
Evo neke slike






































Nekoliko utrinkov sa utakmice.Bilo je super.Ja sam jako zadovoljan jer je moj Baco odradio za mene izvanredno.  Lp iz SLO

madhunter:
Baco je svima pokazao kako bi trebao izgledati rad na divlju svinju! Jedini od svih pasa koji je napadao vepra i ugrizima ga pokretao. Našao svinju u vrlo kratkom vremenu, odlajao cjeli turnus sa puno glasa.Još jednom čestitam!

medo:
Dik hvala na slikama.
Sad i ja mogu uzivati u necemu sto sam propustio. Drago mi je da ste uspijeli organizeirati i uzivati u turniru.Cestitam i Baci na pravom radu. d4
Cini mi se da negdje pozira maneken "Zoki" ako se ne varam ;D

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju