Lovna kinologija > Izložbe i utakmice

Odg: NJEMAčKI LOVNI TERIJER

(1/8) > >>

gavro:

--- Citat: Stajke - 02. 04. 2010. 23:55:30 ---
--- Citat: gavro - 02. 04. 2010. 23:34:28 ---Nemogu da vjerujem da jedno detesce moze da izazove lavinu postova a svi znamo tko je i staje
Jednom rijecju obicni provokator koji od dosade nezna sta bi sa sobom
E padruze nikola kada ti je toliko dosadno sto nisi dosao da nam pokazes LAVOVE
I nemoj da se vadis na probleme sa parama i sa carinom , budi bez brige ja cu sve da rijesim i lovu i carinu pa ako trba kupit cu ti i pravoga psa
Daj prestani vise da seres i uozbilji se malo jer biti budala to umije svatko  ZBOGOM djete!!!! sor

--- Kraj citata ---
Gavro,ja se kladim da pored ovog "deteta" nesmes stati,a to sto ti imas 100 godina,ne znaci da su ostali deca sor. Ja se nisam vadio na probleme sa parama i carinom,nisam imao sta da izvedem na taj vas ispit a i ne zanima me.
Jos jednom: Ispit nije sniman jer sigurno nije bio posten kako vi kazete.  zagi

--- Kraj citata ---
Vidis nikola ja sam bio na crti ali tebe nije bilo a razlog samo ti znas jer taj Grandel neizgleda kao stene.
E sad o ispitu, ako te nezanima kako ti stalno tvrdis a ja se slazem s tobom da nemora da te zanima, zasto onda inzistiras na snimcima sa IPOa
Vidi jednu stvar taj IPO je jedna sluzbena utakmica koja je odrzana na visokoj razini i nije zasluzio da se
povlaci po forumu, izmedju ostalog imas sluzbenu stranicu kluba pa tamo ljepo vidi rezultate ako te zanima ako ne onda stani malo na loptu. :hundtrinkend:

pavo:

Gavro,ja se kladim da pored ovog "deteta" nesmes stati,a to sto ti imas 100 godina,ne znaci da su ostali deca sor. Ja se nisam vadio na probleme sa parama i carinom,nisam imao sta da izvedem na taj vas ispit a i ne zanima me.
Jos jednom: Ispit nije sniman jer sigurno nije bio posten kako vi kazete.  zagi
[/quote]
kazes nikola ispit te nezanima pa sta onda stalno navaljujes i dosadujes za snimak ispita....

mika:

--- Citat: Stajke - 02. 04. 2010. 20:34:42 ---
--- Citat: mika - 01. 04. 2010. 19:42:54 ---

Druženje posle ipo u Jankovcima.

--- Kraj citata ---
Toga ima i kod nas u kafani svako vece,postavite snimak sa ispita da znamo sta se u polju radilo,kafana nas ne zanima.

--- Kraj citata ---
Tebe daje zanimalo tibi došo da sve vidiš,a ne stalno forsirati  jedno te isto ili vi organizirajte nešto paćemo mi doči davam pokažemo šta rade nemci

davidenkoxy:
Na jesen ima Svestrana utakmica u Srbiji u Mokrinu. Ko je samo položi imaće pravo da priča da ima svestranog psa! Da vidimo ko od ovih što nisu mogli i hteli preko granice neće doći? Takodje i od 'Jankovčana" ko će tamo otići? Ipak je to više od samog urođenog ispita. Treba samo napraviti anketu predloga za sudije? U suprotnom može opet da se priča o nepoštenju.

makim:
Neko je napisao da je pas iz Kladova dosao na ispit i da je pao yato sto nije prosao rov.
A sta nije uradio u rovu?

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju